Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ker sem pred domačimi povedala, da mu moram dati pol za stroške za gorivo je

ker sem pred domačimi povedala, da mu moram dati pol za stroške za gorivo je

In kako dolgo je že tvoj mož? Oziroma zakaj sploh še je? Očitno si malo mazohista …

Sociopati, psihopati …

si..smiliš se mi da imas tako zivljenje

Se je obnasal kot da ni nic in me vprasal ce greva skupaj na sport.akt.po sluzbi.rekla sem da ne(ker sem itak cisto izžeta in ne morem nic)..

Potem je reku da zdaj se bom vozila sama al pa s tem sode.on se bo pa sam. Na vprasanje ZAKAJ pa je rekel, ker se bos pac sama to je to. Itak je zecrekel da nimam kaj govort svojim da dajem pol za bencin in da ce se tok SAMA SEBI smilim k moram dat za bencin se bom pa zdj lepo vozila sama in da to je cist normalno in seveda kaka kazen ze naj bi to bila..naj sparam skupaj s sodelavcem in sm rekla da ne,da se bom vozila sama …in potem je vse te stvari zavil tako da sem jaz vsega kriva..to vedno naredi..on ni nikoli ampak nikoli nic kriv in mu za nic ni zal..

In pol mi je reku da se nima z mano kaj vec pogovarjat ker nisem normalna in da ko pa bom ratala ga pa lahko ogovorim…
In si je lepo odzvizgal in odpel na sp.akt.Njemu je super..in vseeno mu je kako se jaz pocutim..tud to je reku…

No in ju3 bomo s 3 avti prisli pred isto stavbo kjer bodo to vsi videli…laj naj recem sploh???? Itak pa sem tako unicena da tudi volje nimam nobene…

Hvala vsem za odg. Zanj ste itak VSI debili z mano vred…


Hja … pa saj ima prav, vsaj kar se tebe tiče. On se ne bo nikoli spremenil. Mogoče, če bo naslednjič naletel na žensko, ki se ne bo pustila, v zvezi s tabo pa so stvari že zakoličene in šlo bo samo na slabše.

V tej državi skorajda ni odraslega človeka, ki bi bil dlje časa žrtev enega osebnostno motenega tipa, da ga ne bi bilo treba enostavno zbrcat in nadret, kaj se gre. “Žrtev”, mislim, ne onega drugega. Ker v tej državi lahko kadarkoli spokaš in greš, ni ravno da bi te tvoj mož kupil od tvojega očeta za 40 kamel in si zdaj njegova last. Ne vem, zakaj te je sram pred ljudi, ko imaš ravno v obnašanju tega svojega cepca en adut za takrat, ko bo trosil okrog laži o tebi. Če boš zdaj skrivala, kako je, bojo na koncu njemu verjeli. Govorim iz lastne izkušnje, mimogrede. Ko te bojo radovedne sodelavke vprašale, zakaj vsak s svojim avtom, jim razloži, da ti je tvoj dal takšno kazen, ker si razkrila, da mu moraš dajati denar za bencin, da te vozi v službo. Zakaj bi to skrivala? Ko se boš ločevala (razen če misliš ostati debil), bo priletel z raznimi fantazijskimi obtožbami (mojo kolegico recimo je bivši obtožil kraje in poneverbe in je letela iz službe). Pojdi s svojim avtom in naj te ne bo sram. Išči novo službo, pojdi stran. Človek, ki misli, da lahko svojemu partnerju določi kazen kot triletnemu otroku, je moten. Človek, ki partnerju zaračuna vožnjo v službo, je moten. Pa tole lej:

Si res zaslužiš tak odnos?? Kakršenkoli je tvoj razlog za vztrajanje v zvezi, je bedast. Kaj misliš, da ta tvoj tip reče, ko se mu kje ponuja kakšna monika – ne, ker jaz ljubim in spoštujem svojo ženo? Res si debil. Saj to se tebi lahko reče, kot vidim.

Upam, da nimata otrok, ki to gledajo?

Pa še to – kaj bi rekla, če bi kdo ravnal s tvojo hčerko na tak način?


Mene tudi to živo zanima. Meni so škrtuhi tako odbijajoči, nimam jih med prijatelji (če ze, so to znanci, kolegi, in pač sprejmeš tak karakter, saj ne gre za vsakodnevni odnos) kaj šele, da bi imela takega partnerja in da še to ni dovolj, še te za nameček ponižuje.

In s takim človekom deliti življenje, posteljo, mizo in hladilnik?! Nepredstavljivo.

Avtorica, začni se cenit in “delat na sebi”. Šele takrat te bodo začeli drugi. Na žalost tako je. Preverjeno.

O moj bog, a se lahko v tvojem imenu zjokam, ti pa medtem spokaj in pusti tega sado-ego-pujsa! Ljuba duša, a se res nimaš nič rada?

Ojoj, ne morem verjet. Pa to ni nobeno partnerstvo, noben odnos, nobena ljubezen. Dej imej se rada in spakiraj pa sam pejt. TAKOJ! Pa ne moreš tako, to je kr neki! Pa kje si najdla takega deda???? Stran od njega. Na začetku bo morda hudo, sam potem ko boš že malo prebolela, premislila o vsem…boš videla kako fajn ti bo. Prav uživat boš začela v življenju. Deda si pa naj teh 30eur v rit zatakne!!!

Če ne boš danes spakirala, boš čez leta. Po glavi se boš tolkla zakaj tega nisi storila prej!
Tip je psihopat in te nima rad! Kjer ni ljubezni, ni doma! Spokaj!

http://www.nebojse.si/ForumArhiv/index.php?action=printpage;topic=1655.0

In pol mi je reku da se nima z mano kaj vec pogovarjat ker nisem normalna in da ko pa bom ratala ga pa lahko ogovorim…

Če ti je to rekel, je pa vse enostavno, kajne? Spakiraš in greš, ko pride s športanja, te ni več. Pustiš mu listek, da se vidita, ko boš normalna. Normalna pa itak zanj ne boš nikoli. Torej nikoli več ne prideš nazaj. Zdaj imaš IDEALNO priložnost za to.
Ampak, ne!! Tebi je bolj pomembno, da špilata “a happy couple” in te zdaj bolj skrbi, kako bodo jutri tvoji sodelavci videli, da ste se vsi trije pripeljali s svojim avtom. Trapa!!!
Tudi to, da nisi omenila nobenega od naših nasvetov in da samo jamraš, kaj in kako ti je rekel, pove, da ne nameravaš storiti ničesar.
Potem pa bodi tiho in trpi naprej.

Zakaj se tako sovražiš? Ali te starši niso marali in zdaj sama sebi dokazuješ, da res nisi vredna kaj drugega kot da nekdo hodi po tebi, ti pa se mu mečeš pod noge in ga prosiš, naj te še bolj ponižuje? Kje je tvoje samospoštovanje? Obnašaš se kot zadnja ničvredna candra, ki vse požre, samo da ima nekoga z bingeljnom med nogami. Dokler bo tako, ne pričakuj, da te bo kdo cenil, kaj šele imel rad. Ženska s takim odnosom do sebe si česa drugega tudi ne zasluži. Kot so ti že povedali, krivda je v tebi, ker TI in SAMO TI to dopuščaš. Če bi on imel ob sebi pravo žensko, bi plesal okoli nje, s tabo pa dela tako, ker mu TI to dovoliš. Problem ni v njem ampak v tebi. Vsaka druga bi ga že takoj skenslala, ti pa se ga obupano oklepaš. Očitno uživaš v vlogi mučenice. Zamisli se nad sabo.

Stran od njega, dokler si še zdrava, že včerja,ne jutri. Dobro veš kaj si želiš in to najdi.

Bolj je vprašljivo kakšen karakter moraš biti ti, da živiš s takšnim tipom.
“Svašta voz povuče i pič*ka rodi”. Meni je neverjetno kaj ljudje vse doživljate in kako ste sposobni tako živeti.
Odgovor:
S takšnim tipom ne bi jaz živel niti en dan. Mogoče par dni ker bi me zanimalo, kaj vse ljudje zmorejo.

moraš bit? Psihično sesut..vem,da če bi bila bolj samozavestna ipd. bi plesal okoli mene, tako pa vidi, da nimam niti energije več odreagirati včasih…ponavadi sem kar požrla in potlačila…

posledice moje pasivnosti pa so v tem, da sem imela v zadnjem letu in pol še nekaj takih dogodkov za sabo, da so me še dodatno sesuli (splav v 3 mesecu, smrt v družini…)


To je še nekaj razlogov več, da greš stran, ker je to edina pot, da začneš počasi okrevati od vsega skupaj. Sploh, če nimata otrok, ker jih nikjer ne omenjaš. Pa ne it k staršem.

Je bil tale tvoj vzgojitelj vedno tak? Kako se je začelo poniževanje?


In ko se bo ločila od kretena, jo boš ti prvi ozmerjal s svojimi inovativnimi pridevniki in samostalniki.[/quote]
Česa ne razumeš? Kaj bi se ločila , če sploh ni za v zvezo, če ne bo nikoli mentalno dozorela?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ce ni provokacija,je pac mentalni mazohizem Par Excellence!

Pa v kakšnih disfunkcionalnih odnosih ste vi? In zakaj?

Ena mora plača prevoz možu.. druga mora plačevat celo najemnino sama, ker imata finance ločene kjb temu da skupaj živita, dihata, jesta itd…tretja se sprašuje kaj je naredila narobe ker jo je dec kofu in kako naj to ona popravi…

Ženske no, pa dajte se začet mal cenit!

Nima smisla karkoli reči, saj ta punca očitno ne namerava storiti ničesar.

nekega dne boš padla tako nizko, takrat boš nekaj naredila v svojo smer. kar boš težko, ker boš ožeta energetsko pa očitno tudi finančno.
ljuba duša, če ti zboliš, te bo tak vrgel na cesto, saj to veš, ti je jasno? globoko v sebi to ziher veš.
jaz si ne bi želela tega tpa za moža, pa če bi bil zadnji na svetu 🙁

če nič ne boš naredila, se nič ne bo spremenilo (mislim na bolje, na slabše bo šlo zagovoto)

Povej zdaj, avtorica, boš dvignila rit in kaj ukrenila?

sem že izžeta… sploh ne morem verjet kako … kako se bom pobrala iz tega ne vem… zdravstvene težave pa imam že nekaj časa in točno takrat se mi pojavijo, ko sem na tleh tako kot sedaj… včeraj sem preležala celo popoldne .. od mene ni nič…

[/quote]

… je skrajni čas, da reees prebereš sosednji forum MOM svojci, knjigo Čustveni vampirji, Ne stopajte več po prstih … ali pa še malo počakaš, da boš padla čisto na dno. Prav daleč od dna nisi več.
Si žrtev, ampak nikar ne pusti da te popolnoma uniči.

Priporocam v branje: http://www.delo.si/novice/slovenija/najbolj-nevarno-je-tam-kjer-bi-moralo-biti-zavetje.html

Njegovo nasilje te je mocno poskodovalo. Upam, da cimprej zberes moc, si poisces pomoc in odides iz tega unicujocega odnosa.

New Report

Close