Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek kdo voli Združeno Levico

kdo voli Združeno Levico


Združeno levico bodo volili ultra komunisti, stari udbovci zločinci in njihovi potomci ter ostali komunistični privilegiranci.


Združeno levico bodo volili ultra komunisti, stari udbovci zločinci in njihovi potomci ter ostali komunistični privilegiranci.
[/quote]
Kako bo pa to izgledalo, če bodo vsi glavni SDS-ovci za Levico ??

tudi sam bom volil SDS letno plačam prek 30,000 eur davka in Mesec bi to še dvignil

Lej, Mesec in njegove ideje te motijo, do tega imaš vso pravico. A poskusi to nekako argumentirati. Ker njegova trenutna plača pač ni nek argument (pa kolikokratnik minimalca pač je). Ima pač plačo poslanca in to imajo VSI poslanci, neglede na stranko. In prisotni podjetniki verjetno še precej višjo (saj jo verjetno tudi zaslužijo). A je torej tvoja ideja, naj imajo poslanci plače v odvisnosti od stranke, ki ji pripadajo?
Pa znamka avta – kaj ima to veze z čimerkoli? Lahko kupiš Marcedesa za 1000€ (stara kripa, dvomim da ima Mesec takega) ali pa nov AMG za bistveno več (gospod kardinal npr, tudi za takega bi dvomil da ga ima Mesec).
Mečeš torej neke povsem brezvezne podatke in na osnovi le teh odkrivaš “komuniste”. In še vprašanje, kdo bo to volil: če bi bilo v sloveniji res toliko komunistov, kot jih vidi SDS, bi tile imeli absolutno večino, se bo pa verjetno izkazalo, da je komunstov bistveno manj 🙂
[/quote]

OMG, tega mlečnozobca primerjaš z gospodom kardinalom!

OMG, tega mlečnozobca primerjaš z gospodom kardinalom!
[/quote]

Se oproščam, če je bila s tem kakorkoli prizadeta čast in dobro ime gospoda kardinala – a kot kaže je dejstvo da se občasno oba prevažata v avtomobilu znamke Mercedes. Gospod “porcelanozobec” kot lastnik in “mlečnozobec” menda le kot potnik v taxiju.

Jebenti, kako ste butasti! Mesec in Združena levica nista eno in isto.
Danes sem glasovala za Meseca in Levico.

Lepo, jaz bom pa v nedeljo.
Mentalna_sirota, čestitam za super komentarje, so mi polepšali dan 🙂

Mesec je en navadni nevedni kreten in levice oziroma komunistov imam poln k….c že iz bivše jugoslavije

Jaz bom volila Meseca, ker je edini predstavnik levice. Vse ostalo pri nas je desnica, žal.

Najrajsi imam une k pravijo, da niso od Sds ampak jih bodo volili.
Haha pa saj tukaj nismo sami voli.
Ta je volil sds vsakic. Do groba in naprej z jj..
Janso nikoli.

Najrajsi imam une k pravijo, da niso od Sds ampak jih bodo volili.
Haha pa saj tukaj nismo sami voli.
Ta je volil sds vsakic. Do groba in naprej z jj..
Janso nikoli.

Mesec je gnoj. Čisti gnoj od čistega gnoja. In bo izgubil volitve boste videli. Še v parlament bojo komaj prišli ce sploh bojo. Gnoj luka mesec gnoj violeta tomič
GNOJ ZDRUZENA LEVICA. ČISTI GNOJI GNOJI!!!!!


Da jim bo znižal penzije in odvzel privilegije, haha, daleč od tega, da bodo Mesca volili stari komunisti.

Mesca bodo volili tisti na minimalcih in socialci. Žal pa je po zaslugi prejšnjih vlad takšnih veliko.


Da jim bo znižal penzije in odvzel privilegije, haha, daleč od tega, da bodo Mesca volili stari komunisti.

Mesca bodo volili tisti na minimalcih in socialci. Žal pa je po zaslugi prejšnjih vlad takšnih veliko.
[/quote]

Volili ga bojo sinovi od kurv in njihove matere- kurve zanemarjene.

Jaz bom volila Levico, dokler ne bodo v vladi. Pa imam placo cez jurja v privat sektorju. A si zelim drugacen svet za svoje otroke, ne tega kanibalskega grebatorskega neoliberalnega kapitalizma in manicnega potrosnistva. Utopicno, vem. Bodimo realni, zahtevajmo nemogoce!

Boscarol se pa lahko skrije v misjo luknjo z 5 miljoni subvencij, ki jih je prejel v zadnjih letih! Vsak je lahko uspesen podjetnik s 5 miljoni!

Te ljudi bojo volili bolniki iz psihiatricnih bolnic

to se sprasujem za sds. ljudje imajo izgubo spomina.

Združeno levico volijo psihično neuravnovešeni osebki z nerealno percepcijo sveta okoli sebe. Po možnosti še jugonostalgiki, tudi če v Jugoslaviji niso bili niti rojeni. Združeno levico volijo ljudje z zelo radikalnimi levimi stališči, en desni populist bi jih imenoval levi fašisti. So pa enako nevarni kot desni fašisti. Politični ekstremisti.


Slednji so nevarnejši. Tip je bil več krat obsojen in tudi zaradi ignorance poštarjev dosegel zastaranje. Zanima me, če ga bodo volili poštarji.

Po mercedesu si je Mesec kupil tudi vlak.

Jaz jo bom volil. So edini ki zagovarjajo UTD in z njimi v parlamentu ga morda celo docakam.


Kdo ti pa brani ta dva volit? Predvsem Ivan ima dovolj komunizma, saj je edini član partije v parlamentu. Že 20 let pa predsednik stranke, v kateri je največ bivših komunistov, začenši z njim, pa njegovim podrepnikom Vinkom ( bivši komandir milice je bil gotovo v partiji visoko), pa una bivša direktorica delavske univerze, pa …. še nekaj se jih pri njih najde. Voliš lahko tudi potomce belogardistov, ki so se zbrali pri Toninu. Saj je še nekaj stvari za vrnit, kajne? Recimo poleg Blejskega otoka mogoče še Ljubljanski grad. Križanke so tako in tako že vrnili! Mogoče še mariborski otok, mogoče še pol Celja, še tam v okolici Slovenjske Bistrice se še kaj najde, pa v Kamniku, v Kranju….

Jaz bom tudi levico, ker vsaj realistično po pravici povedo, da bi zvišali davke in okrepili javni sektor. SDS pa ima obljube za debile, oni bi pa “dali službe vsem, ki želijo delat”, znižali davke in zvišali plače. To pa ne gre skupaj.

Ti Levičarji sebi polnijo rit, mal štepajo všečne parole in??? Nič ni od njih. To je gnezdo nespobnežev.

Ti Levičarji sebi polnijo rit, mal štepajo všečne parole in??? Nič ni od njih. To je gnezdo nespobnežev.
[/quote]
Isto trdim za tvoje kandidate. Pa sploh ne vem kdo so, ampak grem stavit, da pravtako polnijo svoje riti, stepajo parole in ni nic od njih. Imam prav?

New Report

Close