Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo od registriranih še vztraja na forumu?

Kdo od registriranih še vztraja na forumu?

❤️❤️❤️

Rad vas imam, nočko.

Odgovor na objavo uporabnika
Ena stara, 21.05.2021 ob 22:55

Modrival – a viharni jezdec je pa blokiran? Pa polarni sij tudi?

Ne, ni. Samo zlorabljajo multinični defekti, ker nimam avatarja tam in pišejo isti vzdevek, se pretvarjajo, da sem jaz, dokler ni porihtano.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................
nova
Uredništvo priporoča

pridem sem pa tja še vedno ja.. 🙂

Fajnih ni več

Odgovor na objavo uporabnika
Koga pogrešaš, 22.05.2021 ob 07:21

Fajnih ni več

Oooo neregistrirani lahko citiramo. Nekaj napredkov je te dni. Tisto o kresanju z D E B I L O M  nisem jaz pisal. V bistbu ne vem več, če mam res tebe za D E B I L A, ko pa ni nujno, da si sploh ti za vzdevkom Kokoši, kdor koli že.

Kot registriran sploh nimaš možnosti predogleda posta, nimaš možnosti BOLD / ITALIC / PODČRTANO, ne da se vstaviti slik in ne da se vstaviti povezav.

Forum so namerno uničili, ker se je oblikovalo močno mnenjsko jedro. Namerno uničenje tega foruma je pravzaprav CENZURA.

Forum so sesuli ravno v času najbolj nasilne (cepilne) kovid propagande, izbrisana so praktično vsa sporočila, vse teme za nazaj.

Starševski čvek je postal NEUPORABEN. Sem prepričana, da obisk je močno padel. Ne bi bila presenečen, če so jim PLAČALI za namerno uničenje tega foruma, ker za kovid propagando je meja samo nebo, imajo neskončno velika denarja za plačevanje akterjev kovid propagande.

Tuki. Občasno. Bolj gledam (če kaj uporabnega tukaj gor) kot karkoli drugega.

Postavila sem tri poti razvoja (tisti iz starih časov se še spomnite te besedne zveze… poti razvoja (našega samoupravnega socializma, hehe)):
1. forum bo dokončno umrl (10 % verjetnosti)
2. navadili se bomo na ta drek in prišli nazaj (60% verjetnosti)
3. prišli bodo novi komentatorji, ki bodo lahko začenjali znova debatirati o vsem, česar imamo ta stari tukaj že polno kapo in nimamo več o čem pametnem razpravljati (30 % verjetnosti)

Odgovor na objavo uporabnika
NYCI, 22.05.2021 ob 08:24

Kot registriran sploh nimaš možnosti predogleda posta, nimaš možnosti BOLD / ITALIC / PODČRTANO, ne da se vstaviti slik in ne da se vstaviti povezav.

Forum so namerno uničili, ker se je oblikovalo močno mnenjsko jedro. Namerno uničenje tega foruma je pravzaprav CENZURA.

Forum so sesuli ravno v času najbolj nasilne (cepilne) kovid propagande, izbrisana so praktično vsa sporočila, vse teme za nazaj.

Starševski čvek je postal NEUPORABEN. Sem prepričana, da obisk je močno padel. Ne bi bila presenečen, če so jim PLAČALI za namerno uničenje tega foruma, ker za kovid propagando je meja samo nebo, imajo neskončno velika denarja za plačevanje akterjev kovid propagande.

O bravo, nova teroija zarote 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Senza, 21.05.2021 ob 19:23

Odgovor na objavo uporabnika
Popay, 21.05.2021 ob 16:56

Jebo te, nič od nič, še tisti komentarji, ki so, so halucinacije nekih namišljenih lutk…

Ta forum je na poti forumskega trupla..

Pa če folk še toliko našteva, kaj vse ne štima, pa nič… Že več dni.

 

 

 

 

 

 

 

 

Treba jih bi tožit.. kje so moja dela, ki sem jih pisal tukej. Men je bilo to kot ene vrste dnevnik, ko sem prebral svoj komentar, ki sem ga napisal pred leti. Zdej bom za hec malo zamenjal Popay-a za Joker-ja na novi sceni, pod katerim nisem mogel pisat in se registrirat, ko sem prvič uletel na sč.

 

 

 

 

Ok,a mi kdo pove, kako se razlikujejo registrirani od neregistriranih? Samo po avatarju al tudi to ne?

Kolikor jaz opazim, samo po avatarju. Se navajam, da vedno pogledam krogec; komentarje pri krogcih z malimi pajacki ali slikco vzamem resno, pri krogcih z veliko senco pa ne.

Odgovor na objavo uporabnika
Tara_S, 22.05.2021 ob 08:49

Kolikor jaz opazim, samo po avatarju. Se navajam, da vedno pogledam krogec; komentarje pri krogcih z malimi pajacki ali slikco vzamem resno, pri krogcih z veliko senco pa ne.

Aha, zdaj vidim tudi pajacke. No ja, se bomo navadili.

Odgovor na objavo uporabnika
Replika, 22.05.2021 ob 09:17

Aha, zdaj vidim tudi pajacke. No ja, se bomo navadili.

Vav, pajacke vidiš, to pa res ni kar tako.🤣

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Vsake toliko malo pogledam, ni zanimivo – sploh.

==================================================== Bogat si šele takrat, ko imaš nekaj, kar se ne da kupiti z denarjem.

Odgovor na objavo uporabnika
larix, 22.05.2021 ob 09:36

Vsake toliko malo pogledam, ni zanimivo – sploh.

Za Repliko, Senzo, NYCI, Taro, Junca, zapohano podgano seks lutk xrobeja Čaterja tudi. Prav tako za vampastega Mavričnega, crnogoračkog majmuna, prosrtaško Fato…. Ma kaj dober, predober je forum za te mentalne spake.😁

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Aha, vidim, da se celo nekaj premika glede profila registrirancev.

Hehe, še dobro, da se mi malenkost sanja, kaj bi lahko bila lozinka. Platforma je hrvaška, očitno. In zdaj jo prilagajate nam… Razumem.

Odgovor na objavo uporabnika
Tara_S, 22.05.2021 ob 09:53

Aha, vidim, da se celo nekaj premika glede profila registrirancev.

Hehe, še dobro, da se mi malenkost sanja, kaj bi lahko bila lozinka. Platforma je hrvaška, očitno. In zdaj jo prilagajate nam… Razumem.

Res je Stanka, samo ti na mestu capljaš, oziroma greš vztrajno rikverc.😁

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Da ne bo pomote (in kakšnih napačnih pričakovanj): komentarjev ob nekaterih krogcih z malimi pajacki ali slikco tudi SPLOH ne upoštevam.

Se mi je zdelo pametno napisati, ko imamo ravno prenovljeni forum in bi znal kdo misliti, da imam nova pravila glede komunikacije in upoštevasnja. Nimam. 🙂

Pa ni samo cepljenje ampak tudi politika. Poglej kaj počnejo vladni pajaci.
Teslo od jajota je začelo pozivati k državotvornosti. On, ki jo vsakodnevno uničuje… bojijo se komentarjev. Ampak ljudi je težko utišat. Se najde pot.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Odgovor na objavo uporabnika
Moja Misel, 21.05.2021 ob 21:14

Replika tudi ti si nazaj 😍

adijo lep vikend.

ko se ta oglaša, še nebo joče:-(

Odgovor na objavo uporabnika
wd40, 22.05.2021 ob 10:45

Pa ni samo cepljenje ampak tudi politika. Poglej kaj počnejo vladni pajaci.
Teslo od jajota je začelo pozivati k državotvornosti. On, ki jo vsakodnevno uničuje… bojijo se komentarjev. Ampak ljudi je težko utišat. Se najde pot.

Je tako,pod nujno Fajonko na vlado, naj gre v kur-ac tudi predsedovanje EU.Najpomembneje at trenutek bi bilo rešit migrante iz Maroak, jih pripeljat sem in prav tako rešit Palestnce, s čim večjim številom uvoza k nam.

Pojd si kako babo poiskat, če ne ti jo jaz zrihtam WD, da ne boš padel čisto pod dno.😁 Ta teden sem se ravno dogovoril za popestritev z eno 32 letno iz Gorenjske. Je v odprti zvezi, pričakuje pa BDSM zadovoljitev, predvsem spanking in bičanje, česar ji partner ne izpolnjuje. Viš, tako to gre. Domov si pa re ne bom nobene naselil, to pa niti v sanjah ne.😁😁😁

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Hahahaha stari čelonja z nogicami kot zobotrebci, ki skupaj s posteljo tehta 48 kg se bo šel bdsm haha. Pa ti ne moreš z bičem zamahnit ne da bi si shirane koščice v zapestju zlomil. Haha

Odgovor na objavo uporabnika
modrival, 22.05.2021 ob 12:14

Je tako,pod nujno Fajonko na vlado, naj gre v kur-ac tudi predsedovanje EU.Najpomembneje at trenutek bi bilo rešit migrante iz Maroak, jih pripeljat sem in prav tako rešit Palestnce, s čim večjim številom uvoza k nam.

Pojd si kako babo poiskat, če ne ti jo jaz zrihtam WD, da ne boš padel čisto pod dno.😁 Ta teden sem se ravno dogovoril za popestritev z eno 32 letno iz Gorenjske. Je v odprti zvezi, pričakuje pa BDSM zadovoljitev, predvsem spanking in bičanje, česar ji partner ne izpolnjuje. Viš, tako to gre. Domov si pa re ne bom nobene naselil, to pa niti v sanjah ne.😁😁😁

Fajonka je jajo z joški.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Odgovor na objavo uporabnika
Mary MCScary, 22.05.2021 ob 12:24

Hahahaha stari čelonja z nogicami kot zobotrebci, ki skupaj s posteljo tehta 48 kg se bo šel bdsm haha. Pa ti ne moreš z bičem zamahnit ne da bi si shirane koščice v zapestju zlomil. Haha

Spet pstinenčna kriza , zmanjkalo mekane šljivovice?🤣🤣🤣 Tudi če jaz ne bi, ne bi ti zavožena prostakinja ( ali vamp pod multinikom) imelo nič več, zato ne vem kaj te spaka tako močno boli, če povem resnično izkušnjo?😁😁😁

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

New Report

Close