Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Keglove vaje in orgazem

Keglove vaje in orgazem

pri skvirtingu gre samo za vrsto inkontinence, celo ime ima, pa sem ga pozabila, G točke pa ni… vsaj našli je še niso.[/quote]
G točka je na sprednji steni nožnice v prvi tretjini, je kot gobasto tkivo, ki se med draženjem poveča in pritisne ob mehur zato ob močnem orgazmu mišica sečnice popusti. …… in če ti je kdaj moški z prsti tam dražil.. bi že vedela o čem govorim.. nima neke veze z inkotinenco, če je vse čvrsto tam dol.
Samo jakost mišice sečnice pa preiskusiš z skakanjem po trampolinu… če ti malo uide v hlačke, moraš tekoj pričeti z Keglovimi vajami. Jaz brez problema skačem po trampolinu..iiiiiiiii me to fajn nasmeji..[/quote]
mah, sem že doživela skvirting, tako, da vem, o čem govorim
inkontinenc je pač več vrst, tale je samo ena od njih.

Hej- namesto da se repenčiš in prepričuješ ljudi, da ni v nožnici ničesar, kar lahko povzroči užitek.. ti priporočam, da se spraviš na delo. sama, še bolje pa v dvoje, če imaš to možnost. Kot sem rekla- če ti ne doživiš orgazma brez draženja ščegetavčka še ne pomeni, da tako je. Če tvoj znanstvenik napisanega članka ne ve, ali obstaja ali ne- še vedno ne pomeni, da tega ni. Ni pomembno, kaj so znani sexologi že leta nazaj raziskali, kajne… ni važno, kaj ženska sama v sebi odkrije, kaj.. samo članek nekega znanstvenika moje nožnice ne bo prepričalo, da nima nečesa, kar ji je že prineslo lepe orgazme.. aja- verižne :). Ali je to zate tudi tabu tema in neobstoječe, ker nisi doživela sama? Škoda res. In ne, ne skriva se v nekem rovu, je kar lepo v prvi tretjini nožnice. Pojdi s prstom tja in boš začutila, da samo na enem mestu nekaj dogaja.. drugačen občutek, kot na drugi steni. Bingo!
Ja, prostata je moška G točka. Pa nisem jaz dala tega imena, zame je strokovno prostata in nisem dovolj pogumna, da dajem prst v njegovo ritko in jo dražim.

http://www.doktor24.si/revija-doktor/tema-meseca/465-uhajanje-urina-med-spolnim-odnosom

zato pa lahko skačeš po trampolinu, pa ti nič ne uhaja.. ker ne gre za stresno inkontinenco…

Znani sexologi so pred leti naumili, da je ščegetavček pri ženskah narobe postavljen in so ga nižali operativno. In podobne nebuloze. Pa lobotomije so pomagale. Pa pijavke. In podobno.

Nauči se poimenovat zadeve prav. G točka ne obstaja. Če doživljaš orgazme v nožnici, ga doživljaš prek ščegetavčka. Ščegetavček se namreč lahko razteza v notranjost vagine, ampak pri večini žensk se ne. Orgazem z dotikanjem notranjosti vagine lahko doživi samo 25 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk (to piše tudi v članku), pri ostalih ščegetavček ne sega do tja, pa lahko iščeš celo življenje. To, čemur ti praviš G točka, je v resnici ščegetavček, samo z druge strani. In to je vsa umetnost. Da pa primerjaš s prostato, je pa idiotizem prve klase.

pa še ta link (linka ne spusti skozi)
http :// on linelibrary .wiley .com /do i/ 10.1002/ ca.22471 /abstract
Clinical Anatomy, Vincenzo Puppo1,* andGiulia Puppo2

Nauči se poimenovat zadeve prav. G točka ne obstaja. Če doživljaš orgazme v nožnici, ga doživljaš prek ščegetavčka. Ščegetavček se namreč lahko razteza v notranjost vagine, ampak pri večini žensk se ne. Orgazem z dotikanjem notranjosti vagine lahko doživi samo 25 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk (to piše tudi v članku), pri ostalih ščegetavček ne sega do tja, pa lahko iščeš celo življenje. To, čemur ti praviš G točka, je v resnici ščegetavček, samo z druge strani. In to je vsa umetnost. Da pa primerjaš s prostato, je pa idiotizem prve klase.[/quote]
Jaz ti svetujem, da se poučiš o sestavi spolnih organov. Ščegetavček je na vrhu sramnih ustnic in ne gre v nožnico. Tista točka, ki v nožnici daje užitke, pa obstaja ;). Ti se kar tolaži s tem podatkom o 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk.. kot prvo so možgani največja erogena cona. Ko si dovoliš užitek in jemlješ spolnost kot tako, ti orgazmi ne uidejo. No, nekateri so pa preprosto aseksualci.. nič narobe.
In ne primerjam jaz prostate s tem… o tem pišejo moški sami. O njej pravijo kot o moški g točki. Malo si poguglaj.
Torej- kot vidiš je člankov veliko na vse te teme.. kaj se pa odločiš verjeti, je pa le tvoja osebna izbira. Najboljša je še vedno tista, ki jo tudi doživiš..

zato pa lahko skačeš po trampolinu, pa ti nič ne uhaja.. ker ne gre za stresno inkontinenco…[/quote]
Hvala za članek. Nimam teh težav, mi nikjer ne uhaja.
Se splača Keglčke delat ;).

Ti se sama najprej pouči, ker bedarije pišeš[/url]:

Ja, obstaja. Imenuje se ščegetavček ali klitoris.

http:// on line library. wiley. com/ doi /10.1002/ca.22471/abstract – Clinical Anatomy, Vincenzo Puppo and Giulia Puppo

… the vagina has no anatomical relationship with the clitoris, and the clitoris is a perineal organ while the supposed G-spot is in the pelvic urethra. G-spot/vaginal/clitoral orgasm, vaginally activated orgasm, and clitorally activated orgasm, are incorrect terms: like “male orgasm,” “female orgasm” is the correct term. The “vaginal” orgasm that some women report is always caused by the surrounding erectile organs (triggers of female orgasm). The male penis cannot come in contact with the venous plexus of Kobelt or with the clitoris during vaginal intercourse. Also, female ejaculation, premature ejaculation, persistent genital arousal disorder (PGAD), periurethral glans, vaginal–cervical genitosensory component of the vagus nerve, and G-spot amplification, are terms without scientific basis. Female sexual satisfaction is based on orgasm and resolution: in all women, orgasm is always possible if the female erectile organs, i.e. the female penis, are effectively stimulated during masturbation, cunnilingus, partner masturbation, or during vaginal/anal intercourse if the clitoris is simply stimulated with a finger. Clin. Anat. 28:293–304, 2015. © 2014 Wiley Periodicals, Inc.

Hihihi.. ti kar vztrajaj pri svojih strokovnih člankih, če ti je to merilo. Mene nič ne moti.
Jaz vem kako moja zgleda, kako se čemu reče in kako tudi deluje. In mi je lepa točno taka kot je. Pa tebi tvoja?
In hej- zakaj nas na medicini niso tega učili… a so te taiste svari, stare kot prva Eva, sedaj drugačne? Niso.. če imenujejo drugače, ni moja stvar.
Daj se malo snemi s teh strokovnih člankov in jo doživi v reali. Pa veliko užitkov ti želim ;)). Lp.

Stvari niso drugačne, samo zdaj jih bolje razumemo. Pa še to ne vsi, eni še danes takšne pokate, da je prav žalostno.

http:// on line library. wiley. com/ doi /10.1002/ca.22471/abstract – Clinical Anatomy, Vincenzo Puppo and Giulia Puppo (začetni del članka)

Sexual medicine experts and sexologists must spread certainties on the biological basis of the female orgasm to all women, not hypotheses or personal opinions. Therefore, they must use scientific anatomical terminology. The anatomy of the clitoris and the female orgasm are described in textbooks, but some researchers have proposed a new anatomical terminology for the sexual response in women. The internal/inner clitoris does not exist: the entire clitoris is an external organ. The clitoris is not composed of two arcs but of the glans, body, and crura or roots. “Clitoral bulbs” is an incorrect term from an embryological and anatomical viewpoint: the correct term is “vestibular bulbs.” The bulbocavernosus muscles are implicated in inferior vaginismus, while the pubovaginal muscle is responsible for superior vaginismus. The clitoral or clitoris-urethro-vaginal complex has no embryological, anatomical and physiological support: …

New Report

Close