Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo plača prvi zmenek?

Kdo plača prvi zmenek?

Pričakujete, da plača moški? Se ženske ponudite, da plačate vse? Se vam zdi pošteno vsak svoje? Meni je zadnja opcija zelo všeč, tako ni nihče nikomur nič dolžen.

Odgovor na objavo uporabnika
moski539, 03.09.2023 ob 19:28

Pričakujete, da plača moški? Se ženske ponudite, da plačate vse? Se vam zdi pošteno vsak svoje? Meni je zadnja opcija zelo všeč, tako ni nihče nikomur nič dolžen.

č

če je moškemu na prvem zmenku težko plačat tisto bogo kavo, pol samo obvoz

Meni vsaki prvi zmenek plača žena 😃

Plača tisti ki povabi. Na zmenek se povabi in se ga tudi plača. Jaz tudi če koga povabim na pivo na vasi, jaz plačam!

Odgovor na objavo uporabnika
vagabundtirolski, 03.09.2023 ob 19:34

Plača tisti ki povabi. Na zmenek se povabi in se ga tudi plača. Jaz tudi če koga povabim na pivo na vasi, jaz plačam!

👍

To je pa odločitev tistega trenutka ko prinesejo račun. Če greš na zmenek iz srca,  misli usmeriš v ljubljeno osebo in ne v to kdo bo kaj plačal. Stvar dogovora, ko se zmenek večerja končujeta, spontano. Jaz iz tega ne delam problema in drame. Nikoli nisem in ne bom. Bistvo mi je človek, ki sedi pred mano in kaj mi bo povedal, svetoval, mi predlagal.

Na zmenke se ne hodi zaradi plačevanja računov. Pač normalno da imaš s sabo svoj denar, nič narobe. Na zmenke srčen človek ne hodi iz preračunljivosti in dokazovanja lastnih financ. Prvi zmenek je zame odločilen zaradi drugih stvari in ne kdo bo plačal.

 

jaz. vedno jaz.

Odgovor na objavo uporabnika
grenivka neprijavljena, 03.09.2023 ob 19:41

To je pa odločitev tistega trenutka ko prinesejo račun. Če greš na zmenek iz srca,  misli usmeriš v ljubljeno osebo in ne v to kdo bo kaj plačal. Stvar dogovora, ko se zmenek večerja končujeta, spontano. Jaz iz tega ne delam problema in drame. Nikoli nisem in ne bom. Bistvo mi je človek, ki sedi pred mano in kaj mi bo povedal, svetoval, mi predlagal.

Na zmenke se ne hodi zaradi plačevanja računov. Pač normalno da imaš s sabo svoj denar, nič narobe. Na zmenke srčen človek ne hodi iz preračunljivosti in dokazovanja lastnih financ. Prvi zmenek je zame odločilen zaradi drugih stvari in ne kdo bo plačal.

 

NIč osebnega, ampak mislim, da si sploh predstavljati ne znaš, koliko žensk ima vsak večer zmenek, samo da dobi brezplačen obrok. Prijavi se na ona-on portal z moškim profilom. Se ti bo odprl nov svet. 🤣

Odgovor na objavo uporabnika
tkole, 03.09.2023 ob 19:34

č

če je moškemu na prvem zmenku težko plačat tisto bogo kavo, pol samo obvoz

pol pa vas slišiš piskat o enakosti spolov…

https://www.youtube.com/shorts/wyfcb4aqTRc

halo ti bi rada da on drži do svojih tradicionalnih obvez medtem ko sama nisi nič od nič… smet od ženske. ničvredna če gledaš.

Kdo vabi na zmenek?

Tisti,ki povabi, ta placa.

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 03.09.2023 ob 20:40

pol pa vas slišiš piskat o enakosti spolov…

https://www.youtube.com/shorts/wyfcb4aqTRc

halo ti bi rada da on drži do svojih tradicionalnih obvez medtem ko sama nisi nič od nič… smet od ženske. ničvredna če gledaš.

In kako ti točno veš kdo je nič od nič in kaj ima da ponudi? Kako lahko rečeš, da je kdo smet od ženske. Sram te je lahko. Slabo te je mama vzgojila, mulc nevaspitan

Tisti, ki povabi, tisti plača. Ne glede ali je moški ali je ženska. A ni to logično?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9625, 03.09.2023 ob 20:46

In kako ti točno veš kdo je nič od nič in kaj ima da ponudi? Kako lahko rečeš, da je kdo smet od ženske. Sram te je lahko. Slabo te je mama vzgojila, mulc nevaspitan

vidim jst to takoj če ženska ma kaj za ponudit… verjami da bi raje videl da ne rečem da je ženska smet.

V mojem svetu ponavadi plača tisti, ki povabi.

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 03.09.2023 ob 20:54

vidim jst to takoj če ženska ma kaj za ponudit… verjami da bi raje videl da ne rečem da je ženska smet.

Pa ajde potrudi se in bodi malo spoštljiv do žensk,  ne boli veš. Tvoja mama ve kako govoriš o ženskah? To me resno zanima

da sem spoštljiv zakaj?? ker so ženske? tudi o seksizmu mate veliko za povedat… koristi pa samo vam.

lej.. kar berem.. kako se ob vas tlele počutim… kaka je atmosfera… ok poročene so poročene… ostale pa katastrofa. avoid at all cost!!!!

Zdaj so cudni casi, nimam pojma kdo bi moral placat. Vcasih je placal moski, to je bilo nekako samoumevno na zmenku, mislim da si ni nihce glave razbijal s tem.

meni na zmenkih vedno moški plačujejo pijačo in hrano. 🤣

Ja lej no… čisto odvisno o čem in kaj me sprašuje na zmenku. Če postavlja napačna vprašanja bo z veseljem sama plačala… da lahko čim prej pobegne. Drugače bom plačal jaz. 🤣

Brala sem clanek kjer kelnarji pravijo da bi moral moski 😁.. drugace pa to niti ni vazno, al bo en al drug al oba, hu kers, ce sta si vsec bosta ze uredila brez zapletov, ce si nista pa naj vsak svoje..

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 03.09.2023 ob 21:09

Brala sem clanek kjer kelnarji pravijo da bi moral moski 😁.. drugace pa to niti ni vazno, al bo en al drug al oba, hu kers, ce sta si vsec bosta ze uredila brez zapletov, ce si nista pa naj vsak svoje..

kako replika takoj prileti ko nekdo napiše kaj naj bi ženska morala…. moški ne rabi nič… tako kot ženski ni treba nič…

če pa se za moškega spodobi oz naj moški bi, beri moral… potem tudi ženska mora…

 

Ti pa res rabis spegle, jaz sem  Zartrose in ne replika 🤷‍♀️ in kot vidm se vas je kar nekaj pofockalo v temo zakaj ne se jaz?

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 03.09.2023 ob 21:04

Zdaj so cudni casi, nimam pojma kdo bi moral placat. Vcasih je placal moski, to je bilo nekako samoumevno na zmenku, mislim da si ni nihce glave razbijal s tem.

Točno tako, očitno so res drugi cajti

 

ja včasih je ženska bila nedolžna ko je prišla v zakon… ampak ja danes so drugi časi…

in ne vem zakaj bi menjali samo to… menjamo sve…

sej ste močne samostojne itd… patriarhata nočete.. tam je vse plačano… sem že pisal repliki… iz 100 posto ste šle na petdeset petdeset… to se imenuje napredek…

da ženska plača, če bi rada, da jo pofukam.

New Report

Close