Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kdor gre na Dunaj, naj pusti…

kdor gre na Dunaj, naj pusti…

trebuh zunaj, so vedele povedati že naše babice. No jaz pa grem na potep za en dan. Ne ne, narobe sem povedala. Sem spremljevalka in v času, ko bo moj dragi mož imel druge obveznosti, se obm malo sprehodila po Dunaju. Kdor je tam že bil (jaz sem si uspela ogledati le Schoenbrun), naj mi svetuje, kam naj se dam tistih par uric in kaj naj pogledam.

Joj , jaz sem bila , ko sem bila še mala punčka. In mi je ostal zelo v spominu Prater in panoramsko kolo ter seveda cerkev sv. Štefana !

Uživaj še zame , Dunaj so še vedno moje sanje !
lisička

Ja ja – bom bom mislila na vas vse. Jaz sem pri prvem obisku imela ravno čas za sprehod po dvorskem vrtu, več pa ne. Torej mi ostane tokrat center mesta.

Opera ring in katedrala..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

uhhh ježek nehaj zajcat

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Špela,Špela, Špela.

Ko boš že na Dunaju – obvezno pojdi na Saharo – torto namreč.
In potem ko boš dajala košček po košček Sahare v usta moraš obvezno
zapreti tvoje lepe učke in misliti na uboge zverinice, ki so ostale doma,
da čuvajo tole hosto pred vsiljivci.

Saj veš nekaj takega kot:
– en košček za Ježka
– pa eden za Muco
– pa eden za Marijo
– pa eden za Zajčka
….. itd….itd

pa en veeeellllliiiiiik kos za ta Velikega Zajca, ampak pazi, če boš tisti
hip imela samo še majhen košček Sahare, ga ne pojej, ampak naroči
novo torto, ker jaz rad pojem veeeliiiiikkkkk kossss Sahare..

hehe.
Karkoli boš že delala na Dunaju, delaj počasi in z občutkom, pa lepo
se imej..

Seveda vse živali pričakujemo detaljno in zeeeloooo do obisti podrobno
poročilo…

Nimam podpisa, ker sem zajec.

O to pa bom. Sicer moram priznat, da sem jo pred kratkim na roj. dnevu moje taščice jedla in da je za moj okus (tokrat sem jo že drugič mlatila) kar preveč suha. Naše so bolj mokre. No ampak zaradi ambienta bi bilo pa vredno iti.

Špela lepo prosim!

Prenehaj pisati dvoumno.

Pišeš da si bila pri tašči in da je bila preveč suha za tvoj okus!

In da so naše bolj mokre!

Ej a mi še vedno govorimo o tortah z imenom Sahara, ali
pa le o čem drugim – mislim bolj in manj mokre.

Ježek daj pomagaj ti tole razsvetlit o čem govori Špela.

Al sem pa že jaz čisto gozdni zajec postal in mi nekaj ni več jasno hehe..

Nimam podpisa, ker sem zajec.

Hi , hi , Špela , saj ima Zajec kar prav !
Sem še enkrat prebrala in se res lahko razume tako-tako :)))

Čeprav se hitro vidi , kaj gre komu po glavi – jaz , na primer sem bila čist slinasta in sem samo še o torti razmišljala – kar , he , he lahko kaže tudi na pomanjkanje serotonina .
No , pa pojejmo vsaj en ferrero rocher , mi , ki ostajamo doma 🙂

sladkosnedna lisička

heheheh bom pa jaz razložila..
Kot prvo Zajec cmoka-uh upam,da te je moje dretje prebudilo,da si se malo oglasil.

drugače pa razumem kaj je mislila Saša..ma ljubčki moji mamo dve vrsti saharce-hihi tortice seveda.Ena je bolj suha (brez taprave file-sam biskvit in marmeljad)Druga pa je taprava njami..taka ta mokra_žoftna bi se pri nas reklo..ki ima filo vmes+cokoljad.Ma to muca dobr ve,ker je tale ta žoftna tortica mucina naj naj ljubša..mmmmmmm mijauuuuuuuu
Kapiš?

p.s. kakršnokoli namigovanje ali asociranje je prepovedano!!!!!
Pišovka Poldi!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Moram priznati, tudi jaz sem mislila o torti!

Pokvarjenci – jest o torti, vi pa o mokrih. No ja, sej drži, da mi je mokra sicer bolj všeč, ni pa to v povezavi s Saharo. Tam je zmeraj suša, sej veste, kako je s puščavami…

Lepo jutro Spela,
Tud meni je mokra bolj všeč, hehe.. Casi se spreminjajo, v Sahari je menda te dni snežilo. Sem videl na TV beduine, kako probavajo, kaksen okus ima sneg… Ce pa je sneg, bo tud vlaga…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Opa !!

Aha..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

mokro al suho..parvijo glavno da je vlažno..pol pa kakorkoli..al za torto al za saharo..suho ni apetitlih ravno najbolj..
***=000

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

muca se res na vse dobro spozna…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

New Report

Close