Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo od registriranih še vztraja na forumu?

Kdo od registriranih še vztraja na forumu?

Odgovor na objavo uporabnika
wd40, 22.05.2021 ob 12:37

Odgovor na objavo uporabnika
modrival, 22.05.2021 ob 12:14

Odgovor na objavo uporabnika
wd40, 22.05.2021 ob 10:45

Pa ni samo cepljenje ampak tudi politika. Poglej kaj počnejo vladni pajaci.
Teslo od jajota je začelo pozivati k državotvornosti. On, ki jo vsakodnevno uničuje… bojijo se komentarjev. Ampak ljudi je težko utišat. Se najde pot.

Je tako,pod nujno Fajonko na vlado, naj gre v kur-ac tudi predsedovanje EU.Najpomembneje at trenutek bi bilo rešit migrante iz Maroak, jih pripeljat sem in prav tako rešit Palestnce, s čim večjim številom uvoza k nam.

Pojd si kako babo poiskat, če ne ti jo jaz zrihtam WD, da ne boš padel čisto pod dno.😁 Ta teden sem se ravno dogovoril za popestritev z eno 32 letno iz Gorenjske. Je v odprti zvezi, pričakuje pa BDSM zadovoljitev, predvsem spanking in bičanje, česar ji partner ne izpolnjuje. Viš, tako to gre. Domov si pa re ne bom nobene naselil, to pa niti v sanjah ne.😁😁😁

Fajonka je jajo z joški.

Ne razumem? Koga pa ti pričakuješ? Saj se Fajon kompanija na vso silo rine na oblast, drugega sploh nimaš.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Tebi mršavko od 48 kila ženska lahko samo pite izpeče, da se ti dobro najedeš, spenkanje pa prepusti v roke pravim moškim z močnimi rokami in nogami (bistvo bdsm je da boli subico in ne obratno, da subica doma na urgenco po gips pelje)
E moj čelavko nema ništa od tebe, prešvoh si ti za vlogo doma. Sem se pa vsaj dobro nasmejala.

Dragi moji sončni Boomerji, ne se preveč prerekat. 😘

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
modrival, 22.05.2021 ob 12:45

Ne razumem? Koga pa ti pričakuješ? Saj se Fajon kompanija na vso silo rine na oblast, drugega sploh nimaš.

Ne pričakujem koga ampak kaj. Vso poligarnituro v arestu. Da začnejo polagat račune.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Usekano, zavoženo, kar cvili za mano po forumu kot kuzlica. To pa ni novo, je še vedno enako tudi na prenovljenem forumu…..jaooooo😁😁😁

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Odgovor na objavo uporabnika
wd40, 22.05.2021 ob 13:12

Ne pričakujem koga ampak kaj. Vso poligarnituro v arestu. Da začnejo polagat račune.

Čakaj no, ne delaj se neumnega. Kdo naj bi to naredil? Nekdo bi torej le moral imet oblast? Na voljo iamš pa Janša kompanijo in Fajon kompanijo, drugega ni in nič ne kaže, da bi lahko nastalo. Nima od kje nastat, drhal pa iz dneva v dan bolj zabita in ničvredna.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Odgovor na objavo uporabnika
modrival, 22.05.2021 ob 13:19

Čakaj no, ne delaj se neumnega. Kdo naj bi to naredil? Nekdo bi torej le moral imet oblast? Na voljo iamš pa Janša kompanijo in Fajon kompanijo, drugega ni in nič ne kaže, da bi lahko nastalo. Nima od kje nastat, drhal pa iz dneva v dan bolj zabita in ničvredna.

Uvest švicarski sistem.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Odgovor na objavo uporabnika
wd40, 22.05.2021 ob 13:38

Uvest švicarski sistem.

Jaooo. Kdo, razumeš, povej kdo bi lahko to po tvoje uvedel?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

kam so odšli, kam imate namen oditi ?

Poglej WD40 , očitno sva priča propradu še enega foruma, tole bo zame že tretji pogreb, sux, alter in mon…kam imate namen oditi sedaj

Odgovor na objavo uporabnika
magičnih 46, 22.05.2021 ob 13:46

Poglej WD40 , očitno sva priča propradu še enega foruma, tole bo zame že tretji pogreb, sux, alter in mon…kam imate namen oditi sedaj

Na štrik.😁😁😁

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Če nimaš s kom pametnim debatirat je forum nepotreben. Ljudje nimajo več jajc sprejet odgovornosti, ne marajo poslušat kritik, v modi so všečki. Debata s takimi je zguba časa.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Upam, da se niste včeraj preveč ustrašli, da se bom res poslovila.

Bil je samo hec, no pa malo moj drama queen karakter, ki mi občasno udari ven 🙂 🙂

 

kaj preaviš

Odgovor na objavo uporabnika
Moja misel, 22.05.2021 ob 15:38

Upam, da se niste včeraj preveč ustrašli, da se bom res poslovila.

Bil je samo hec, no pa malo moj drama queen karakter, ki mi občasno udari ven 🙂 🙂

 

Pa ti še nisi dojelo, da se vidi razlika med registriranimi in neregistriranimi? Kok si staro? Pa a @mojamisel se je poslovila? Škoda!

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG, 22.05.2021 ob 18:19

Pa ti še nisi dojelo, da se vidi razlika med registriranimi in neregistriranimi? Kok si staro? Pa a @mojamisel se je poslovila? Škoda!

Kej ti čorava krota napadaš Mojo Misel?! Pust ljudi pr mer.

Odgovor na objavo uporabnika
Moja Misel, 22.05.2021 ob 19:14

Kej ti čorava krota napadaš Mojo Misel?! Pust ljudi pr mer.

Lahko bi boljše zaključila! Škoda, glede na določene poste, se je videl rahel potencial.. Ampak ne, ne… Padec! 😄😝 Prevodi ti gredo pa švoh, no… Še slovensko težko dojameš 😄

Torej še vedno sukat kot hrček gor in dol.

Njet, butla pa z mene ne bodo delali.

Oni bojo jedli iz mojih rok, ne jaz z njihovih.

Sam preverjam uredništvo, če ste zmazek nadgradili? Niste. Torej preverim, če? Teden naokoli obsorej.

 

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG, 22.05.2021 ob 19:25

Lahko bi boljše zaključila! Škoda, glede na določene poste, se je videl rahel potencial.. Ampak ne, ne… Padec! 😄😝 Prevodi ti gredo pa švoh, no… Še slovensko težko dojameš 😄

Meh. Slepi naboji. Noben poseben izziv nisi 😘

MOJA MISEL ponaredek. Oprosti, ti res nisi izvirna. Če povem po resnici, že najedaš.

Odgovor na objavo uporabnika
Moja Misel, 22.05.2021 ob 19:58

Meh. Slepi naboji. Noben poseben izziv nisi 😘

Oooo super🤣 moj namen ni biti “izziv”. Vračam 😘, lepo sanjaj(še naprej) 😉😄

Odgovor na objavo uporabnika
Neodvisen komentar, 22.05.2021 ob 20:20

MOJA MISEL ponaredek. Oprosti, ti res nisi izvirna. Če povem po resnici, že najedaš.

Oh nee do dna srca 🙁 O ne kaj bom pa sedaj.

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG, 22.05.2021 ob 20:23

Oooo super🤣 moj namen ni biti “izziv”. Vračam 😘, lepo sanjaj(še naprej) 😉😄

Saj pravim slepi naboji, če ne znaš, ne znaš. Tako kakor ne znaš prenavljat foruma 🙂

 

Mogoče bi si ga mal požlajfal, pomaga da ne boš znorel od napetosti hohohohoho

 

Eh, kakšen dolgočasen večer! Gledam Eurosong, pa nič od nič! Same polnorite in zavožene puhoglavke tam po odru skačejo! Fuj, ogabno. Grem raje pod tuš in malo mislit na Vagabunda, medtem ko se bom poigral s sabo…😊

New Report

Close