Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ker je red…

Ker je red…

… da vsem skupaj zaželim eno krasno jutro in kot pravi nioba… živeti je treba, ne pa delat… in če upoštevam to načelo, potem vsem skupaj svetujem, pustite delo in začnite…. živeti!!!!

Dobro jutro gmajnica, dobro jutro in lep dan vam želim… vsem skupaj in vsakemu posebej 🙂

Jani

Ha, hah…
ko bi to le bilo mogoče..
prva sem ki zabrišem cunjo v kot , odslovim vse moje stranke , ki so tuki vsak dan ( si predstavljaš njihov fris , ko bi ostali pred vrati ) , si nadenem zajčkova oblačila in yupi u lajf….
oh ….vedela sem , da sanjam….je pa lepo…
in dobro jutro.

🙂 sej sanje so tud dovoljene zajček :)))

uhuhu , si me spomnil na eno čudovito knjigo…
sanje so dovoljene , mar ne ?
tko veš je naslov :))))
oki dream on rabbit :))

Saaaaaaaaaanjjjaaaaaaaam, da sem s teboj,
saaaaaaaaaaanjaaaaaamm, da si samo moj ……….

Dobro jutro, prijatelji, dobro jutro. Rada vas imam,
neskončno rada in …….. srečna sem. To pa že smem
zapisati, če je pa res, ne de?

En lep dan tudi vam. Danes bom reševale težke
reči, zato me ne bo veliko tu gori, če sploh kaj bom.
Bomo videli, ampak srček sem vam pa namenila,
prostor tam notri nekje pri kraju … tam je moja
gmajnica in njeni prebivalci.

Ja, Jani, kako prav imaš. Zagotovo danes bo dober dan. In Niobči moja zlata (ej, btw, imaš še odejico, da te malo zadekam vanjo?), da Niobči moja, delati in živeti, pustiti malo delo vnemar in živeti, to bo danes moj moto !!! Grem, imejte se!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Aja, pismo rosno, skori pozabla!

Severnica vas vse skupaj iz srca pozdravlja in pravi, da vas full pogreša. Da ji je težko brez nas, da še danes ima dan brez spanja, potem se bo skušala malo odpočiti in če ji nekako znese, se tudi javi. Uboga se mi je zdela, utrujena ….. bomo ji pa kar domov napisali besedo dve, ne de? Za spodbudo, da zdrži…..

Oki, doki, kdor ima njen mobičk, pa en SMS, da ji bo malo lažje!

Cmočka vsem!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jutro Jani. Prav, bomo začeli delavno živeti hehehe

bogdej Marija dobro jutro!!! Pa severnici tudi… ma nej se ustavi malo orko dijo 🙂 pozdrav tud njej 🙂

jutro seba :))))) no če ti paše.. pol ni problem :)))))

paše mi marsikaj hehehe ;o))

ti kr… mal posanjej ja :)))) ker sanje… uh :)))))

:))))) Marija, fajn se mej pa… lep dan!!!!

jep naj bo red..pa tud če je slab…glavno da štima!!
Jutro vsem…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

.. a dej no… a reeeeeeeeeeees :)))))))))))

K da ti nebi ;o))

kajne kolk se finga dela…noče priznat da njemu tud paše…
hej muci tud no…Paše paše paše ..še.pa še..pa še..pašeeee…..YESSSSSSSSSS!!:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehehe. Se finga dela , ponoči se pa nag tušira hehehe

hihihi aha…..viš ga lumpa!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehehe. Pokaž naj mi enga, k mu ne paše hehehe

sej……istemu k mu ne paše…nekaj ne štima..a ne?

Seba..kdaj pa teb ne paše?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

……aaaaaa…………hm…………….a…………….

odlično!!!!!!:))))))))))))))))))))))))))))

a…….****************….:)))))))))***+++****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

……….Still thinking…………..a…………………

heheheh aaaaaaa………………………………..domišljija dela kaj?

Ojej kam bi brez domišlije..a ne?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ni ga dneva hehehe

Belinka

New Report

Close