Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek kdo se gre z mano ….

kdo se gre z mano ….

M A V Ž A T ! ! ! !

:)))))))))))))))))) … SNEG JE … KONČNO !!!!

JUPYYYYYYYYYYY !!!

lep zasnežen dan vsem !!!!!

B.

Barbi, čak še malo ….še neki cm , pa gremo …

jutro in nasmeh zajčkov :)))))))

Barbi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
strela jasna,
kje si zdej ?

nč, se grem pa sankat :))))
pa snežinke lovit ena dva tri
nobena se mi na njuški ne stopi..
še vedno sneži …
( hehe, tuki se zna še lepo rimat :)))))))

pr nas pa ne….o ne…pr nas pa dežuje..no kaka snežinka za vmes je tudi..aha tudi..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Anede zajček, če je človek dobre volje in
razpoložen, se vse, kar misli, v rimo obrne …….
in je tko fletno, anede …………..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Aha pejmo se dežkat..hihi:))))
Rime so pa itak kulll..
Kaj bi svet brez rim..rime rime…prau res so fine…
Zdej pa šibam kuhat naprej…stolk pa prepuščam igralcem igrc..uhh se streljamo pr nas ko norci!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tuki je pa izgledalo tko, kot da fajn sneži . No, sej je snežilo, ampak jaz sem šla ven brez marele, pa sem rekla saj je samo sneg..
mokra sem bila do kosti, ker je bil moker sneg. Ko je padu na zemljo, je padu kot kapljica vode hehe..
zdejle ne pada več , pa tudi na tleh ga ni več ):

Ja, samo malo veselja moraš začutit noter v sebi , pol pa gre. Pa čeprav le za kratek čas…

joj Zajči … sem poniknila :)))

pri nas pa je sneg .. celo 2 al pa 3 cm … mokrega .. in spet sneži 🙂

zdej gremo ven … se mavžt no .. zdej pa reeeeeees :))))

B.

Juhe pr na pa skor niččč..zero njente..:))) Jutr grem pa na avtobus,sem se odlčila baje da bo poledica..aha

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A šta ti to dođe….MAVŽAT ?

(Saško je full za, ma se bojim, da imam kaj napačnega v mislih :))))….)

hahah ojej Sašk primeš sneg pa ga daš ke zadaj uuuu……..al pa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kam ke zad ?

Za hlače no…..:)))a si pozabu…hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Đizs krajst…….da mi kdo snega za hlače vrže…ja, mora bit pa res ženska.

Če bi bil tip, ga takoj spremenim v uno dilo, ploh, žaganco…kako že rečejo uni pizdariji……board, ja !

hahahaha ma hecam te! Itak!
Hehehehe mavžat pa ja veš kaj pomeni no…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ćjpt ?

Pri nas se čj’pmo!

hahah kulll se sliš pomoje tud izgleda aaa?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hojla saško :)))

mavžat … hmmm … pri mavžanju je itak vse dovoljeno … tako so meni povedali :))

B.

ojoj .. Muca .. B. ma z avtom skor 1 uro do šihta … če bi šla na bus bi mogla it 3 ure prej od doma :))) matr tale vas … eh eh eh … pa tolk lepo mi je blo v mestu …

Opaaaaaa :)))))))))))

Okay, če bo jutri še kej snega te pokličem :)))

Ja, jaz sem tudi city girl privlekel do kravc….pa so mi je takooooo domače tole mijavkanje :)))

mi pomagaš prit kidat madonca .. nas bo čist zamedlo …

He he….neki pa se že moram odkupit za malo mavžanja, a ne?

Ja kull no…pri nas je sicer neki naletavalo, ma se ni nič prijelo.
Pa bi tako pasalo it “na pošrek” v službo…

hahaha .. dej no … če je pa res … še vedno mam občutek da sem na počitnicah :)))

New Report

Close