Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo od registriranih še vztraja na forumu?

Kdo od registriranih še vztraja na forumu?

Odgovor na objavo uporabnika
Viharni jezdec, 22.05.2021 ob 21:43

Eh, kakšen dolgočasen večer! Gledam Eurosong, pa nič od nič! Same polnorite in zavožene puhoglavke tam po odru skačejo! Fuj, ogabno. Grem raje pod tuš in malo mislit na Vagabunda, medtem ko se bom poigral s sabo…😊

Darko a boli ko nimaš Ludija ki bi ti kril tvoj rahitični hrbet?

CrazY FroG,

“Adieu” je naslov teme v kateri se je poslovila, zdaj je vrjetno že na tretji ali četrti strani foruma, če želiš prebrati pislovilno sporočilo.

Glede na “Adieu” se je učitno isto kot ti učila v šoli francosko. K si zanč trolu(vrjatno trolovki) z mojim vzdevkom po francosko oprosti napisala, ko te je izivala.

Se pa strinjam, da ima ta trolovka, ki oponaša Mojo misel res potencial. Je kar smešna.

Odgovor na objavo uporabnika
kokoši, 22.05.2021 ob 22:33

CrazY FroG,

“Adieu” je naslov teme v kateri se je poslovila, zdaj je vrjetno že na tretji ali četrti strani foruma, če želiš prebrati pislovilno sporočilo.

Glede na “Adieu” se je učitno isto kot ti učila v šoli francosko. K si zanč trolu(vrjatno trolovki) z mojim vzdevkom po francosko oprosti napisala, ko te je izivala.

Se pa strinjam, da ima ta trolovka, ki oponaša Mojo misel res potencial. Je kar smešna.

Testiram forum, potenciala nimam in nisem smešen. Forum je bil dobro mašilo ob spremljanju Evrovizje.

Se pa poslavljam. Pridem okol še čez pol leta, morda boste še živi :-), mislim, pa da vam zaloga Pingo soka ne bo pošla. Kiss kiss bye 🥰😘😋

 

 

nova
Uredništvo priporoča

Jaz bom še malo postopala okrog. Pod svojim registriranim nikom pa ne bom več pisala.

Objava čaka odobritev

LOL. Adijo. Bye bye. 🙂

Right. Žal pa je ta tvoja forumska pojavnost EDINA RESNIČNOST v tvojem žalostnem in zavoženem lajfu.

Kako žalostno.

Odgovarjala uporabniku Moja Misel.

Trenutno sem v letu 6548 v svetlobnem internetu.

drug drugega programiramo


@koko
ši – hvala in lep dan želim!

enako

Zdaj, če kdo misli, da je to nek “high quality” forum, bo razočaran. Forum pač. Ne uporabljam več registriranega .nicka, ker se itak tudi tej podvajajo. Vsaj v mojem primeru vidim, da je pred leti nekdo uporabljal enak nick. Ne vem kako je to možno.  Iskreno, me niti ne briga, ker so mi druge stvari v življenju bolj pomembne. Včasih kaj preberem, odgovarjam le tistim, ki kaj vprašajo. Drugače se v ljudi ne vtikam. Zelo poredko kaj vprašam. Zdaj sem tu po mesecu dni. Ne verjamem, da se je veliko spremenilo. Verjetno so spremenili le embalažo izdelka, ne vem. Pa saj je vseeno. Kdor je prej skozi visel gor, bo fudi sedaj, ne skrbi. Človek se vsega hudega navadi 😁😁

Eto, to je to za danes, zdaj pa delat. Lep dan vsem!

 

Forum na katerem sodelujemo je neskončno več kot superfantastičen. Čas ni absoluten, čas je relativen. Čas je kot elastika. Na računalniškem monitorju imate verjetno izpisan nek datum. Trenutno kaže datum 05.23.2021, clock 10:57 AM

Odgovor na objavo uporabnika
Koga pogrešaš, 22.05.2021 ob 07:21

Fajnih ni več

Kdo bi bili taki?

Odgovor na objavo uporabnika
Xrobe, 23.05.2021 ob 02:26

Trenutno sem v letu 6548 v svetlobnem internetu.

Le v čem je tvoj doprinos na že tako razsutem forumu? Najbrž boste do zadnjega vztrajali prav taki.

Odgovor na objavo uporabnika
vprašam, 23.05.2021 ob 21:10

Le v čem je tvoj doprinos na že tako razsutem forumu? Najbrž boste do zadnjega vztrajali prav taki.

Vsi dobri so odšli. Idioti forum še vedno najdejo!

Človek je bitje fantazije.

Odgovor na objavo uporabnika
Najdejo, 23.05.2021 ob 22:46

Vsi dobri so odšli. Idioti forum še vedno najdejo!

Človek je bitje vrhunske inteligence.

New Report

Close