Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ker ni koga tukaj,

Ker ni koga tukaj,

pa grem….
Grem na mraz in sneg………

Cmoka, me boste pa jutri pogreli, prav?!
:-)))

Jaz te lahko kar danes…..ne hodi,no……

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

cmoka :* , ki pogreje ;)))

Ti greš na mraz in sneg ja,ja,ja…no pa greva in jutri se pa itak grejemo kot vedno, cmoka draga moja in pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sam prej sem se nekaj hvalil ,da sem v Kaliforniji,pa je vsa vaša foušija z vzhoda prbučala name in sem moral nazaj v hišo prit!
Ti lumpi vzhodnjaki…..to imate že v defaultu…;-)))))))))
Sp

… spominjam se tebe žverca, še iz časov onega foruma… ;))) Kako direktno in kako prav si pisala… …ja ja.. se me spomniš ;)) hehe ;))

Upam, da je pozabljeno…. rada sem direktna, pa če to včasih koga zaboli… takšna pač sem – sprejmi ali pusti.

Pa lep dan, razbojniček!
Cmoka.

Oj žverči!Dobro jutro Koroška!
Alles in ordnung?
Cmoka prijateljica
Sp

naprimer mene ::)?

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

recimo, no.
ti, a veš, da komaj čakam petka?! :-)))

cmoka, prijatelj, se že veselim….

Ja, no, ti si pa poglavje zase…. imaš trdo kožo…:-)))

P.S.
Jaz pa tudi. 😉

ja iz nje se da še dober boben narest

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

a se mi samo zdi ali pa resnično žalostno zveniš danes???

Šel sem k frizerju ,in ko sem slišal da moi že kocine poganjajo po ušesih ,sem se malo zamislil
cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

za to – pa saj si že star….:-)))

Ko ti bodo začele pa izpadti, potem se začni spraševati…..:-)))

JA hvala , to sem že sam vedel , potem me pa še ti zamoriš,……
zloba si da veššš!!!!!
(lahko bi recimo rekla ,da to ni nič hudega ,saj meni tud kje poženejo itd…)

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Jaz pa vedno bolj s strahom in nemirom….
Ljubčka tudi tebi
Sp

Verjetno ne ravno zaradi mene…. pazi se, saj veš, da ne morem iz svoje kože… sigurno bom kaj “usračkala”…:-))

Pa ne morem tako reči, saj jih sproti lepo odstranjujem…. madona, pa saj nočem pragozd ratati!

:-))))

Le pazi se, mušketirka najina, da ne bodo letele kakšne besede, skrite, ki so samo naše, nič ne bomo nagajali, bomo tako pridkani, ali ne??? Cmoka obema.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ma neeeee!

Nič več in nič MANJ kot tukaj…:-))))
Kako si, SončiKa moja?? Ste kozice že napasli???

Tako je…pridni bomo kot vedno…ja koze nore odhajajo in upam, da ne bodo prihajale nazaj…dan je čudovit in čakam na petek, da naju zadane do konca, če ne kafe pa kaj drugega;))!

Cmoka draga moja, lepo preživi ta dan, na malo moje energije, je imam preveč in sončka in vsega po malem, da bo tako lepo tudi tebi…in ne samo meni…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

na, pa sem jo “pozauhala”…:-)))
Zdaj se pa pazite…..hehehehehe!

kako misliš?da nam bo Sonček en striptiz zaplesala na koncu?
Jaaaaaaaaaaa!Tooooooooooooo!
Striptiz,striptiz,striptiz!!!
Sp

a si ti slučajno danes kakšno kravico kje vidu?!

Samo vprašam……..:-))

New Report

Close