Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kdo upa verjet?

Kdo upa verjet?

da smo se Sonči,Žverči in jaz poseksali!?

Neki je na tem….čeprav bosta zanikali!
😉
Sp

Jaz priznam, da verjamem! Natančneje povedano, sem vas imela na sumu.

Pa me ne moti, nisem nankar fouš, saj sem se jaz tudi, …. z enim drugim, da ne bo pomote…. hihi… ihhhhaaaaaaaa

(Je blu lepu, aneda, Cvetky?) ihhhaaaaa

Helči…ti si pa naslednja tarča!
😉
Sp

Nedusegljiva tarča sem…. zvesta dvem drugim… (enega ljubim, druzga pa… hihi… ni za vsa uha…)

Dvem drugim bataljonom…al samo polkom?
🙂
Sp

Polkovnik Sp!!!(da ne bo pomote)

Helči,a imaš ti žlahto v Idriji,k se kliče Marija?

Eh, ne… samo dvem fizičnim osebam, z imenom in priimkom…

Oštja, momentalno nimam nobene žlahte v Idriji, razen če so koga gor na hribček spravli, pa da še ni prišlu do mojih uhljev…
Da bi bla pa teta Marija v Idriji? Hm, pije ga ne… lohk de se ji je pa začelu kej fuzlat, ker so ji začela uha navznoter rast…

NO, pa sporoči, ko boš kaj vedel…

resnica je edino ta, da smo trije mušketirji in pika…vse ostalo pa je lažkano…in pazi se, ko tole v ponedeljek prebere Žverčka, najebal si ga!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Upam,da bom še nekrat jebal…ne najebal…to sem že prevečkrat!
:-(((
Sp

Oh jebal… bos pa ja še velikokrat…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja….ježa!!!!!!!!!
🙁
Sp

jade,jade…to pa ne…ma bodicke…to pika…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

SANJA SVINJA O KORUZI, A KORUZE NEMA.

ZATE ŠE PA STORŽ NE BI PRIŠPARALA.
GRD SI, DA VEŠ!

(sicer pa, če bi medve s teboj, se itak ne bi mogel več pobrati…..:-(((…. kaj šele, da bi kaj takega po forumu pisal in delal reklamo za naju. Bi prehitro imel konkurenco – in to najbrž kar dobro…..)

NAIVNEŽI!!!!!!!!!

pa brez zamere…ampak, da bi ti nasedel in verjel je pa mal prehuda….samo mladoletnice ti bodo nasedle….

a veš, če bi se ti kaj takaega zgodilo…mislim, bi bil ti danes..ne že včeraj na urgentem blohu kliničnige centra…………….

Čeprav bi ti privoščil, da bi izkusil kakšno pupiko s tega foruma, boš saj imel na stara leta v domu upokojencev kakšne pravljice unukom pripovedaovati…………..

hihihi….spreveržko a se ti danes tudi kaj sexa….mislim, imam nekaj zate….ampak samo če si ZA !?

no čakam odgovor

leta letijo - iščem stevardeso.....

Hvala.

(Upam, samo, da nisi naivnež….. pravzaprav vem, da nisi)

saj se ni treba zahvaljevat no…..saj nisem nobene nove reči vama pokazal
;-))))
Hihihihihi!

Sp

Provokacije še vedno uspejo,ihaaaaaaaaaaaaa!

hihii

ja pokamodona…..kaj je zdaj,frend???

a jima bom moral predlagati, naj še MENE PROBATA…….POL BOSTA PA VIDELI IN IZKISILA PRAVEGA KORENJAKA…….NE PA DA SAMO SANJAJO O SANJSKEM S…………..

ps. kaj je zdaj…nekaj sem te vprašal……čakam!!!!

leta letijo - iščem stevardeso.....

Sem jezna nate.
Provociraj na drugačen način, mene ne mešaj zraven!!!!
Bi to moj mož prebral, pa bi bila v zosu!!!!

v kakšnem sou??????????

jaz sem sprevržkota razmel, da si bila v sendvicu!!!!!!!!!!!!””

kaj pa tole…..mogoče pa sprevržko hoče še moeka spozanti….hihiih

lepa in mirna ostani…..pa ne bodi preveč razdražena

leta letijo - iščem stevardeso.....

A zdaj sem pa bila salama?! Nič ne bo, rada sem…. na vrhu.
:-)))

Lepa ne bom, mirna pa še manj.
Pnmbtc, kapito?!

ooooo

a v btc ste bili ?????

žverci…..tega položaja pa ne razumem…..mislim trije…ti pa na vrhu????

a ste bli na pogradu???

kje pa je sprevržko sedaj…..mater sta ga morale ukomndirati…..revčka bogega….no prav mu je….naj pusti take zrele pupe na mitu in naj se raje mladoletnicam posveti,…tak kot jaz……one vsaj niso zahtevne…..poglej recimo nikitko, pa helyko in zvezdico………za vsako novotarijo so koj navdušene…pa zhtevne tud tak niso…….

lep dan

jbslstthkz

leta letijo - iščem stevardeso.....

v BTC smo že bili… pa ne na pogradu ali na kupu….

Bom za naslednjič še dobro premislila, če bom sploh šla…. ko si take izmišljuje, grdavž!!!

Hej, od kdaj pa ti mene med zrele pupe prištevaš?! Mater, zdaj sem pa stara ratala?! Uhhhhhhh…..

Spevrško ne se ji pustit provucirat, hehehehe
Zverca cmoka, pogrešam tvojo napadalnost,hahahaha

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Evo Razo..res sta me zdelali!
Profici…ti rečem!
;-)))
Sp

Pa pošlji,če te tolk matra!

en, ki pogreša mojo napadalnost?!

A nisi bil lih ti povod, da sem jo opustila?! Al sem spet narobe razumela??? Pomladdddddddd, immmmeeeeeejjj meeeeee raaaaaaaaaaadddddd…..:-)))
Uj, je luštno, ne?1
Veš, včasih pomlad mimo useka in zadane tudi – mene!
Presenetljivo, ne?!

JA ME PROV ZANIMA KAKO JE SLO.A SI KAK CUDN FILM GLEDU,KT JE BIL BREZ VSEBINE A.

VES PO MOJE ZA TA FILM SE NI SCENARIJA NAPISANGA,KAJ SELE KEJ DRUZGA.

HEHEHEHEHE

/

New Report

Close