Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ker jaz zdaj grem …..

Ker jaz zdaj grem …..

……. te lepo prosim, zajček moj mili, da se
obesiš na ježka, če se oglasi, in ga ne izpustiš
nekaj časa iz “prstov”, meni učke preveč skup
lezejo in ga ne morem več čakati.

Ježek, če prideš in se pofočkaš, naj ti povem samo to, da sem te že videla, upsa, se pardonjeram, sem že slišala tvoj mobi in sem te že pofočkala, lalalala!

Ajd, gmajna utrujena in zaspana, od vročine zdelana, gremo v mrzle rjuhe, jutri zjutraj pa navsezgodaj spet v norenje. Pazite se, luna je že skoraj čisto okrogla. In jutri bomo še doma, lalalalala, laalalala!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Saj ne vem, če pride.
Njega v bistvu vedno samo čakam, hehe…ampak danes ga ne morem, grem pod tuš!
Torej imaš cifro mobija od ježka, na zdaj smo pa tam ! :))))))
Zdaj ga moram pa res čuvat !

Nočko Mariči!

dober vecer vsem,
sem se res prisel samo pofockat, za kaj je prevec vroce v tej sobici.. Je sine chatal do zdaj in je prostor segret, ko savna..
uf, se jutri, potem pa pravijo, da bo en mal ohladitve.. Res smo je ze potrebni, saj je vroce kot v afriki…
Zajci nic se ne boj zame in Marici, saj naju oba poznas….

Lepe sanje (lahko tud mokre) in hladne rjuhe vsem, ki ze spite in vsem , ki to se nameravate naredit…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Nimam, nimam, nimam, ampak sem se
samo spomnila na reklamo o pofočkanju,
saj veš, kako gre, ane?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Vem, he..he..
smo se veliko igrali skrivalnice, ko smo bili mičkeni 🙂

In kako smo se fajn skrival.. k smo bli tolk mičkeni ;)))))))

Jani pošilja zajčku….. en koš cmokov.. :)))))))

Si predstavljaš Jani, kako bi bilo danes, ko bi te zajček odkril v enem kotu, skritega:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

zajček vošči Janiju lep dan,
pa mu pošilja eno veliko pisano vrečko pomladnih cmokov !

Jutri ne bo tako vroče…

Hahahaha.. zajček.. ja vem kako bi bilo :))))))))))) še bolj vroče :))))))))

Jani vrača zajčku poletno ohlajene cmoke :)))))))))

ufffaaaaa..kak vročina..pa sej ..pa sej..ehhh vse se popa..hahahhaa….mucii je fulllllllll vroče!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he, odgovor Jani, je pravilen !!!!

Cmokije ohlajene :)))))))))))))))))))))))

Prav ježek, saj vama zaupam…
lupčka, zajček

muca.. a je zdej že kej boljše….? po vsej tej nevihti?????

Jani je mel tuki nekaj kapljic glih samo za probo 🙂

aa je že mimo,čeprav so zadaj še ene čudne barve oblakov…malo se tud jasni..ni bilo sile le malo več bobnenja..hvalabogu…je pa lepo ohlajeno zunaj in vse oprano..aha…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Prav je tako, saj sva midva z Marici zaupanja vredna, hehe… Sva najstarejsa cvekaca po letih tu gor…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Mogoče res najstarejša, zato pa toliko bolj fletna, oba !

Ma, saj ves moj dragi zajcek, da smo mi Tjavendanovci vsak po svoje ena unikatna slika, barve nanasamo pa kar sami…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ej, si pogledal na drevo zdajle ?

Ja, se strinjam s teboj ! Te naše barve so čudovit spekter , stkan v celoto.

Ko je CIA dobila sprocilo iz Egipta, so rabil par dni, da so prevedel sporocilo.. Se mi zdi, da zdaj iscejo enga ruskega prevjalca, zato ni nic na mojem drevesu!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Čaki mal !

Tako je, ježek, če nama že vse vzamejo, tega
statusa nama pa ziher ne bojo vzeli. Morda niti
ne bodo hoteli, kaj praviš?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hmmm le kdo jemle,dejte ga po prstkih teh tatinskih…
Kaj vi to o telih..heheheh psssssssttttttt
tuhtam kak podpis naj ruknem…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, pa, da bi se dveh ta bolezen dooolgo držala…..

New Report

Close