Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ker je red…

Ker je red…

aha..pa še po čopiču nč ne teče……..nč ne kaplja in nič ne curlja..kaj pa teb?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hahaha. Alldays hehehe

Ne, brez dela bi bilo tako dolgočasno…no vsaj meni…raje delajmo na temu…da združimo prijetno s koristnim, in potem delo steče en..dva..tri!
Jani, si pa lump veš, ko nas nagovarjaš, da se prepustimo samo še.;))………
ja lump si, nagajiv…in kaj bi ti počel, če ne bi delal, no vem, da bi delal same lepe stvari;))!

Cmoka na cmoko, te pocmoka do konca…pa-pa in lepo, da si danes nagajivko…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

dobro jutro muca :))))

ma ja.. jest bi že našel kakšno stvar, da bi se zaposlil, če ne bi bilo… dela :))))

Jani velik lažje živi brez dela, pa se prepušča užitkom… no samo, priznam ja.. brez dela bi bil dolgcajt :))))

Vračam cmoko na cmoko :))))))

Jani …..je treba delat, ne pa okrog ga srat…no vsega ravno prav, pa je lepo živeti…aneda;))!
Drugače pa verjamem, da bi vsi znali takooooooo…uživati, če ne bi bilo treba delat…ampak vem, da bi bili ti užitki kratkotrajni…slej ko prej bi nastal res dolgcajt…in kaj bomo delali danes Jani? Bomo kakšno ušpičili? Tudi to je delo;)), veš to?
cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

s krilci al brez….heheheh:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

S krilsi. Da mi da krila. Nič na levi, nič na desni. Muca mi rabimo krila. Redbull

danes bom predvsem vse sile napel, da tale šiht preživim… ker.. očitno sem pobral zadnje viruse gripe in.. sem kot ožeta cunja… In ko mi to rata… doma… čajčke pa ajat.. n’č delat :)))

ja, SončeK, bi bil dolgčas brez dela… vendar sem še vedno rajši brez dela, kot brez užitkov (pa naj mi eden reče, da je delo ne vem kako velik užitek….)

cmoka 🙂

hehehh jep daj mi krila….da poletim poletim daleč daleč…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja…….. brez užitkov bi bilo pa zelo hudoooo, saj nam nemalokrat ravno tisti “užitki”, dajo elan, za delo, ali ne Jani…
In bolančkan si…kar k meni…naša hiša je že dober teden bolnišnica na koncu mesta…no neka nora hiša…norice preboleva moja sončika…ni bilo sile…sedaj smo že skoraj okej in pripravljeni na nove paciente…ampak ne vem, ne vem, kajti moški pacienti ste tako ubodi revčki, kadar ste bubani, jao meni, takrat najraje zbežim od bajte…cmoka…pa naj šiba gripca takoj ven iz Janija…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ojej… norice.. no upam da je stvar res že pri koncu…. in… heheheh no, tud moški nismo vsi enaki ;)))

oj bratec……****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja ojej…bo, ko bo to fasal še naš najmlajši sonček, takrat pa bo res ojej, ker bo napopan name…ker je tak revček ko je bolan, ja čisto po moško ne…ja , prav imaš, moški res niste vsi enaki…kar pa se bubanja tiče, pa ste si vsi enotni…da ste takrat taki revčki…;))!

Jani si revček…si buban… na enga dobrga čajčka, naj te zadane…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

rad bi bil metulj
rad bi letel s teboj
letel s teboj

rad bi bil metulj……

:)))) ojla sestrica!!!

:))))))))))))))

New Report

Close