Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Kdor bo nosil masko na svežem zraku je prizadet!

Kdor bo nosil masko na svežem zraku je prizadet!

V butalandiji!
Nikjer ni več covida, sezona je mimo, edino SLO zapira.

No, jaz je ne bom.
Briga me, kaj si drugi mislijo o meni.
Tolk nora mende nisem, da bi si sredi lepe pomladi uničevala zdravje z nagobčnimom.

Kje drugod je konec in kje sproščajo ukrepe?

prizadeta ti je mati ki te je povrgla. kaj tebe boli kaj kdo nosi in kaj ne?? boli bit tolk glup da nimaš druga dela ko svojo surlo vtikat v to kaj drugi delajo

Maske nosim samo v trgovini, da lahko pridem do hrane, če ne me itak ne bodo notri spustili, posledično bom od lakote crknil .. ali ok. Imam dovolj denarja, da mi naj kar pišejo kazni, če hočejo. Ampak zunaj maske NE bom nosil, pa če delajo kar hočejo. Rad hodim na sprehode, na podeželju, kjer žive duše ni v radiusu celega kilometra ali pa še več … in jaz naj masko nosim med travniki, njivami, potoki in gozdovih? Malo morgen! Nekoč se je hodilo ven na sveži luft … zdaj, če moreš z masko iti na sveži luft, je pa ja boljše, da doma lepo ležiš na kavču pa vdihuješ tisti smrad in bacile, ki prihajajo iz ust.

Če inšpektor pride do mene brez policistov, in mi bo gnjavil … ga bom razbil tako, kot sem nekoč cigane!

Maske nosim samo v trgovini, da lahko pridem do hrane, če ne me itak ne bodo notri spustili, posledično bom od lakote crknil .. ali ok. Imam dovolj denarja, da mi naj kar pišejo kazni, če hočejo. Ampak zunaj maske NE bom nosil, pa če delajo kar hočejo. Rad hodim na sprehode, na podeželju, kjer žive duše ni v radiusu celega kilometra ali pa še več … in jaz naj masko nosim med travniki, njivami, potoki in gozdovih? Malo morgen! Nekoč se je hodilo ven na sveži luft … zdaj, če moreš z masko iti na sveži luft, je pa ja boljše, da doma lepo ležiš na kavču pa vdihuješ tisti smrad in bacile, ki prihajajo iz ust.

Če inšpektor pride do mene brez policistov, in mi bo gnjavil … ga bom razbil tako, kot sem nekoč cigane!
[/quote]
Aha, zdaj pa si povedalo multinično imbecilno, kaj boš ti. Cel svet je v skrbeh zaradi tvojih “namer”, beri motenosti. jaooooooo. 😅


Aha, zdaj pa si povedalo multinično imbecilno, kaj boš ti. Cel svet je v skrbeh zaradi tvojih “namer”, beri motenosti. jaooooooo. 😅
[/quote]

Brez žaljenja in vulgarnosti pa pri tebi ne gre!
Malo se potrudi no,ker verjamem,da se znaš tudi lepše izražati ali se motim.

Brez žaljenja in vulgarnosti pa pri tebi ne gre!
Malo se potrudi no,ker verjamem,da se znaš tudi lepše izražati ali se motim.
[/quote]

Multinično, cel svet je pretresen nad tvojo odločitvijo. 😅

Edini razlog za tak bizaren ukrep je, da je režimu zopet zmanjkalo denarja, zato sprejema zakone, ki so tako bedasti, da večina ljudi jih ne bo upoštevalo, na kar ta režim tudi računa, da potem lahko krade ljudem denar. Za plačo 20.000€ na mesec pač moraš vzet od kjer se da.

Brez žaljenja in vulgarnosti pa pri tebi ne gre!
Malo se potrudi no,ker verjamem,da se znaš tudi lepše izražati ali se motim.
[/quote]
Saj sem te pohvalil, zelo zrelo je tvoje pisanje. Nisi pa edino tako, to je pa res.
V času kovida ste mnogi priplazili v vidno polje. 😅


Pa sploh veste za kak ukrep gre? Ste prebrali ali le norite, ker uno bebavo pred tabo navaja potoke in gozdove?

Brez žaljenja in vulgarnosti pa pri tebi ne gre!
Malo se potrudi no,ker verjamem,da se znaš tudi lepše izražati ali se motim.
[/quote]

Veš kaj je največja škoda, da si multinično in se kot izjemen veleum in narodni heroj ne predstaviš z imenom in priimkom, da bi te lahko vsi častili. 😅😅😅😅

Jelinčič je rekel: “NAROD JE GLUP”, in prav ima. V tej temi je kar nekaj primerkov te gluposti.
Vsak normalen zna brat odlok in ve kaj je njegov namen. Pred tem je veljalo, oziroma še velja, da se zunaj nosijo maske le, če ni mogoče držati varnostne razdalje. In GLUP narod zna prebrati le prvi del stavka, to je, da se mask zunaj ne nosi, drugi del so vsi preslišali. Vidiš sedaj po mestih, trgih, ulicah, pred šolami itd, skratka povsod, ljudi v skupinah skupaj, da si celo uši izmenjujejo in seveda vsi brez mask.
GLUP NAROD seveda misli, da se virus širi samo v notranjosti objektov in samo z dihanjem čez usta, takoj ko stopi ven, pa masko dol in v gruči debata….
Take stvari so razlog za zaostritve, nobenega pa ne moti sprehod nekoga po gozdu ali drugi zeleni površini.

Ja in vi pridni maskarji s piskavimi zobmi kaj naredite.
Preden kihne da masko dol. In kihne v daljavo Doživeto že ničkolikokrat.
Svinjarija na kubik.
Potreben bo tečaj kulture, ne zapoved mask.


Glupson si ti in tvoja mati ki je takega glupana rodila, se zdaj ji je zal da ni dal eur za kondom, se vidi da se sparanje na dolgi rok ne izplaca, nobenega dokaza ni da maske koristijo, sploh ne na odprtem, zato ker virus ni zivo bitje ki bi skakalo s cloveka na cliveka, sploh v teh toplih in dneh je nosnja mask debilizem kot defektologinja logarjeva

Maske nosim samo v trgovini, da lahko pridem do hrane, če ne me itak ne bodo notri spustili, posledično bom od lakote crknil .. ali ok. Imam dovolj denarja, da mi naj kar pišejo kazni, če hočejo. Ampak zunaj maske NE bom nosil, pa če delajo kar hočejo. Rad hodim na sprehode, na podeželju, kjer žive duše ni v radiusu celega kilometra ali pa še več … in jaz naj masko nosim med travniki, njivami, potoki in gozdovih? Malo morgen! Nekoč se je hodilo ven na sveži luft … zdaj, če moreš z masko iti na sveži luft, je pa ja boljše, da doma lepo ležiš na kavču pa vdihuješ tisti smrad in bacile, ki prihajajo iz ust.

Če inšpektor pride do mene brez policistov, in mi bo gnjavil … ga bom razbil tako, kot sem nekoč cigane!
[/quote]
Pa saj jasno piše, da na zelenih površinah in med rekreacijo maske niso potrebne….

Koncno ne bom vec cudna z masko zunaj 🙂 jo pa nosim zaradi alergij, zelo pomaga!!

Edini razlog zakaj bom nosil masko je da se izognem kazni ne morem vzet 400€ od nikoder

Maske nosim samo v trgovini, da lahko pridem do hrane, če ne me itak ne bodo notri spustili, posledično bom od lakote crknil .. ali ok. Imam dovolj denarja, da mi naj kar pišejo kazni, če hočejo. Ampak zunaj maske NE bom nosil, pa če delajo kar hočejo. Rad hodim na sprehode, na podeželju, kjer žive duše ni v radiusu celega kilometra ali pa še več … in jaz naj masko nosim med travniki, njivami, potoki in gozdovih? Malo morgen! Nekoč se je hodilo ven na sveži luft … zdaj, če moreš z masko iti na sveži luft, je pa ja boljše, da doma lepo ležiš na kavču pa vdihuješ tisti smrad in bacile, ki prihajajo iz ust.

Če inšpektor pride do mene brez policistov, in mi bo gnjavil … ga bom razbil tako, kot sem nekoč cigane!
[/quote]

👍

par pripadnikov “GLUPEGA NARODA” se je že preštelo. Pa to ni za verjet…..niti dva nevtrona se jim ne premikata v vakumu pod lasmi.

Kdor je sploh do sedaj nosil masko vzunaj je totalno prizadet v glavo. Nisem in nikoli ne bom nosila maske vzunaj.

Dokler obstajajo debili kot si ti se nam slabo piše, virusi na svežem zraku??? Pejt se zašvasat v bajto do konca življenja. Ker virusi so vedno bili in bodo, proti temu ne moremo nič.

V krasnem vremenu zunaj, pa maska. Opice so bolj pametne kot tukaj nekatere ženske najbrž… Pa celi svet ve, da je vse scenarij, vi pa dalje meljete svojo zatemnjen um!

Če bi bile samo ženske prifuknjene v glavo, ne bi videvali polno moških z maskami na svežem zraku!

Nosim jo v zaprtih prostorih, kjer so še drugi ljudje, več ljudi. Zunaj ne, razen na tržnici (zna biti gneča). Na sprehodu ne pride v poštev.Včeraj je to Logarjeva lepo povedala.

New Report

Close