Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek kdor išče najde ježka

kdor išče najde ježka

:))
je tale škrat našel nekaj za našga ježka (ježek pa si dobil avtorske pravice za tole spodaj? ). Mene hitr skrbi za NAŠE ne de. Eko:
=====================================================
Letnik: 2002 – Številka: 1
Ježkov kotiček (Jež)

Ježkov kotiček
Butec in butec po slovensko

“Tri ure hoda za pustno nedeljo leži vas, pa ji pravijo mesto. Sredi vasi se cedi rjava mlakuža, ji pravijo potok. Ob obeh krajih mlakuže stoje koče, jim pravijo hiše. Dve, tri hiše imajo nadstropja, takim hišam pravijo graščine. Ime je vasi Butale.”
=====================================================

Da nov kakšne pomote – gre za taborniško revijo.

Zdej sem pa vsa vesela ko Ježek tko lepo piše o nas Butalcih-jaap
CMOKA JEŽKU (na šverc, dokler je zajček pod mizco..)

Matr ej za tole..
zdejle nimam glih cajta, moram moji čebelici ljubi odpisat na njen ljubeč post njenemu ljubemu zajčku, pol se lotim tebe 🙂

mu je luštno ne de:))

dobu en vornk CMOK jaap

Ja, upam, hehe :)))))
cmoka

Joj, joj, hvala severnica! In dva cmoka nazaj.

Pravijo,, da nakjucij NI! samo, niti sanjati ne mores, kako si “nasla” ježka. Tako pa ježek pise o svoji vasi:

Ježkov kotiček je res vas, vendar bi po stevilu obcasnih prebivalcev lahko posekala marsikatero mesto. Vas nosi ime po skratu, ki je bil napol clovek, napol kozel. Lezi ob rjavi reki, ki polna tezkih metalov, celuloze in vse-slovenskih fekalij hiti proti jugu. Ravno ob vasi dobi pritok, ki je pozimi zelen, poleti pa povsem porjavi zaradi bogate vsebine antibiotikov, ki ob primerni temperaturi pospesujejo rast alg v njej. Sredi vasi je cesta, ki je tam ze od rimskih casov. Zlickarji, kot domacini imenujejo arheologe, so zadnje leto dobesedno prerili celo njeno okolico. Sedaj vas vsakodnevno menja svoj izgled, saj je vsak dan v njej kaksna hisa manj. Na buldozerjih pise “Primorje-Ajdovscina”.

Ljubezen je drugo sonce, ježek

JEŽEK, JEŽEK GOZNI MOŽ je zdej en malčk (al pa vornih ne de) tud MOJ!!

tegale škrata včasih pri srcu
hudo zaboli posebno ko se vozi
skozi razrite ali pa zapuščene
slovenske vasice…

moje Butale gredo po svoje
.. da novmo kmal po amerišk
solato poznal sam še s TV-ja … uff

Noop – dokler migamo fajtarji
tega FILMA NE BOJO GLEDAL V BUTALAH – HOWG

in ko bom velika
bom živela
v ekološki vasi-jaaap
pa lepo zvečer zakurla kmečko
peč pa se vsedla
za mizco – pa kej počvekala z gmajno

Eko bom reskirala 500 SIT na mesec pa začela kupvat loto srečke, ni
hudič da enkrat ne bom kej zadela ne de:))

*idem tamo gde je sve po mom*

Naj se ti uresnicijo vse opisane in neopisane zelje.. Cmoka za vztrajnost in korajzo!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

ko maš ti lepe mehke bodice ki
pobožajo vornk:)

vztrajna sem res kot ta pravi butalc,
bukev je bukev:)))

koko je pa s korajžo pa ne vem
še čist dobr… sicer pa pravjo
koko že
aja, prvih 100 let je hudo,
pol se pa človk navadi

je djala moja babica
kuge, lakote pa vojne se boj
se mi čedalje bolj dozdeva da je to to

Bukev je listavec in je trenutno najbolj iskan les, ker je zmagala je ekoloska miselnost..
V tvojo korajžo pa niti najmanj ne dvomim.. glede navade si pa ze prava tjavendanska lisica, hehe..

Tvojo babico bi blo treba koregirat:
Busha se boj”, ker ta lahko prinese celemu svetu:
kuge, lakote, pa vojne, pa aids in moderno suzenstvo..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Čisto verjamem zajček,da je drugim s teboj lepo.Dodajam le,da ne divjaj močnemu vetru nasproti. Niti veš ne kako piha :-))Tu bi te moral ježek odločno in močneje zabremzati.

Hvala za moder nasvet KR. Zelo modre so tvoje besede! Je pa zajcka tezko bremzat, se tezje kot muco, hehe..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

ooo madona kje si pa zdej mene našu..Ti lump ti! Jest sem pa res zelo umirjena muca..ohh ježek:((((((((((

Stalno me namaka tale ježek u en čuden zos….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ker se odlično razumeva,tudi jaz te zelo spoštujem,še to.Uporabi bolj trdi,a še vedno ljubeč prijem :-))

Kdo bo pa mene iz zoska spravu..aaa? Bemti ježek mene namočiš pol me pa kar pustite da v njem plavam….Sej prau:((((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca,tokrat se u zos vali zajček,ki je medtem izginil kot kafra :-))
Vleče ga veter,ki nam ni poznan,pa bi jaz zelo rad preusmeril ga nazaj kamor paše.

Joj jest zajčka tko dober poznam,da nikar ne skrbi…Zato tudi ježek ne uporablja težjih prijemov. No ja ljubeči so zaželjeni….Ne skrbi! res no! Zajček ve,kje je in kam paše…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he..

spomnil sem se, kako divja si bila nekoc, hehe… A si pozabla, kako si se drla?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

New Report

Close