Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ker sem zbolela za gripo, se me mož izogiba, namesto da bi mi pomagal

Ker sem zbolela za gripo, se me mož izogiba, namesto da bi mi pomagal

Ga čist razumem. Bi tud jaz bežala stran. Zakaj morš še kuhat zravn? Naj ti prnese kosilo.

Sicer se redko zgodi, da s partnerjem resno zboliva, pa tudi sin je bil v 16ih letih le 3x bolan, se pa takrat oboleli spravi v svojo sobo oz spalnico, kopalnica in wc sta v neposredni blizini in to je to. V kolikor gre za virozo, gripo, je pocutje obupno in vse kar oboleli potrebuje, sta mir in tisina pa res kako skodelico čaja. Pri nas je navada, da čaj nalijemo v termovko in si ga oboleli po potrebi odmerja sam.
Res pa bi avtoricin partner lahko posjrbel za kroznik juhe, pa ceprav bi prinesel od mame.
Skratka, samo izogibanje mene ne bi motilo, ce pa gre za popolno brezbriznost, potem pa je tudi v odnosu, ko je zdravje na mestu, v skripcih

Citirala je post, kjer je to omenjeno. Bo treba brati z razumevanjem, ne samo zadnji stavek.
[/quote]

Mene zanima, kje je avtorica, ki je temo sploh odprla, to omenila. Ne zanima me, kaj so druge pisale. Citiraj mi post od avtorice, v katerem piše, da ji mož prinese hrano od tašče.

Tule sedaj dobro paše insert tistega 82-letnega hrvaškega upokojenca 🙂

Mene zanima, kje je avtorica, ki je temo sploh odprla, to omenila. Ne zanima me, kaj so druge pisale. Citiraj mi post od avtorice, v katerem piše, da ji mož prinese hrano od tašče.
[/quote]

….Na kosilo hodi k svoji mami, mojega noče,….
Evo, tu piše. Ne samo, da je dec ne prinese, ona sama kuha. Iz tega bi rekla, da čist prav bolna ni. Pri gripi ti ni za jest, kaj šele za kuhat. Mislim, da bi lahko k pol tem temam dopisali – plačan prispevek

….Na kosilo hodi k svoji mami, mojega noče,….
Evo, tu piše. Ne samo, da je dec ne prinese, ona sama kuha. Iz tega bi rekla, da čist prav bolna ni. Pri gripi ti ni za jest, kaj šele za kuhat. Mislim, da bi lahko k pol tem temam dopisali – plačan prispevek
[/quote]

To je nekaj drugega. Meni je bilo pa očitano, naj preberem, da ji dec hrano nosi. Tega pa nikjer ni, kajne? In tudi ko imaš gripo, moraš nekaj pojest. Kaj pa ji drugega preostane, kot da vstane in si kaj pripravi? Saj najbrš ne kuha menija s petimi hodi.

To je nekaj drugega. Meni je bilo pa očitano, naj preberem, da ji dec hrano nosi. Tega pa nikjer ni, kajne? In tudi ko imaš gripo, moraš nekaj pojest. Kaj pa ji drugega preostane, kot da vstane in si kaj pripravi? Saj najbrš ne kuha menija s petimi hodi.
[/quote]

Seveda je nekaj drugega. Potrdila sem tvoj prav 🙂

Kuhaš pa ne pri pravi gripi, še za sebe ne, kaj šele za moža. Tudi po mon se ne hreniš. Zato pa mislim, da je to še eden izmed prispevkov na študentsko napotnico.

New Report

Close