Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo so LGBT aktivisti, ki se oglašajo na forumih?!?

Kdo so LGBT aktivisti, ki se oglašajo na forumih?!?

Makalonca, homoseksualci, zdaj, v vecini drzav niso vec diskriminirani na tak nacin da bi jih napadali, pretepali, ne bi mogli dobiti sluzbe itd. Pred nedavnim pa so se bili. To so samo stopnicke v boju za enakopravnost, ki se ne zgodi cez noc, podobno je bili v borbi za enakopravnost zensk.

Torej se identificirate z MLK, ki se je boril za pravice zatiranih – in mislite, da vas bo ta zakon – sprememba 2 besed – postavil v polozaj zatirane manjsine.
Kdo vam bo jemal ali prevzgajal otroke, zakaj boste izgubili sluzbe, kako vam bodo onemogocali pravico govora?
Ne mi zdaj lepit Massachusetsa, prosim, odgovori glede na stanje v Sloveniji.

Ko misliš, da si prebral že vse naletiš na tak zapis :([/quote]

Šavrinka, zakaj si brisala nadaljevanje. V nadaljevanju je razlaga.

Ej, noben mentalni domet ni bolj omejen kot tisti od volilcev lunatikov.

Ej, Makalonca-po sprejetju zakona si, ce ze na vsak nacin hoces primerjavo s casi MLK, ti na strani tistih prej priviligiranih belckov, ki se nikakor niso zeleli sprijazniti, da so crnci njim ‘enaki'(en kup teh je bilo potem clanov KKK ali vsaj simpatizerjev).. Nikakor nisi in ocitno nikoli ne bos na strani MLK. Dobro jutro! Mogoce pa bodo mozgani le zalaufali….enkrat!:-)

Ej, noben mentalni domet ni bolj omejen kot tisti od volilcev lunatikov.[/quote]
Mah, se vedno upam, da gre res za tisto prvo….:-)

Ena zgodba pove več, kot pa deset kvazi-strokovnjakov:

http://89.212.148.26/ICD/spletnastran.nsf/clanek/58-44-MladiVal-4?OpenDocument&Click=

In to je tisto, kar mene skrbi. Splošno propadanje vrednot v imenu liberalizacije družbe, kjer vsak kriči le: pravice, pravice, pravice…..

Bravo, Makalonca!
Bolj ko prebiram lgbt teme, bolj me preveva občuek, da vsak post prihaja iz istega vira. Enako je z mednarodnimi političnimi temami v poročilih, pri čemer so novinarji le prevajalci istega teksta!
Če bi zagnani lgbt-jevci res bili zagovorniki gejev in lezbijk, bi že pred leti imeli posvojitev in dedovanje urejeno v svojem zakonu. Za kaj takega ni treba organizirati nagnusnih parad, ki jih – kako ironično – imenujejo parade ponosa. Le zakaj se pred pojavom lgbt-jevcev niso geji tako strastno zavzemali za posvojitev in za javno razkazovanje svoje spolne usmeritve, saj niso na svetu od včeraj, marveč že vso človeško zgodovino? Zadnjih par desetletij jih nihče ne preganja, imajo vse pravice hot heterospolni, a glej ga šmenta, lgbt-jevci se borijo za enakopravnost istospolnih s heterospolnimi. Enakopravnost, ki je v uporabi več desetletij!
Ljudje, a vam tu kaj ni jasno? Način vsiljevanja istospolne miselnosti med ‘rajo’ je identičen nacistični protižidovski gonji! Prav ste prebrali, lgbt-jevci, z nasilnimi metodami hočete zrušit poslednje ostanke civiliziranega vedenja. Demontaža družbe se zgodi z napadom na moralo, ki jo prikažete kot nekaj starokopitnega, kot srednjeveški pojav, ki mu ni mesta v moderni družbi. Ljudje s šibkimi moralnimi normami temu nasedejo. Rabite le še več ljudi s šibko moralno strukturo, še bolje, kar tiste brez morale! V kolikor jih je premalo, je treba v šole! In ‘proizvodnja’ nemoralnih podanikov steče kot po maslu. Saj lahko, ker starši izgubijo pravico obvarovati otroka pred bombardiranjem lastnih otrok s pokvarjenimi načeli.
Ko je dovolj nemoralnih posameznikov, se razpase nasilje preko vseh razumnih meja. Namesto v civiliziranem svetu lahko že čez par let pristanemo sredi barbarstva. Jasno, da zmanipulirani nemoralnei kaj takega ne morejo dojeti.
O zaostalosti le toliko – napredek gre skupaj z vrednotami. Zaostalost nima vrednot.

Ko misliš, da si prebral že vse naletiš na tak zapis :([/quote]

Šavrinka, zakaj si brisala nadaljevanje. V nadaljevanju je razlaga.[/quote]

Makalonca nič ti nisem brisala ne danes ne dneve pred tem. Za jutri pa močno dvomim, da bo še tako, ker gre ta propaganda čisto predaleč. Dokler debatirate o svojih pogledih je to čisto ok. Se ne strinjamo ampak koga to briga. Ko pa začnete vsiljevat svoje mnenje, prepričevati, siliti svojo propagando in poglede…no takrat pa začnem tudi jaz brisat in vi ste že daleč na tej točki. Dnevno odpiranje istih tem, lepljenje linkov in prepričevanje tujcev v svoj prav pač ni debata.
O tem koliko laži lepite v teh linkih pa z vami ne bom debatirala saj smatram vsakršen pogovor glede na videno/prebrano nesmiselen.

CENZURA!!!
Nekdo je malo prej objavil seznamček filmov, ki govorijo o tem, kaj nas čaka, pa je moderatorka to zelo hitro umaknila!

Zdaj sem pa res pošteno jezna! Naše prispevke, ki nekaj dokazujejo, se briše, cenzurira, vaša stran pa lahko obljavlja karkoli, pa četudi z uporabo grdih besed!!

Cenzura v svobodni Sloveniji!?!? Ravno tako je RTV umaknila govor Romana Vodeba z dne 2.3. – češ, da se oni odločajo o tem, kaj bodo objavili! CENZURA!!! Bil je že objavljen, pa so ga danes (ali včerja?) umaknili!

CENZURA!!!

Šavrinka, zakaj si brisala nadaljevanje. V nadaljevanju je razlaga.[/quote]

Makalonca nič ti nisem brisala ne danes ne dneve pred tem. Za jutri pa močno dvomim, da bo še tako, ker gre ta propaganda čisto predaleč. Dokler debatirate o svojih pogledih je to čisto ok. Se ne strinjamo ampak koga to briga. Ko pa začnete vsiljevat svoje mnenje, prepričevati, siliti svojo propagando in poglede…no takrat pa začnem tudi jaz brisat in vi ste že daleč na tej točki. Dnevno odpiranje istih tem, lepljenje linkov in prepričevanje tujcev v svoj prav pač ni debata.
O tem koliko laži lepite v teh linkih pa z vami ne bom debatirala saj smatram vsakršen pogovor glede na videno/prebrano nesmiselen.[/quote]
Če imaš čustvene zavore okrog teh debat, potem moderiranje prepusti komu drugemu, ki bo deloval razumsko in ne še dodatno širil nestrpnosti.

Vsiljevanje čuti le tisti, ki se upira in ne more sprejeti drugačnega mnenja.

In kadarkoli lahko prebereš drugi milijon zgodb odraščanj v hetero družinah kjer so otroke zavozili, uničili, posiljevali in počeli druge brutalnosti. Marsikdaj tudi v imenu vere.
Je pa ta zgodba tudi lep dokaz zakaj je nujna sprememba. Ta otrok je namreč odraščal v hetero družini, očetu homoseksualcu, ki v tej rasistični družbi ni imel jajc priznati kaj čuti in kaj je. Nekaj podobnega kot, ko se pohoten duhovnik zaveže k celibatu namesto, da bi se poročil in imel urejeno spolno življenje. Najbrž ni potrebno povedati kdo nastrada.

In naj se še tako trudite je bistveno samo eno in to skušate zakriti. Homoseksualce lahko posvoji otroka brez, da se ta zakon spremeni. In takih družin je v Sloveniji veliko in ne poznam enega primera kjer bi bilo karkoli narobe. Poznam pa nekaj zavoženih posvojitev hetero parov. S spremembo zakona zato ne bo nobene posvojitve več kot bi jih bilo brez spremembe. Razlike je le v tem, da s spremembo dobil otrok možnost dveh staršev, po starem zakonu je imel samo enega. Zato nehajte lagat in nakladat, ker smešite sami sebe.


Ooo, naenkrat pa ni to TVOJE, pac pa VASE?:-)
Ojej, ocitno bo res drzalo tisto drugo…:-(((

“Način vsiljevanja istospolne miselnosti med ‘rajo’ je identičen nacistični protižidovski gonji! “

No, tale gre tudi na moj seznam… prekosili boste same sebe…

Šavrinka, zakaj si brisala nadaljevanje. V nadaljevanju je razlaga.[/quote]

Makalonca nič ti nisem brisala ne danes ne dneve pred tem. Za jutri pa močno dvomim, da bo še tako, ker gre ta propaganda čisto predaleč. Dokler debatirate o svojih pogledih je to čisto ok. Se ne strinjamo ampak koga to briga. Ko pa začnete vsiljevat svoje mnenje, prepričevati, siliti svojo propagando in poglede…no takrat pa začnem tudi jaz brisat in vi ste že daleč na tej točki. Dnevno odpiranje istih tem, lepljenje linkov in prepričevanje tujcev v svoj prav pač ni debata.
O tem koliko laži lepite v teh linkih pa z vami ne bom debatirala saj smatram vsakršen pogovor glede na videno/prebrano nesmiselen.[/quote]

To pa ni res!! Objavila sem link s člankom, kot sem napisala – o rsnicah življenja Homoseksualcev. Nekdo od nasprotnikov je z naslovom nove teme javil, da je to sovražni govor (nekaj takega) in da je treba to mojo temo umakni in v nekaj minutah je ni bilo več!
Ne lažite!
Pa ne razkrijte moje identitete! VAM NE ZAUPAM VEČ!

Makalonca nič ti nisem brisala ne danes ne dneve pred tem. Za jutri pa močno dvomim, da bo še tako, ker gre ta propaganda čisto predaleč. Dokler debatirate o svojih pogledih je to čisto ok. Se ne strinjamo ampak koga to briga. Ko pa začnete vsiljevat svoje mnenje, prepričevati, siliti svojo propagando in poglede…no takrat pa začnem tudi jaz brisat in vi ste že daleč na tej točki. Dnevno odpiranje istih tem, lepljenje linkov in prepričevanje tujcev v svoj prav pač ni debata.
O tem koliko laži lepite v teh linkih pa z vami ne bom debatirala saj smatram vsakršen pogovor glede na videno/prebrano nesmiselen.[/quote]
Če imaš čustvene zavore okrog teh debat, potem moderiranje prepusti komu drugemu, ki bo deloval razumsko in ne še dodatno širil nestrpnosti.

Vsiljevanje čuti le tisti, ki se upira in ne more sprejeti drugačnega mnenja.[/quote]

Ravno zato, ker sem moderator se ne spuščam v preveč debat, ker bi to bilo neprimerno. Da pa tebi osnove moderiranja niso jasne lahko vsi vidimo na sosednjem forumu. Razlika je le v tem, da moderatorji tega foruma (kakor vem niti en) ne hodimo delati štale tja, obratno se pa ti močno trudiš. Pa se dej, če ti je to v tako veselje. Sem prisotna čisto preveč časa, da bi me to tudi za sekudno zmotilo.


Ooo, naenkrat pa ni to TVOJE, pac pa VASE?:-)
Ojej, ocitno bo res drzalo tisto drugo…:-((([/quote]

Besedi ‘nas’ in vas’ že dolgo uporabljam, da skrajšam pisanje. Res iščete vsako piko, samo da se lahko na nekaj obestie in me rušite! Ne vem, kdo je to objavil, ampak očitno nekdo, ki misli tako kot jaz!

Hej, Makalonca-nisi zmozna umika? Ne gre?

In kadarkoli lahko prebereš drugi milijon zgodb odraščanj v hetero družinah kjer so otroke zavozili, uničili, posiljevali in počeli druge brutalnosti. Marsikdaj tudi v imenu vere.
Je pa ta zgodba tudi lep dokaz zakaj je nujna sprememba. Ta otrok je namreč odraščal v hetero družini, očetu homoseksualcu, ki v tej rasistični družbi ni imel jajc priznati kaj čuti in kaj je. Nekaj podobnega kot, ko se pohoten duhovnik zaveže k celibatu namesto, da bi se poročil in imel urejeno spolno življenje. Najbrž ni potrebno povedati kdo nastrada.

In naj se še tako trudite je bistveno samo eno in to skušate zakriti. Homoseksualce lahko posvoji otroka brez, da se ta zakon spremeni. In takih družin je v Sloveniji veliko in ne poznam enega primera kjer bi bilo karkoli narobe. Poznam pa nekaj zavoženih posvojitev hetero parov. S spremembo zakona zato ne bo nobene posvojitve več kot bi jih bilo brez spremembe. Razlike je le v tem, da s spremembo dobil otrok možnost dveh staršev, po starem zakonu je imel samo enega. Zato nehajte lagat in nakladat, ker smešite sami sebe.[/quote]

Poudarjanje, da je v hetero-družinah ogromno nesrečnih otrok, je zavajanje. Kakšen bo pa {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nesrečnih otrok v homo- družinah? Te raziskave se bodo žal lahko delale šele čez kakih 20 let.

Kaj pa tole (kopirano)
Predstavljamo vam šest osnovnih korakov manipulacije!
Kirkovih in Madsenovih šest korakov ideološkega homoseksualnega sprevračanja vrednot družbe, ki tudi slovenskim homoseksualnim aktivistom predstavljajo strateško osnovo za njihovo delovanje. Koraki so naslednji:

1.Govoriti o homoseksualcih in homoseksualnosti čim pogosteje in čim glasneje
2.Prikazati homoseksualce kot žrtve, ne kot agresivne izzivalce
3.Dati zaščitnikom pravični cilj
4.Geje prikazati v lepi luči
5.Nasprotnike gejev prikazati v slabi luči

5. Pridobivanje sredstev: Denar naj se ustavi tukaj

Korak 5 – se že dogaja v SLO:
Korak 5: Nasprotnike gejev prikazati v slabi luči
“V kasnejši fazi medijske kampanje za gejevske pravice – dolgo po tem, ko bodo drugi gejevski oglasi postali nekaj vsakdanjega – bo čas, da obračunamo s preostalimi nasprotniki. Odkrito povedano, potrebno jih je osramotiti in očrniti. Naš cilj je tukaj dvojen. Prvič, samopravičniški ponos glavnine ljudi na njihovo lastno homofobijo želimo nadomestiti s sramom in krivdo. Drugič, nasprotnike gejev želimo prikazati tako zlobne, da se bodo povprečni ljudje (Američani) želeli čim bolj oddaljiti od ljudi takšnega kova.”

Kirk in Madsen nadaljujeta: “Javnosti naj se prikazujejo podobe besnečih homofobov, katerih druge lastnosti in prepričanja se povprečni Ameriki gnusijo. Takšne podobe so lahko: Ku Klux Klan, ki zahteva, naj se geje žive sežge ali se jih kastrira; fanatični južnjaški pastorji, ki se od svojega histeričnega sovraštva kar slinijo, tako da izgledajo hkrati komično in blazno; grozeči huligani, razbojniki in obsojenci, ki hladnokrvno govorijo o ‘pedrih’, ki so jih ubili ali pa bi jih radi ubili; pregled nacističnih koncentracijskih taborišč, kjer so homoseksualce mučili in pobijali s plinom.”

“Te podobe bi bilo potrebno povezati s podobami njihovih gejevskih žrtev z metodo, ki ji propagandisti pravijo ‘tehnika oklepajev’ (angl. ‘bracket technique’, op. prev.). To na primer pomeni, da je najprej za nekaj sekund prikazan debel južnjaški pridigar drobnih oči, kako v besu razbija po prižnici in govori o ’tistih bolnih, gnusnih bitjih’. Medtem ko se njegovo zmerjanje nadaljuje v zvočnem posnetku, slika pokaže ganljive fotografije gejev, ki izgledajo spodobno, neškodljivo in simpatično; potem kamera zopet pokaže strupeni obraz pridigarja in tako naprej. Kontrast govori sam zase. Učinek je uničujoč.”

Ja, vem, se bom morala…

In kadarkoli lahko prebereš drugi milijon zgodb odraščanj v hetero družinah kjer so otroke zavozili, uničili, posiljevali in počeli druge brutalnosti. Marsikdaj tudi v imenu vere.
Je pa ta zgodba tudi lep dokaz zakaj je nujna sprememba. Ta otrok je namreč odraščal v hetero družini, očetu homoseksualcu, ki v tej rasistični družbi ni imel jajc priznati kaj čuti in kaj je. Nekaj podobnega kot, ko se pohoten duhovnik zaveže k celibatu namesto, da bi se poročil in imel urejeno spolno življenje. Najbrž ni potrebno povedati kdo nastrada.

In naj se še tako trudite je bistveno samo eno in to skušate zakriti. Homoseksualce lahko posvoji otroka brez, da se ta zakon spremeni. In takih družin je v Sloveniji veliko in ne poznam enega primera kjer bi bilo karkoli narobe. Poznam pa nekaj zavoženih posvojitev hetero parov. S spremembo zakona zato ne bo nobene posvojitve več kot bi jih bilo brez spremembe. Razlike je le v tem, da s spremembo dobil otrok možnost dveh staršev, po starem zakonu je imel samo enega. Zato nehajte lagat in nakladat, ker smešite sami sebe.[/quote]
Sem že zgoraj napisal, da mi je vseeno za zakon.
S svojim pisanjem samo opozarjam na splošen problem v tej družbi, ki se kaže kot nesposobnost dojemanja širše slike in realnosti.
Družba je v splošni moralni krizi in je nepomembno kakšna je spolna usmerjenost, ampak je pomemben način razmišljanja.
Težnja po enačenju hetero in homo parov, le odseva odsotnost zavedanja tega, kako pomembna je družina, ki jo sestavljata oba (hetero) starša za zdrav razvoj otroka.
Zato takšno razmišljanje le vodi k nadaljnemu propadanju vrednot.
Opravičevanje lastnih trditev na podlagi tega, da so drugi pokvarjeni, ne zmanjšuje pomen lastne pokvarjenosti in ne more biti v ničemer opravičljiv razlog. Kaže le ignoranco do resničnih problemov.

Ma ne sekiraj se. Saj si pišejo sami sebi. Jaz bi jih še kdaj kaj poslušala, samo so tako napadalni in nesramni, da žalil me pa nihče ne bo. Upam, da jim je v osebno zadovoljstvo. Radi bi izsilili pravice, ki jim ne pripadajo.. Amen.

Ja, vem, se bom morala…[/quote]
Zakaj pa bi se morala ?
Je potrebno isto razmišljanje kot pri politiki, kjer se drugače misleči umikajo, vladajo pa…?

LAŽ.
Homoseksualce, ki želi posvojiti otroka ga je posvojil tudi do sedaj. Sprememba zakona ne prinaša novosti v tem, da sedaj homoseksualec lahko posvoji otroka ampak izključno v tem, da ga lahko posvojijo kot par. Zato bo po spremembi zakona točno toliko nesrečnih otrok kot jih je bilo pred spremembo. Poznaš kakšnega? Jaz ne.

Ponovim še enkrat. Homoseksualec lahko otroka posvoji od vedno. Ta zakon na tem ne prinaša novosi. Sprememba bo le v tem, da bosta v rojstnem listu vpisane dve osebe in edini, ki s tem nekaj pridobi je otrok.

Sedaj pa nadaljujte s širjenje svojih laži. Kot sem povedala jaz smatram, da vsaka povprečno inteligentna oseba zna prebrati zakon, ve kako stojijo stvari in zato propaganda v tej smeri ni potrebno. Je pa seveda nujno potrebna drugi strani saj morajo najti ljudi, ki bodo nasedli njihovim lažem in polresnicam.


Če imaš čustvene zavore okrog teh debat, potem moderiranje prepusti komu drugemu, ki bo deloval razumsko in ne še dodatno širil nestrpnosti.

Vsiljevanje čuti le tisti, ki se upira in ne more sprejeti drugačnega mnenja.[/quote]

Ravno zato, ker sem moderator se ne spuščam v preveč debat, ker bi to bilo neprimerno. Da pa tebi osnove moderiranja niso jasne lahko vsi vidimo na sosednjem forumu. Razlika je le v tem, da moderatorji tega foruma (kakor vem niti en) ne hodimo delati štale tja, obratno se pa ti močno trudiš. Pa se dej, če ti je to v tako veselje. Sem prisotna čisto preveč časa, da bi me to tudi za sekudno zmotilo.[/quote]
Če nekomu, ki ne zagovarja tistega, kar ti, rečeš, da dela štalo, potem to vse pove o tvoji “strpnosti”.
Če imaš težave s sprejemanjem drugačnih pogledov, potem to razčiščuj drugje in ne na forumu. Le moj dobronameren predlog.

Ja, vem, se bom morala…[/quote]
Zakaj pa bi se morala ?
Je potrebno isto razmišljanje kot pri politiki, kjer se drugače misleči umikajo, vladajo pa…?[/quote]

Umaknila bi se, ker sem od vsega tega že malo utrujena, pa ne vidim več smisla. Edini smisel vztrajanja še vidim v tem, da drugih, ki ste na isti strani strani kot jaz, ne pustim samih, da vas bo manj.

Sporočilo samo za Robija: Imaš pa prav – ni prav, da se umikamo – da nas potem povozijo nasprotniki. Imam kolegico, ki ne mara Janše samo zato, ker ga ves čas napadajo, on se pa še kar ne umakne iz politike (da bi imel mir). Čudno razmišljanje…

New Report

Close