Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ker je ….

Ker je ….

.. ponedeljek in kot smo že ugotovili zame to en prov lušten dan in ker imam danes dopoldan mojstre v hiši, vas vse skupaj, na enem mestu (hehehehe, da ne iščete, kje sem kej napisu :)))) pozdravljam in vam želim lep začetek tedna. Teden se je začel res lepo, ker, Marija, orka dindijo…. lepo da si tukaj.

No, kakorkoli že, jaz sem izredno vesel, da smo se včeraj pri povratku z morja odločili za pot po stari cesti in ne po avtocesti in se tako izognili toči pri Vrhniki. Sreča al pa… hehehehehe pamet ;))))) No tko je avto ostal cel. VOda v morju je še zmeri slana, sonce pa nabija k… strela 🙂

Jani se zde j poslavlja, še enkrat lepo dobro jutro in res, lep ne prevroč dan! Čau!!

Jani, hay, imej se lepo, pošlihtaj reči tako, da
bo všeč tebi, nej mojstrom, ker mojstri v hiši, to
veš, je nadloga, ki se je tako težko iznebiš, kot
uši in bolha, pa še kot klopi so. Pripopajo se nate
in ti pijejo kri, da od sem jeze človeka res že vse
srbi, najbolj pa pesti.

Torej, ko bo mojster rekel: Tako, zdaj pa bo! se ti še vedno dobro zamisli, pregledj, oglej, naglej se opravljenega dela, ker je nekje ziher nekaj narobe. Noben pravi mojster ne bo dejal tako, vsak bo iskal še kaj za podelat in še kakšno urico za napisat. In noben res pravi mojster ni hitro zadovoljen s svojim delom, ker vsi taki mojstri živijo po načelu: dobro delo se samo hvali! In čakajo, da so pohvaljeni od drugod. Kdo pa sam zase reče, da je dobro opravil, ziher ni dober mojster, je pač zgolj le mojster, ker mojstri smo vsi, ki si sami kaj postorimo.

Pazi se, Jani, svojih mojstrov, glej jim pod roke, tako nevseljivo seve, da bodo imeli občutek, da so “ta glavni in ta nar ta boljši”, zraven se pa “uči od njih”, vse ti bodo radi povedali in pokazali, če boš le znal biti “dovolj radoveden in vedoželjen”.

Oki, doki, dovolj neumnih nasvetov, ampak tako je: ko imam jaz mojstre v hiši, poleg svojega seve, smo jim vseskozi za petami z vrašanji, če kaj želijo, če kaj potrebujejo in kako napreduje delo, če so utrujeni, če. …… in tako se učimo še mi!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Tale KER JE, je pravi začetek tudi zame. Ker je bila Pandica prejšnji teden na bolniški, je pač tu gori ni bilo. Hm, in ker je zdajle po celem tednu spet tukaj, je na mizi en velik kup. In ker je bil tudi njen šef na bolniški, bo najbrž sklical nekaj “hitrih” sestankov. In zato me danes najbrž ne boste prav dosti brali. Vam pa vsem skupaj želim en lep dan.

Dobro jutro vsem,

tudi jaz sem zadnje čase bolj malo tukaj. Pa ne po svoji krivdi. V službi imamo res gužvo, nadomeščam poleg vseh obveznosti še sodelavca,
ki je na bolniški.

Prav paše tale ohladitev, je bilo pa včeraj pasje, kako je padalo. Sonček pa že kuka izza oblakov.

Naj vam ta ponedeljek mine čimlepše in mislite si, da je petek.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Jutrčka še od muce…mijaaaaaaaaaauuuu…
Res lepo je jutro,čisto umito in hladno….uživajmo v njem!

Čim manj vročine,čim manj dela….in čim več pisanja tu gori ja?

MIŠONI tebe pa pogrešam…..jest se bom kr združila z levčkom in bova skup jokala..šmrc šmrc…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nč jokat, lej kaj ti pošiljam.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

:)))))))))))))) sej ne bom jokala no….sej veš!!!!cmoooooooooookkkk nazaj..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

he he .. sem mogla 2x pogledat :)))))))

sem mislila da jesta … jagode :))))))) .. no sej tudi jagode, pa mal smetance .. pa tko :)) je skor isto kot lubčki ane :))))) pol smo pa že skoraj pri 9 1/2 tedna :)))))

dober tek vsem :))) z jagodami al pa z lubčki 😉

B.

hojla Jani :))))

sam da je lubica ostala cela … pa da je morje še vedno slano :))))

fino pošlihtaj mojstre in mojstrice :))) pa uživaj v ponedeljku 🙂

B.

No, viš, Marička, zdej so mojstri šli, kuhinja je zmontirana (ma ni zame.. za stričkota :))))) odšla sta sita, napita in zadovoljna, jaz pa tud. Delo je narejeno, denarnica je tanjša in po vseh tistih vprašanjih, ki jih tudi ti zastavljaš…. vem spet nekaj več :)))))

Jani želi Marički in vsem drugim … tuki gor en res full vroč dan ;)))))))))

lep dan Jani, pa cmoka :))

Zajček!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JTLC

Pandica, upam da se je bolniška izplačala in da si se odpočila :))))

Jani želi Pandici čim manj bolniških in lep dan!

Eh, mišon, naj bo danes kar ponedeljek.. je prov lušten dan :))) Lep dan tud teb :)))

… ma ki češ jokat no? Pr takim vremeni?

.. aha…. jagoda v … hmmmmmmmm jamici, pa smetana čez pa… uh.. ma je ratalo vroče dijo :)))))

Jani tud Dr. B želi en lep, vroč dan… s smetano al brez :)))))

Barbara… uživam…. v ponedeljku :)))))))) Enako tud tebi in seveda vsem ostalim tuki gor 🙂

Jani bo zdejle užival prov… na veliko :)))) delo, delo in še enkrat delo.. pol pa en kup švica pa to…… uh 🙂

He, he, JANI ! ! ! ! ! !
Tam spodaj, čakam odgovor na vprašanje, zakaj bi me četrti krog s tvojo novo ljubico, peljal samo do pol :)))))))))))
Govora je bilo tri kroge in pol !
Lahko kar tukaj poveš, ker ne vem več, kje je vprašanje točno bilo :)))
Pa še eno zelo važno vprašanje , a s tistega vrha nese mobitel do tebe, da te lahko pokličem, tok, da sem pripravljena tako, kot se šika , da se ja ne zgrešiva po tako dolgem času . 🙂

Hmmmmmm :))))) zakaj sam pol kroga? Uh… zdej sem čist izven konteksta, vendar predvidevam, da sem mislu to tko…. da bo bolj pestro hehehehehehe :)))

Ma zajček, kaj ti misliš… khm…. da smo mi nekje… za svetom hahahahahahah. Seveda nese mobitel…. do mene pa še čez :)))))

Jani želi zajčku res eno lepo vroče jutro in obljublja, da se bo spomnil, zakaj 3 kroge in pol ;)))))

Ja, nč hmm :))))
Če bi vedel, bi povedal, tako pa na premislek nč ne dam ! Tko !
No, ja, edino to bi lahko bilo, pestro, ja, he, he :))))))))

Oki, tudi tebi lepo, pa ne prehot jutro, pa zajček čaka vseeno odgovor :))))

ZTLC !!!

He, he, Jani, madonca. Kar se mobitela tiče, oki, samo, da nese do tja, pa je dobro :))))
Prav, ko prilezem do tja, se stacijoniram, takoj telefoniram in pritisnem tipko ” funkcioniram ” . Eko, to naj bi bilo to ! :))) N4O !

Eh… sej tuki ni v igri premislek… tuki je problem.. ker khm 😉 nočem povedat.. sej veš.. fovšija pa to… lahk full udari :))))))

Jani bi zajčka peljal tiste pol kroga samo zato, da bi…… :)))))))))) JTLC!!

Aha. Zmejnenu :)))))) N4O!!!!

Uhuhu, tole mi je pa všeč ! :)))))))))
Greva drugam, he, he, razpredat :)))))))

Zajček bi se z Janijem peljal pol kroga zato, da bi………….:))))))))))) ZTLC !!!

To je to !!!!!!!!! :)))))))))))))))))))))))

cmočke Jani for you !

New Report

Close