Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek KER NIČ NE RAZUMEM …

KER NIČ NE RAZUMEM …

….. NE MOREM NIČ KOMENTIRATI.
Prebirala sem in prebirala, se prebijala skozi poste,
razumem pa tudi toliko ne, da bi se lahko vsaj nasmejala.
Bemtiš, se tega nisem sposobna.

Kdo in kje je SOVA? Kaj počneta pijani in zadeti zajček in
severnica ??? Skrbi me, da se ne bosta valjala samo pod mizo, isuse božji? Kakorkoli že, danes je bila bela in okrogla, ja, ja, bela in okrogla in ……blazno močan vpliva ima.

Zbita sem, utrujena, ni mi pomoči, gor grem, po stopnicah. Ne morem drugače. Vklopit se ne znam več, razumem ne ničesar več. Evo, roko na zid, pofočkam se in ……grem.

Lepo se imejte, opozorite me, če bom imela zamuditi kaj pomembnega, danes nisem več sposobna razumeti ničesar. Jutri … kaj bo prinesel jutri, mi ni znano…. a nocoj me stiska v prsih, bojim se jutrišnjega dne, zelo se ga bojim ……..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marici, sva v enaki situaciji glede razumevanja ali nerazumevanja nekaterih stvari..
Todai, ne boj se, nikoli se ni bilo, da ne bi kako bilo! Zakaj se bati jutrisnjega dne? Res ne vemo kaj bo prinesel, toda na upanje v dobro imamo vso pravico.. Torej upajmo le na najlepse…

Lupcka za mirno nocko! In pazi na stopnicah!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Hojla Mariči!

Zajček nima pojma , da je danes bila luna gor na nebu. Ta hip zuni dežuje.
Čisto narahlo, pol neba dežuje, druga polovica je suha. Po cesti vozi interventno vozilo, ker je pozno ne upa hupat :)))
Hja, včasih pa res človek nič ne razume. Kako naj pa potem zajček ?
In kaj delata zadeti zajko in severnička ? Nič . Hotela me je vleči v park, pa na izlet, pa za zajčka si vedno vzame čas…pa nisva uspeli ne na izlet, ne v park..ona je lezla na polico, zajček pod mizo, Saško pa je pol sitnaril do večera.
Tko, upam, da je bilo tole razumljivo :)))))))))

Ko si mlad, hočeš obogateti in imeti dober avto. Ko si odrasel, in nimaš kaj prida denarja, si želiš postati bogataš. Toda v zrelejših leth se pomen besede ” bogataš ” spremeni. Človeka ne obogati denar, temveč vrednost, polnost življenja..

Kul… tole se pa res da poštekat ja :))))) Dobro jutro zajček in en lep sončen dan :)))

dobro jutro :)))))))) sončen :)))) dežuje tuki..

tud tuki dežuje :)))))

zajček.. kaj pomen tista ura… okol pol štirih.. si takrat vstala al si šla spat :))) Očitno tale lunca res dela čudeže :))))

cmoka, jutranjega :)))

Eh , Marija , saj jaz tudi nisem razumela
ničesar , pa kaj . Sem se že sprijaznila
s tem , da ne razumem …..

“Tako pač ni , kot mislimo
in
ne mislimo tako , kot je “.

Tako je 🙂

Pa ravno včeraj sem nekaj prebrala ,

:”Stari norci so vedno bolj nori
od mlajših “.
La Rochefoucauld, Maximes

Le koliko je bil ta človek star,
ko je tole napisal ,
kaj se vam zdi …
Bi rekla , da tedaj ni bil
še Maximes , pač pa Minimes !

Jutro lepo Jani
pa zajček
pa Mariji ,
pa vsem , k na sončka čakajo …

mladi norci nimajo še toliko izkušenj, zato se precej strinjam z napisanim :))))

Jani je med omenjenimi 🙂 bolj norimi :))))

Zajček , ne zdej zaspat , k
ni več vredno ….

A se greva skušat , hihihi
premagam te , tu pa .

bolj star, bolj nor , ja zajček tud :))))))))))))))))))))))

cmoka deževno jutranjega :)))))) zajček je slabo spal, pa je pol raje kar pokonci švignil :)))

He, he, anede da se ne splača :)))
cmoka Nioba !

lahko bi se tudi preiskusila ja… samo.. a ma smisel :))))))))) ker.. oba sva glih en prov nora.. tko da.. bi bila razlika minimalna :))))))))))))))

aha !!! :)))))

Jutro lepo mmmmm deževno…..
Muca pa ful vse šteka..hihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jutro muca****

sem se že spraševala kje si. Povej, a fajn dežuje pri vas in opiši točno kakšno imate vreme ?

Aha fajn dežuje,se sliši šumenje dežja..in ropotanje dežnih kapljic,se čuti da so napol ledene in da je mrazzzzz….uh muca bo imela danes dolggg dan..sestanki sestanki,aktivi bemti !!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hja, malo še potrpi. Drug teden so prazniki 🙂

Hja sej kaj pa čem..bomo že preživeli..ampak je pa huda lej včeraj sem bla od 8.15 pa do 17.20 v vrtcu…Danes bom od 9.30 pa do 21.00H…jutri pa spet od 8.30 pa do 17.30…grrrrrr

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Resnično nemogoč delavnik ! Sploh za mamico, hudirja res …Ma je že bolje učit v šoli ti povem..

Sej zato pa..matr bo treba pljunit v roke in dopacat stvar!!
Sej včasih paše mal od doma bit..ampak takole dan na dan..povrh tega pa bi šla lahko na bolniško..tamal doma bolan,jest vsa nervozna bemti tam se pa razdajam za druge..ufff sej sama kriva vem to…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close