Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Kdo si je izmislil čustva :))

Kdo si je izmislil čustva :))

Pa se je zgodilo.
Jebačica je prvič v življenju tako MOČNO in PREDANO ljubila. Pa se je zadeva sfižila.
Ne morem opisati kako močno ljubim bivšega ljubimca.
No, bila sva več kot ljubimca, vsaj izgledalo je tako. Imela sva moža/ženo vsak na drugem koncu SLO, midva pa v istem mestu. Stalno skupaj. Cele dneve. Čustva do njega so me ”udarila” šele po štirih mesecih poznanstva. Pa se je začelo z moje strani nekaj nenavadnega-občutek naklonjenosti, občutek, da nekoga resnično ljubim…

Z njim sem spoznala kaj resnično pomeni LJUBITI SVOJE ŽIVLJENJE.
Ko sva bila v vezi, nisem poznala problemov, bila sem polna energije, počutila sem se tako srečno, da te sreče skoraj nisem vzdržala.

Mesec dni je že, odkar si nisva bila blizu. Jaz pa še vedno čutim enako.
Sem si ”naredila” čustveno blokado. Če ga ne bom videla, ne bo hudo, sem si mislila. ja no…
Blokada je držala, do pred kratkim.
Spet spomini, nanj me spomnijo določene restavracije in ostali določeni objekti, osebe z enakim imenom, avtom, poklicom…
Pa tako lepo, kot sem se držala! 🙁

Ne gre mi iz glave, ne želim nikogar drugega, čeprav že nekaj časa dajem
priložnosti tudi drugim, ki me želijo spoznati ali pa se mi vsaj malo dopadejo.
Pa ne morem…
Sex?
KIR, moram te razočarati, moje ime trenutno ne velja več, ravnokar bom imela obletnico sama s sabo, ker bo že en mesec odkar… …

Vem, da mi ne bi bil problem zgraditi blokade še enkrat. Saj je v moji naravi, da se čim manj obremenjujem in sekiram.
Pa vseeno kar malce paše, da se mučim s spomini, trpim zaradi čustev… Neumno. Pač, mazohistka.

Joj, ta čustva…
Le kaj bi ljudje brez njih? ;))

ha ha jebačici s eje sfižilo.a to je mogoče un slavni burekaš kateri te je dol dal enkrat brez veze?To ljubiš zdraven pa si se še kurbala ko ena največja prasica ha ha ha .Ma ti si zadeta če mene vprašaš , pa zmešana pojdi k psihiatru mogoče ti lahko še pomaga.Mal tabletov v rit pa bo.

Bi bli taki mali robotki….:))

Smiliš se mi, ker vem kako to lahko boli, če vrnitve ni več, pozabi čim prej na vse, zabavaj se, uživaj maksimalno v drugih stvareh, prijateljice, šport, kakšen tečaj, ustvarjanje-hobiji, čim bolj bodi zaposlena in poskušaj svojo ljubezen dajati možu, zakoplji se v njegovo naročje, ljubi ga kot bi njega,Jebačiča uspelo bo, bolečina bo vse manjša in manjša!

Še nisi spoznala, da take veze, ki skačejo iz “cveta na cvet” samo bolijo, so brezvezne…jemljejo energijo, saj je lepo-cudovito dokler traja, ampak ko mine boli za znoret in spoznaš da je izguba časa totalna in da si imela še srečo, da bi lahko bilo še huje… reci si dost imam tega, ob sebi že imam enega moža, ne rabim še drugih in raje uživaj v drugih stvareh v katerih boš najprej ti in ti in ti šele potem vsi ostali!

Življenje brez čustev, le kakšno bi bilo, brezvezno! Ti sama si tista, ki razpolagaš z svojimi čustvi, ne dovoli jim da trpijo…

En mesec odkar? Menda ne sexala?!? Če je to, bi bila nujna takojšnja PP!

Svetilnikk, saj to bi bil pa čudež, če se ti ne bi obregnil ob vsako jebeno sporočilo…hehe

Ne se sekirat, ni tisti ta slaven…

Psihiatru bi pa šla, če ne bi bil v ”nevarnosti”, saj se mi ob njem sproži fantazija, ki bi jo spravila tudi v resničnost :)) Tako, da sva končala seanse, dokler še ni bilo neumnosti, hehe!!

-JAZ,
hvala na odgovoru.
Zaenkrat še ne morem skozi fazo prebolevanja, ker oba čisto točno še ne veva kako bo. Imam upanje in željo. dokler ostaja upanje, ne bo nič s prebolevanjem. Česar tudi nočem. Imam občutek, da njega ne smem spustiti z rok. Da naju ovira zakonska zveza, to pa je tudi vse. (hja, kot da ni dovolj 🙁 )
Včeraj sva se tako sladko pogovarjala… Pri meni ga čaka šampanjček, še se bova slišala itd, ne vem pa kam to pelje. Mogoče celo v večje trpljenje.
Drugače sem v redu, danes se počutim zelo dobro, pridejo pa dnevi, ko ni lepo.

Nekaj časa nazaj sva imela z možem konflikt, takrat sem pomislila, da bi se razšla. Pa je ostalo samo pri razmišljanju o tem. Imam ga rada, ljubim ga žal ne.

KIR,
ne sprašuj.
Kaj pa drugega…
Danes je še čas, da mi kdo prepreči ”obletnico” jutri. Pa mi je nihče ne bo :))
Odkar so se odnosi s tistim,ki ga ljubim ohladili, ne prenesem dotika moža…
Me pa vseeno meče, v vsaki stvari vidim nekaj kar se naveže na sex…
Življenje je čudovito noro, ni tako?!

Jebačica

Imaš sranje, vidim. Ampak ker si pametna ženska, sem prepričan, da boš vse izpeljala tako kot ti paše.
Haha in če hitro ne izpelješ tistega, se boš morala preimenovati v “nejebačico”! To pa ni dobro, veš

Ma jebeno je to, želim ti le, da se ti reši vse, kot si želiš in čim manj trpljenja ob vsem tem, čao.

Pofukana, egoistična prasica, ki misli samo nase, le ima tudi čustva?! Samo, da tvojemu možu to čisto nič ne pomaga. Še toliko samospoštovanja nimaš, da bi ga prej pustila, pa se pol gonila okrog…

Beda…

Lažje trpeti zaradi čustev, kot pa zaradi preveč polnih jajc… 🙂

ne preneseš dotika moža?
pa ti moraš bit res zmešana. če bi bil jaz tvoj mož bi ta tako nadrevil da bi se sam pokadilo za tabo. ti si pa res ena uboga in zgubljena.

Veš, da sem to že nekje slišala. Bo res, al kaj, ha ha?

Redki trpite zarad prevec polnih j…, si znate hitro pomagat, če si pa ne, ste pa čist sami krivi;)), ko te pa zadane ljubezen-neko novo čustvo, pa ponavadi ne moreš kaj dosti pomagat, ali ti je lepo, al pa hudo…in če mene vprašaš, lažje trpeti zaradi ne fuka, kot pa zaradi neprave ljubezni, saj o takih čustvih je pisala Jebačica….ampak moški ste itak patroni zase;)) ti se pa itak le zezaš kle,))!

A tako? Patroni zase? Lepo!
¨Sicer pa kolikor jaz plemenitega poznam, je zelooo resen, skoraj nikoli se ne zeza, razen ko kaj napiše, hahaha

Nič se ne zezam tle! Nimaš pojma kako nas včasih jajca tiščijo!

BRAVO

Jebačica, zakaj si se pa sploh porocila??

Večje hlače si kup 🙂

Al pa si ga ‘na roko vrzi’ :))

O ti revček ti, čist sam si si kriv;)!!

po moje zaradi keša.

Lubček tablet se ne more v ritko dajat, veš!

---------------------------------------------------------------------------------------------- Veliko več smo, kot le telesa in osebnosti. Ne glede na spreminjajoči se zunanji videz je notranji duh vedno lep in ljubeč

To je se vedno boljsi razlog kot pa ne vem.

nekaj vprasanj sem ti napisal pod drugo temo o seksu za denar.koliko let imaš?

:))

saj ves, da se tega ne sprasuje zenks 🙂

no, naj ti zaupam, da sem ‘nekoliko’ starejsa kot je vecina ljudi tu na forumu.

aja, zakaj bi ti morala dogovoriti na vprasanja?

lp, n

New Report

Close