Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ker ste tako…

Ker ste tako…

komunikativni danes…grem jaz osvajat , še kam drugam…no se zabavat…pogovarjat…pa se vrnem, da preverim ali ste že kaj bolj pri življenju. Cmoka vsem in pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa-pa!
Sp

Sem se vrnila, preverila in še vedno nič boljša komunikacija…zato preživite lep dan, lepo popoldne, jaz ga bom definitivno, in delajte na temu tudi Vi…
Se beremo pozno, no vas berem in napišem še kaj za lepo ninanje, do takrat pa postanite malo boljše volje, bolj komunikativni, bolj gobčni, dajte malo več življenja iz sebe, saj zunaj sveti sonce in če ne drugega je to že velik razlog za lep dan…no pa le še kaj dodajte zraven, saj vam domišljija dela 300 na uro. Uživajte, pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… dodajam, da glasba me osvaja in rad se ji prepuščam… ;))) in kmalu bom bolj gibčen ;)))
Ali se bomo na srečanju kaj prepuščali vibracijam glasbe… mogoče v “duetu”…??? … jaz v paru že tako dolgo nisem :(( …

Sončka pa ni, ni… še vedno snežni metež… brrrrrrr
Fejst bodte!!!

Medi, tukaj sem, ne odhajaj, kje si…in seveda brez glasbe ne gre in jaz sem takoj za povabilo na ples, bova plesala? Bomo plesali…ja bomo ne…cmoka medi in kje je kafe???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja, kjeee je kafeeee??? Kaj!? Za ples pa mislim, da nebo blema, samo da bo glasba, ki zadane ;)))))))

Evo kafe, pa ledek, Medi zapri očke in sanjaj, da tam nekje pijeva kofi in liževa…ja ledek ne…no saj ga bova pa v petek, definitivno pila in lizala…kafe in ledek, prav???
Ja glasba se tudi vrti, ki zadane do konca…pa cmoka…ga cutiš???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

´-`

Ej, medi, kaj se dogaja, tako redkobeseden si danes, te božam in crkljam…si žalosten medi???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hmmmm ;)))

Ne seri;))! Ti kaj zašepetam, naprimer, da te……….si slišal…cmoka lump-lumpast!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Lumpa lumpastaaaa ;))))) … veste kaj mi je zašepetala…, da mi… ;)))) hehe

Ppppššššššš, prosim bodi tiho…ne izdaj me…ampak lump si tudi ti, ker ti to tako paše, te zadane…lump-lumpast, cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close