Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Ker nisem cepljen se počutim izločen iz družbe

Ker nisem cepljen se počutim izločen iz družbe

Pa brez provokacij prosim. Nisem ne teoretik zarot, ne cepilec, ne anticepilec, ne nič. TVja ne gledam, novice res redkokdaj berem. Radia ne poslušam.

Ampak folku se res že blede od te korone. Skos in skos sam še o tem. A se sploh še o čem drugem pogovarjamo kot to? Če že slišim kakšne novice, smo postali necepljeni kot največji zločinci na tem svetu. Pa kdo je sploh še normalen na tem svetu?

Zakaj se nisem cepil? Pred leti sem se cepil proti gripi in po par dneh se je začela huda utrujenost, ki je trajala še nekaj mesecev, v blažji obliki jo imam pa še danes po parih letih. Ali je bilo od cepiva ali ne, ne vem, niti me ne zanima, zgodilo se je in tega ne morem več popravit.

To je moja osebna izkušnja in mene OSEBNO je pač strah cepljenja. Dobil sem fobijo pred njim. Zaradi tega se nisem šel proti covidu. Ampak zakaj se moram počutiti kot največji zločinec? To psihiranje necepljenih je šlo že čez vse meje. Zaradi mene se vsi cepite ali pa se ne cepite, to je vaša odločitev. Jaz ne zagovarjam nobenega. Jaz imam le mojo izkušnjo in sedaj, se tudi v družbi mojih vrstnikov počutim čudno, ker sem pač eden izmed redkih, ki ni cepljen??

Dze ces bolje… Budale te ne vole.

Lenuhi za lenobo ne rabite nobenega cepljenja.

Izogibam se cepljenim.

 

TV ja ne gledam, novice res redkokdaj berem. Radia ne poslušam.

 

Kako pa potem sploh veš, kaj se dogaja?

In kako točno veš, da si tako čudno reagiral na to cepivo proti gripi?

Kaj pa ostala cepiva, še kot otrok recimo, dojenček, si dobro prenesel?

Cepi se že, pa bo mir.

Potem pa dva dni počivaj, glej TV in bo vse v redu.

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
a je še kdo tak, 07.11.2021 ob 20:21

Pa brez provokacij prosim. Nisem ne teoretik zarot, ne cepilec, ne anticepilec, ne nič. TVja ne gledam, novice res redkokdaj berem. Radia ne poslušam.

Ampak folku se res že blede od te korone. Skos in skos sam še o tem. A se sploh še o čem drugem pogovarjamo kot to? Če že slišim kakšne novice, smo postali necepljeni kot največji zločinci na tem svetu. Pa kdo je sploh še normalen na tem svetu?

Zakaj se nisem cepil? Pred leti sem se cepil proti gripi in po par dneh se je začela huda utrujenost, ki je trajala še nekaj mesecev, v blažji obliki jo imam pa še danes po parih letih. Ali je bilo od cepiva ali ne, ne vem, niti me ne zanima, zgodilo se je in tega ne morem več popravit.

To je moja osebna izkušnja in mene OSEBNO je pač strah cepljenja. Dobil sem fobijo pred njim. Zaradi tega se nisem šel proti covidu. Ampak zakaj se moram počutiti kot največji zločinec? To psihiranje necepljenih je šlo že čez vse meje. Zaradi mene se vsi cepite ali pa se ne cepite, to je vaša odločitev. Jaz ne zagovarjam nobenega. Jaz imam le mojo izkušnjo in sedaj, se tudi v družbi mojih vrstnikov počutim čudno, ker sem pač eden izmed redkih, ki ni cepljen??

 

Nisi eden redkih, ki ni cepljen, saj smo vendar prvi v svetu po številu okuženih.

 

V teh časih imajo vsi toliko svojih skrbi glede korone, mask in potrdil, da dvomim, da je komu v tvoji družbi prioritetna uganka, zakaj ti nisi cepljen. Tudi če bi bila, ali se boš počutil neprijetno vsakič, ko boš eden izmed redkih v nečem in ne klon svojih kolegov? Če meniš, da imaš dober razlog, zakaj se nisi cepil, stoj za tem.

zaradi mnenja drugih se ti ne rabiš počutit kot zločinec. Si koga okradel? Si ga ogoljufal? Si ga zavajal, lagal in poskušal pretentat vse za dosego svojega cilja? Si koga ubil? Eto!

Te popolnoma razumem.

sem na istem.

TIstih par cepljenih okol mene, noben nima takih izpadov. Vrjetn tud zato, ker so se res vsi, cepl sam zarad prehajanja mej, pa da bodo kao svobodni. Itak pa vsi oni pravjo, da 1x so se cepl, poživitveni odmerki pa jih ne vidjo. Hm, bomo vidl, če ne prej, ko bo potekla koda pa bo treba spet kam it.

Odgovor na objavo uporabnika
Ena južna neprijavljena, 07.11.2021 ob 20:47

TIstih par cepljenih okol mene, noben nima takih izpadov. Vrjetn tud zato, ker so se res vsi, cepl sam zarad prehajanja mej, pa da bodo kao svobodni. Itak pa vsi oni pravjo, da 1x so se cepl, poživitveni odmerki pa jih ne vidjo. Hm, bomo vidl, če ne prej, ko bo potekla koda pa bo treba spet kam it.

Kdaj se boš pa ti cepila, da lahko spakiraš nazaj v rodno Srbijo?

a ne ves da bo tlele srbija? nisi slišal šešelja?

meja bo srbija/italija

pokliči svojega zdravnika in se pogovorita. fobija je tudi bolezen.

zamisli si sebe na respiratorju in vsa tista zdravila, ki jih tak pacient rabi, da sploh preživi. a tisto pa misliš, da nič ne škodi???

CEPIT SE POJDI!

slej kot prej bo vsak okužen.

a si zase želiš tole??:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/v-sosednjih-sobah-na-covidnem-oddelku-lezijo-ljudje-stari-od-35-do-40-let.html
26-letnica na kisiku: ‘Dobivam napade kašlja, ponoči zaradi tega ne morem zaspati’

Odgovor na objavo uporabnika
Vprašanje za južno, 07.11.2021 ob 20:49

Kdaj se boš pa ti cepila, da lahko spakiraš nazaj v rodno Srbijo?

Cepla se ne bom NIKOL. V Srbijo in drugam, grem pa lahk tud brez cepljenja 😛

Kaj pa, če bi ti kam spokalo, če ti v Slo ni všeč?

 

Iz tvojega zapisa je ocitno s kaksnimi ljudmi se druzis. Ne se okoli hvaliti! Iz tvojih zapusov je zaznati, da nisi neki biser. Ceprav se ponosno drzis.

Avtor, verjamem, da se tako pocutis. Sedaj samo upaj, da prebolis v lazji obliki. Moj 15 letni sin, ki ni cepljen je ravno zbolel in upam, da ne bo hudo. Zacelo se ni ravno dobro. Starejsa, ki je cepljena in je zbolela, jo je odnesla zelo dobro.

Odgovor na objavo uporabnika
NaJ, 07.11.2021 ob 21:28

Iz tvojega zapisa je ocitno s kaksnimi ljudmi se druzis. Ne se okoli hvaliti! Iz tvojih zapusov je zaznati, da nisi neki biser. Ceprav se ponosno drzis.

Avtor, verjamem, da se tako pocutis. Sedaj samo upaj, da prebolis v lazji obliki. Moj 15 letni sin, ki ni cepljen je ravno zbolel in upam, da ne bo hudo. Zacelo se ni ravno dobro. Starejsa, ki je cepljena in je zbolela, jo je odnesla zelo dobro.

Prvi del namenjen Juzni.

Vsi drugače dojemamo to situacijo, a izgleda da se vsi počutimo izločeni. Pri meni je obratno, nihče se ne drži ukrepov in tako sem izvisela pri vseh neodgovornih druženjih, kar je pripomoglo h koncu prijateljevanja (ne iz moje strani) z ljudmi ki jih poznam že nekaj let.

Cepiš se pa predvsem zaradi sebe, to moraš sam pretehtati in se odločiti.

Odgovor na objavo uporabnika
Ena južna neprijavljena, 07.11.2021 ob 21:19

Cepla se ne bom NIKOL. V Srbijo in drugam, grem pa lahk tud brez cepljenja 😛

Kaj pa, če bi ti kam spokalo, če ti v Slo ni všeč?

 

Če boš ostala tukaj, se boš pač cepila. To je to. Konec. Bašta. Pika.

Vrata za izhod so pa vedno odprta…

Zakaj bi se moral počutiti čudno? Pač poveš, da imaš Tripanofobijo. Veliko ljudi trpi za Klavstrofobijo (zaprti prostori), Ofidiofobijo (kače), akrofobijo (višina)… etc, etc.

Pa jih nobeden normalen (khm, a takšni sploh obstajajo?) ne gleda postrani.

New Report

Close