Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo vam laže? Na Nora tv 24

Kdo vam laže? Na Nora tv 24

Sam zanima me kdo je tega debila postavu pred TV kamere?? A so mel v Polju kjer je Psihiatrična bolnišnica-zaprt oddelek, po pomoti odklenjena vrata mogoče?? Mislim kaj tazga da dandanes vidiš po tv sej se ti še njihovi zvesti (SdS in NSi) gledalci zasmiljo,čeprov so ”brainwashed”. Takih manipuliranj k pa tm vidiš in še bl slišiš,pa tud za časa Adolfa H. nisem slišu. Upam da ga kmal najdejo in vrnejo na zaprt oddelek in ga oblečejo v ”mojmoj” jopič.

Sprašujem za prjatla 🙂

A je še kar Tomašič? Ga poznam in ironija je, da večjega lažnivca od njega težko najdeš. Saj tako so se pa našli z SDS.

A to je tista oddaja, ki izgleda kot Dannyjeve zvezde? Glih tolk kredibilna in informativna, voditelj ekstra profesionalen, haha. Začneš poslušat in je res, kot da predvajajo direkt iz Polja. Tip živi na nekem drugem planetu. Je pol ure nabijal, da se moramo pri nas bat komunistov. Cel svet v primežu korone, povsod inflacija, ogromno ljudi brez službe, cela frka preden lahko prestopiš mejo, cene elektrike grejo v nebo, kriza v zdravstvu, samo sranje povsod, ampak eh, kaj bi to, to ni nič. Komunisti! Teh se je res treba bat.

Česa se bojite? A vas resnica boli? Zelo dober voditelj, inteligenten, za razliko od tu, ko pljuvate po njemu. Zakaj ga pa potem gledate, če ni ne velja? Hinavci erste klase. Idite raje spat, da vas resnica ne najde.

Noro24 TV včasih pogledam izključno iz fizičnih razlogov (npr. prenizek pritisk, težave z zaprtjem), kar na srečo ni prav pogosto.

Odgovor na objavo uporabnika
Njm832, 02.02.2022 ob 04:38

Česa se bojite? A vas resnica boli? Zelo dober voditelj, inteligenten, za razliko od tu, ko pljuvate po njemu. Zakaj ga pa potem gledate, če ni ne velja? Hinavci erste klase. Idite raje spat, da vas resnica ne najde.

Uh še en z opranimi možgani se je oglasu

Odgovor na objavo uporabnika
Para Bellum, 02.02.2022 ob 04:59

Noro24 TV včasih pogledam izključno iz fizičnih razlogov (npr. prenizek pritisk, težave z zaprtjem), kar na srečo ni prav pogosto.

Pa nuca??

Odgovor na objavo uporabnika
Haha402, 02.02.2022 ob 02:20

A to je tista oddaja, ki izgleda kot Dannyjeve zvezde? Glih tolk kredibilna in informativna, voditelj ekstra profesionalen, haha. Začneš poslušat in je res, kot da predvajajo direkt iz Polja. Tip živi na nekem drugem planetu. Je pol ure nabijal, da se moramo pri nas bat komunistov. Cel svet v primežu korone, povsod inflacija, ogromno ljudi brez službe, cela frka preden lahko prestopiš mejo, cene elektrike grejo v nebo, kriza v zdravstvu, samo sranje povsod, ampak eh, kaj bi to, to ni nič. Komunisti! Teh se je res treba bat.

Točn tako

Odgovor na objavo uporabnika
Državljan X, 02.02.2022 ob 05:44

Uh še en z opranimi možgani se je oglasu

 

Ko ti ne bi imel opranih možganov, se sploh ne bi glasil! Ker so ti pa drugi oprali možgane, pa moraš lapat in s prstom kazat na druge. Vendar 3 prste imaš obrnjene proti sebi. Tisti, ki smo nevtralni sploh nimamo tv. Ker nas bedarije vas, ki se kregate ne zanimajo. Vem pa, da podpiram tiste, ki delajo. Saj je do sedaj v zgodovini še vedno največ veljalo delo.

 

Najlažje je pavšalno pljuvati čez neko oddajo, kritiki napišite kaj ni res, kje se je zlagal, tožite ga, oddaja je že kar nekaj časa na sporedu pa ni bilo ene same tožbe, bilo pa je nekaj opravičil ker je navedel napačne  priimke, se pač zgodi če govoriš “iz glave”, saj se spomnite zmrdovanja zaradi majhnih listov.

Odgovor na objavo uporabnika
sebe si se videlo, 02.02.2022 ob 05:54

 

Ko ti ne bi imel opranih možganov, se sploh ne bi glasil! Ker so ti pa drugi oprali možgane, pa moraš lapat in s prstom kazat na druge. Vendar 3 prste imaš obrnjene proti sebi. Tisti, ki smo nevtralni sploh nimamo tv. Ker nas bedarije vas, ki se kregate ne zanimajo. Vem pa, da podpiram tiste, ki delajo. Saj je do sedaj v zgodovini še vedno največ veljalo delo.

 

Arbeit macht frei, vsi vemo kje je ta napis stal in kdo ga je skoval.In kdo se spogleduje s to idejo na Slo tleh.

Odgovor na objavo uporabnika
jasno in glasno, 02.02.2022 ob 06:16

Najlažje je pavšalno pljuvati čez neko oddajo, kritiki napišite kaj ni res, kje se je zlagal, tožite ga, oddaja je že kar nekaj časa na sporedu pa ni bilo ene same tožbe, bilo pa je nekaj opravičil ker je navedel napačne  priimke, se pač zgodi če govoriš “iz glave”, saj se spomnite zmrdovanja zaradi majhnih listov.

Kot je nekdo že zapisal,ta oddaja je dobr diaretik

Oddaja ja zanimiva in vse, kar povedo je res.      Je pa res , da je bolj nizkoproracunska.             Ampak resnica boli, zato je dotični nočejo slišati.

Zgolj in samo po pomoti sem gledu ko sem premikal programe,vrjem da sem šel na net in premaknil ta program nekam daleš nazaj na programsko listo,ne rabm tega gledat,še raje bi pa poklical operaterja da mi ga skine dol.

Nismo več v dobi komunizma ko sta bila na tv samo 2 progeama. Je bolj enostavno zamenjat kanal. Naj snovalci takih oddaj uživajo v vsej svoji veličini ko jih gleda 10 ljudi.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Neprijavljena, 02.02.2022 ob 07:02

Nismo več v dobi komunizma ko sta bila na tv samo 2 progeama. Je bolj enostavno zamenjat kanal. Naj snovalci takih oddaj uživajo v vsej svoji veličini ko jih gleda 10 ljudi.

 

ZA jasno in glasno

evo, tud jst ne gledam te oddaje, ma mam pa tale komentar.

jst sm si pršu gor, da tale ki tu “nabija”, to dela na TV, ki vem kam konvergira in me to niti ne moti, medtem ko neka BUDALA, na SLO1 vsak ponedeljek “nabija” svoje travme na NACIONALNI TV, ki pa naj bi bla “neopredeljena”, skratka, za vse.

tko da, hepani ste,

če bi ta budala nabijal na kaki “crveni zvezdi TV” me seveda to ne bi motilo, ker bi bla to en tak par s tem na onem drugem omenjenem programu- gliha vkup štriha.

Slučajno sem naletel na oddajo. Ni za gledat, je pa fajn za poslušat.  Resnica, ki boli.

Odgovor na objavo uporabnika
krneki728, 02.02.2022 ob 07:12

evo, tud jst ne gledam te oddaje, ma mam pa tale komentar.

jst sm si pršu gor, da tale ki tu “nabija”, to dela na TV, ki vem kam konvergira in me to niti ne moti, medtem ko neka BUDALA, na SLO1 vsak ponedeljek “nabija” svoje travme na NACIONALNI TV, ki pa naj bi bla “neopredeljena”, skratka, za vse.

tko da, hepani ste,

če bi ta budala nabijal na kaki “crveni zvezdi TV” me seveda to ne bi motilo, ker bi bla to en tak par s tem na onem drugem omenjenem programu- gliha vkup štriha.

Kako si lahko neopredeljen, ko se dogajajo svinjarije? Javna TV ne sme biti nič neopredeljena, ampak mora biti kritik oblasti!

Objektiven in nepristranski je toliko, kot sta objektivna in nepristranska Jože Možina ali Mojca Pašek Šetinc na RTV Slo.

Saj v napovedniku piše, da je to satirična oddaja, tako jo moraš pač gledati.

Kdo sploh gleda to? Enkrat sem preklopila med poročili. Sem mislila, da vrtijo neka xy poročila. To ni za gledat). Kdo to gleda,kdo temu verjame?! :))

Odgovor na objavo uporabnika
kghosć, 02.02.2022 ob 07:43

Kako si lahko neopredeljen, ko se dogajajo svinjarije? Javna TV ne sme biti nič neopredeljena, ampak mora biti kritik oblasti!

javna TV, ni politično glasilo, agitator ali kaj podobnega. gre za nacionalno TV, ki podaja kulturni, znanstveni, otroški in pač vse vrste ostalega programa. V dnevno info oddajah pa pač podaja informacije iz sveta in domačih logov in ni interpret ali sodnik le teh.

če je človek obarvan, si pač “svojo” resnico teh ali drugih dogodkov doma ali v svetu ali le potrdite le-te, najde na svojem “poltičnem” kanalu, ki ga predvaja ta ali ona obarvana stran!

Me zanima, kaj bi gledalci rekli, če bi slišali, kaj si dotični voditelj misli o njih… Se je enkrat lepo razgovoril v lokalu na Štihovi…

Najbolj hecno je bilo, ko je Janša čestital Trumpu, pa ga je zagovarjal. Nima lahkega dela, Janša ima vedno prav in ga mora zagovarjatj.

Odgovor na objavo uporabnika
krneki728, 02.02.2022 ob 09:01

javna TV, ni politično glasilo, agitator ali kaj podobnega. gre za nacionalno TV, ki podaja kulturni, znanstveni, otroški in pač vse vrste ostalega programa. V dnevno info oddajah pa pač podaja informacije iz sveta in domačih logov in ni interpret ali sodnik le teh.

če je človek obarvan, si pač “svojo” resnico teh ali drugih dogodkov doma ali v svetu ali le potrdite le-te, najde na svojem “poltičnem” kanalu, ki ga predvaja ta ali ona obarvana stran!

Eno je obarvanost, drugo pa zdrava pamet in opozarjanje na malverzacije. Kar se trenutno dogaja na RTV, pač ni v skladu z ničemer, kar bi moralo biti dovoljeno v demokraciji. In prav je, da zaposleni na to opozarjajo!!!! Bog nam pomagaj, ko bodo vsi utihnili.

New Report

Close