Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Ker je uradno, da so cepljeni kužni se bomo testirali vsi

Ker je uradno, da so cepljeni kužni se bomo testirali vsi

Kdo kaj ve? Je res, da bo v kratkem potrebno testiranje za vse, ker je zdaj uradno da smo lahko vsi kužni?

Po logiki zagovornikov ukrepov, bi bilo normalno.

Ampak

Bilo bi fer, ne da se sedaj vsa krivda vali na necepljene, ki se vecinoma bolj pazimo! Poleg tega se zdej cepljen folk tko superiorno zanasa na cepivo, da ti pridejo mal kot ne za vrat dihat!

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj res in kaj ne, 04.08.2021 ob 18:30

Kdo kaj ve? Je res, da bo v kratkem potrebno testiranje za vse, ker je zdaj uradno da smo lahko vsi kužni?

 

Saj ponekod so ze uvedli testiranje za vse. Tudi pri nas bo, samo zdaj je treba se malo strasit in grozit, da se jih cim vec cepi, potem bo pa test za vse.

Spet provokacije in namerna vprašanja tako postavljena, da bi se testiranje vzelo za ok in upravičeno. Preveč ste očitni. Radi bi da se folk prepucava katere testirati ne pa da se sprašuje zakaj bi se sploh testirali.

Testirajte vi sebe. Koji kurac ste vi gnusobe da boste vi koga testirali. Vedite samo to, da se bo vse izvedelo kaj ste počeli vsa ta leta če se ne boste hitro podvizali in sprovedli vaše gnusne plane. Če boste zamudili boste vi pečeni.

A se bojiš resnice?

Cepi se, ne vem zakaj se oziraš na druge.

Kje je tvoj problem?!

Odgovor na objavo uporabnika
Strahvkosteh, 04.08.2021 ob 18:53

A se bojiš resnice?

Cepi se, ne vem zakaj se oziraš na druge.

Kje je tvoj problem?!

To mene sprašuješ ta ceplen?

Ti meni o resnici?

Čakaj da te dobi v roke boš potem povedal koga je strah resnice.

 

Primo Levi (1919-1987), italijanski Žid, pisec in kemik, preživel je Auschwitz.
Citat:
“Ni se začelo s plinskimi celicami. Ni se začelo s krematoriji. Prav tako se ni začelo s koncentracijskimi taborišči in s šestimi milijoni Judov, ki so v njih izgubili življenja; kot tudi ne z 10 milijoni mrtvih Poljakov, Ukrajincev, Belorusov, Jugoslovanov, Romov, invalidov, političnih disidentov, vojnih ujetnikov, Jehovih prič….
Začelo se je s tem, da so politiki razdelili ljudi med “mi” in “vi”. Začelo se je z medijskim poročanjem o sovraštvu in nestrpnostih. Začelo se je z obljubami in propagando, katere edini namen je bil le povečati nesoglasja. Začelo se je z zakoni, ki so ljudi razlikovali po “rasi” in barvi kože. Začelo se je z izključevanjem otrok iz šole, ker so bili otroci pripadniki druge vere. Začelo se je s tem, da so ljudem odvzeli premoženje, ljubljene osebe, domove in dostojanstvo. Začelo se je z izročanjem intelektualcev. Začelo se je z getom in deportacijo.
Začelo se je, ko so ljudje prenehali skrbeti, ko so postali gluhi, ubogljivi in slepi ter so verjeli, da je vse to ‘normalno’.”

In ker nekdo na forumu blesavem nekaj napiše, je to za antivaxerske budale takoj že res, kajne?

Odgovor na objavo uporabnika
gre se za to, 04.08.2021 ob 18:56
Primo Levi (1919-1987), italijanski Žid, pisec in kemik, preživel je Auschwitz.
Citat:
“Ni se začelo s plinskimi celicami. Ni se začelo s krematoriji. Prav tako se ni začelo s koncentracijskimi taborišči in s šestimi milijoni Judov, ki so v njih izgubili življenja; kot tudi ne z 10 milijoni mrtvih Poljakov, Ukrajincev, Belorusov, Jugoslovanov, Romov, invalidov, političnih disidentov, vojnih ujetnikov, Jehovih prič….
Začelo se je s tem, da so politiki razdelili ljudi med “mi” in “vi”. Začelo se je z medijskim poročanjem o sovraštvu in nestrpnostih. Začelo se je z obljubami in propagando, katere edini namen je bil le povečati nesoglasja. Začelo se je z zakoni, ki so ljudi razlikovali po “rasi” in barvi kože. Začelo se je z izključevanjem otrok iz šole, ker so bili otroci pripadniki druge vere. Začelo se je s tem, da so ljudem odvzeli premoženje, ljubljene osebe, domove in dostojanstvo. Začelo se je z izročanjem intelektualcev. Začelo se je z getom in deportacijo.
Začelo se je, ko so ljudje prenehali skrbeti, ko so postali gluhi, ubogljivi in slepi ter so verjeli, da je vse to ‘normalno’.”

Kot bi omenjal sedanji čas, ko na 24 kurcev ljudi sprašujejo ali so zato da se nekaterim prepove to in to bla bla bla.

Vedno se bo našlo nekaj ljudi ki bodo potrdili neko vprašanje. Da ne omenjamo da lahko lažno statistiko prikazujejo po njihovi volji. Pač fašizem v teku folk pa spi z odprtimi očmi.

Ljudje, skupine, ideologija fašizma ni bila izkoreninjena. Ne more biti ker je del človeštva. In če ljudje zaspijo ponovno udari ven tako kot se dogaja. Če se je nekoč nekaj zgodilo še ne pomeni, da se ne more ponovno podobno.

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj je uradno, 04.08.2021 ob 19:04

In ker nekdo na forumu blesavem nekaj napiše, je to za antivaxerske budale takoj že res, kajne?

Lej papak. Leta so nas v šoli učili od fašizma kako in kaj. S tem so nas naučili tudi prepoznati ga. Ni potreben forum zato, da prepoznaš fašizem v deželi v kateri živiš.

Ajde ko si tako pameten, definiraj fašizem.

Odgovor na objavo uporabnika
No definiraj, 04.08.2021 ob 19:15

Ajde ko si tako pameten, definiraj fašizem.

definiraj fašizem

Bo ok?

Kaj, če je res? Da so cepljeni enako kužni? To je potrjeno. Znaš sešteti dve in dve? Sveži podatki iz Izraela. In če je nekdo lahko kužen, ga je treba testirat, pa če je cepljen ali ne. Na koncu boste samo še cepljeni trosili virus okoli. Vsak mesec več, ker učinkovitost cepiva vsak mesec pade.

 

She added that 50 percent of the current infections are vaccinated, individuals. “Previously we thought that fully vaccinated individuals are protected, but we now see that vaccine effectiveness is roughly 40 percent.” She noted that while effectiveness remains high for severe disease, Israel is seeing diminished protection, particularly for those who have been vaccinated longer.

 

 

Če cepleni začnejo proizvajati spike protein potem je razumeti da dejansko oni proizvedejo protein ki je lahko nevaren za človeško telo in ne samo za lastno tudi za tuje. Tako da možno da bodo cepljene v logorje nabil čez čas in jih pobijal če bodo hotl vn pa na koncert.  Kar bo žalostno tako za njih kot za tiste ki so opozarjali naj se ne cepijo, ker so že dovolj cepljeni v glave in to brez injekcije.

grdo povem vem ampak grdo je vse to vidt sorry

 

 

Fak! Točno tk. Njprej je treba folk skregat, prilagodit zakonodajo, absurde spremenit v normalo,.. ne pravijo zastonj, da se zgodovina ponavlja.

Komentiram gre se za to in podan citat.

Poznamo zgodovino.

Kot sem že zdavnaj napisal, vojna bo takrat, ko bo dovolj sovraštva v ljudeh. Razumnega naroda, kjer vlada spoštovanje in ljubezen do sočloveka ter življenja, ne more noben psihopat razdeliti.

 

Tudi jaz sem komentiral “gre se za to”

Res je!

Ne zna povedati kaj je fašizem, zna pa vse označevati s fašizmom. Vrhunec inteligence 🙂

Zakaj se cepit  s cepivom, ki je v estni fazi do leta 2023, stranske učinke pa zbirajo še na vas N cepljeni  človeški, ne živalski populaciji?

 

Nisem anticepilec, imam določene zdravstvene upravičene omejitve z cepljenje, dosedaj ne okužbe, ne testiranja, se lepo držim v javnosti prepdisanega in je mir – jaz jih in vas pustim pri miru, vi pa mene dajte. To mi zagotavlja Ustava RS.

Objava čaka odobritev

Seveda bo nastopil cas (kmalu), ko se bomo vsi testirali pa bil cepljen ali ne. Saj je logicno ker cepivo ni ziher. Samo slepci si se zatiskajo oci pred tem. Ljudje so se cepili v upanju, da bo bolje, zal bolje ne bo. Jaz sem  iz hr domov prinesla cel kup hitrih testov in to razlicnih.  Se bomo kar sami testiral cisto tako za slucaj, ker ne mislim jaz cakat v vrsti. Ce bo test v nekem slucaju pozitiven grem na pcr. Vrste in cakanje si oni lahko vtaknejo v rit.

 

New Report

Close