Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdor nima za novega clia

Kdor nima za novega clia


Dej povej mi, kaj točno ima nova BMW 1er za dobrih 20 jurjev takega, kar nimajo francozi?
Sicer si pa še en funkcionalni nepismenež! Očigledno ti ni jasno, da se jaz nisem skliceval na nove BMWje. Kot ti tudi ni jasno poanta premium vozil. Poanta slednjih je tudi v tem, da si lahko avto sestaviš dobesedno po meri. Izbiraš med nekaj vrstami usnja, še več barvami notranjosti, različni materiali okrasnih letvic (karbon, aluminij, plastika, les). To so stvari, ki jih lahko dobiš izključno v okviru premium znamk oz. premium linij ljudskih znamk (DS linija od Citroena recimo). Najcenejši BMW je za en k*rac opremljen. Premium feeling pa prinesejo predvsem dodatki.[/quote]

Kmetavz zarukan…tale 18 let stara petica ima več opreme kot jo nikdar ne bo imel noben francoz, ne italijan, ne kitajc,,,in to ni noben dodatek ampak serijska operma, debil…

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11469084&display=BMW{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20M5[/quote]

Ti se bolj ubogo spoznaš na bemflne. Tule v opisu teh starih jajc je več kot polovica dodatne opreme, če ne tričetrt. Nekatera je sicer v paketu, več stvari hkrati. Poglej malo novo 5 tko kaj je serijsko in kaj dodatno. Bolj ocufan je brez dodatne. Nemec zna pritegniti in prodati. Je pa kvaliteta BMW, tudi vozi se drugače od drugih avtov.


Dej povej mi, kaj točno ima nova BMW 1er za dobrih 20 jurjev takega, kar nimajo francozi?
Sicer si pa še en funkcionalni nepismenež! Očigledno ti ni jasno, da se jaz nisem skliceval na nove BMWje. Kot ti tudi ni jasno poanta premium vozil. Poanta slednjih je tudi v tem, da si lahko avto sestaviš dobesedno po meri. Izbiraš med nekaj vrstami usnja, še več barvami notranjosti, različni materiali okrasnih letvic (karbon, aluminij, plastika, les). To so stvari, ki jih lahko dobiš izključno v okviru premium znamk oz. premium linij ljudskih znamk (DS linija od Citroena recimo). Najcenejši BMW je za en k*rac opremljen. Premium feeling pa prinesejo predvsem dodatki.[/quote]

Kmetavz zarukan…tale 18 let stara petica ima več opreme kot jo nikdar ne bo imel noben francoz, ne italijan, ne kitajc,,,in to ni noben dodatek ampak serijska operma, debil…

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11469084&display=BMW{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20M5[/quote]

Lahko da je lep, ampak žre pa več, k vsi francozi, taljani in kitajci skup in to naenkrat. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Kmetavz zarukan…tale 18 let stara petica ima več opreme kot jo nikdar ne bo imel noben francoz, ne italijan, ne kitajc,,,in to ni noben dodatek ampak serijska operma, debil…

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11469084&display=BMW{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20M5[/quote]

Lahko da je lep, ampak žre pa več, k vsi francozi, taljani in kitajci skup in to naenkrat. ;)[/quote]

https://www.youtube.com/watch?v=5y11ZJNjtzw

petica V8 4.0 , 286 KM….višjo trenutno porabo pri 130 km/h ima vsak jajček z 1000 ccm…dej ne lapaj oslarije če pojma nimaš…M5 ima podobno economy porabo kot 540

Lahko da je lep, ampak žre pa več, k vsi francozi, taljani in kitajci skup in to naenkrat. ;)[/quote]

https://www.youtube.com/watch?v=5y11ZJNjtzw

petica V8 4.0 , 286 KM….višjo trenutno porabo pri 130 km/h ima vsak jajček z 1000 ccm…dej ne lapaj oslarije če pojma nimaš…M5 ima podobno economy porabo kot 540[/quote]

Kva si spet tečn?
Men je marsikaj jasno, ampak ne moreš primerjati enega novega avta s staro garo, kar se porabe tiče. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

https://www.youtube.com/watch?v=5y11ZJNjtzw

petica V8 4.0 , 286 KM….višjo trenutno porabo pri 130 km/h ima vsak jajček z 1000 ccm…dej ne lapaj oslarije če pojma nimaš…M5 ima podobno economy porabo kot 540[/quote]

Kva si spet tečn?
Men je marsikaj jasno, ampak ne moreš primerjati enega novega avta s staro garo, kar se porabe tiče. ;)[/quote]

Ma jebote pa tvoja poraba, če daš za nov avto 30.000 €, za starega pa 2000€…

Kva si spet tečn?
Men je marsikaj jasno, ampak ne moreš primerjati enega novega avta s staro garo, kar se porabe tiče. ;)[/quote]

Ma jebote pa tvoja poraba, če daš za nov avto 30.000 €, za starega pa 2000€…[/quote]

Joj štror no, glej enkrat povprečno, k vsak mono. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

BMWja ne bi imela niti ,če mi ga najnovejšega prec šenkajo.
Pa ne zato, ker bi bil zanič avto, ampak zato, ker je 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} voznikov teh avtomobilov prepotetnih
ali celo že malo norih. Če kdo dela frko na cesti, so to obvezno bmw. Izsiljujejo, limajo se na
rit, blendajo pa če je 10km kolona pred tabo, vrivajo se, ne spuščajo noter, vse slabo.
Vozim 30 let in to trdim z prakso vseh teh let. Nevljudni, agresivni, prepotetni in nesramni
vozniki si – ne vem po kakšnem ključu vsi izberejo bemfelna. Tista blesava miselnost ” vsi dol
s ceste bedaki, ker jaz prihajam” mi gre ful na jetra.
Avto je pa verjetno v redu, ja.

Čist simpl odgovor…preveč dobri in zmogljivi so za SLO avtopark…sicer je pa tko…nikjer drugje na svetu ni tolk drekačev in posrancev po cestah kot pri nas..

Se delajo? Ze dolg ga nism vidla

Smešno! Wannabeji s starimi ex prestižnimi kripami prepričujejo tiste z novimi Clioti, da so bedaki.

Čist simpl odgovor…preveč dobri in zmogljivi so za SLO avtopark…sicer je pa tko…nikjer drugje na svetu ni tolk drekačev in posrancev po cestah kot pri nas..[/quote]

In evo – opis tipičnega bmwejevca v dveh stavkih, ne rabim več pisat.
Vsi, ki nimajo bmw in ne vozijo kot norci so drekači in posranci. Itak.
Sem že tuhtala, da bi zgradili posebne ceste samo za njih, ker voziti skupaj z ostalo “rajo”
mora biti za njih zelo stresno … vsaj glede na to, kako se obnašajo.

Največje kripe so renoji in to že novi,kaj šele stari.Petnajst let starih je bore malo ,ker prej razpadejo.Avtorica a si izbrala znamko za hvalit.15 do 20 let star Audi je še vedno boljpi avto od novega Clia.Da o Bmw ne izgubljamo besed.
Ja imeoi smo tud nove renoje tak,da govorim iz izkušenj.Raje Audi letnik 1998 kot novi Clio.

dejstvo je, da s straim bmwjem izpadeš večji debil kot s starim cliotom. ker vsi ki te opazijo, ko nabijaš na gas in naduvano voziš, vidijo, da nimaš za burek, potem se pa siliš v neke svere v katere ne spadaš.
premium vozila se kupujejo nova……zato imajo tudi tako nizko ceno rabljena, ker jih noben ne kupuje razen….

kar se tiče opreme v raznih 20 let starih BMW…..še ne dolgo nazaj je bilo v njih serijsko motanje šip na roko…..da o čem drugem ne govorimo, medtem, ko je vsak usran francoz in italijan imel to že serijsko.
tako, da vsa oprema, ki je v teh avtih, je dodatna oprema.

Ja pa kaj še 🙂 🙂 🙂


glede na to, da se pleh starih avtov reciklira … je AUDI, BMW … pleh še slabših, kot je Renault ☺

Vsak Clio je boljši od 20 let starega BMWja. Če ne drugega v oziru varnosti. Ne bi se rad zaletel z unimi starimi ladjami iz časov, ko je bil še airbag na voznikovi strani redkost, kaj šele kakšne napredne ojačitve… Avto industrija napreduje s svetlobno hitrostjo. 20 let stare škatle so točno to -> škatle

Velika….. ogromno je krožišč po periferiji, lepo vzdrževane in neluknjaste ceste povsod izven avtocest so po Franciji…. Idealne za “mehke” francoske avtomobile.

Z renaultom (ne zasluži velike začetnice) se jaz ne bi hvalila..

jah, evo jst tud nimam..za tega novha klijota..
a si ti mal nestrpna, in ošabna..
a ???

Bedasto. Mi je prijatelj policaj razlagal da je že dal eni taki kazen, ko je na prehitevalnem peljala 130 km/h ker je pač taka omejitev. Ji je prijazno razložil, da je prehitevalni pas za prehitevanje.

Sem drugače zato, da raje nov clio kot 15 let star bmw. Niti nisem pristaš teh avtov, renoje imam pa že od nekdaj. Ampak mi na misel ne pade, da bi kraljevala po cestah in dražila vsepovprek.
Clio pri 140 izdihne dušo, pri večjih in močnejših avtomobilih pa niti čutiš ne da se pelješ 140.

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Bemfli so bili pred 20 imi leti svetlobna leta pred Safranom, kaj šele pred klijotom…to sploh ni avto in nikoli ni bil…takih jajc sploh ne bi smeli delat, ker so prenevarna…navadne majhne škatle na štirih kolesih pač….da ne govorim o nikakvem plehu…

Vse petice so imele 1996 najmanj po 4 airbage. Klijo jih je dobil šele pri zadnjem modelu hahha.
Razlika v teži je 500 kg, to je za pol klijota. Kaj to pomeni pri karambolu, si niti nočem predstavljat…

Safrane je bil dober avto, imam lepe spomine nanj. Vsem tem avtom je skupno, da vzdrževanje stane, pa naj prihaja iz te ali one države.

Samo, da ne bo potek jok in stok, ko se ti bo nekdo z vso silo zaletel v rit…

Safrane je bil dober avto, imam lepe spomine nanj. Vsem tem avtom je skupno, da vzdrževanje stane, pa naj prihaja iz te ali one države.[/quote]

Ja, imel je volvotov petak 2.500 ccm, kraljevske zice in peta vrata…to je pa vse kar je bilo pozitivnega…niti slučajno ni bil konkurenčen bemflovi petici…

New Report

Close