Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek khm khm

khm khm

Koji hudič mi je internet preklel? Ha? Ha? Naj se javi, če se upa, tisti…

Evo, se hvalim, kako dobro povezavo imam, pa: buf, naslednji dan že nič več ne dela… In zdaj je tako: dela po 10 s, potem pa 30 s nič. Mrk. Popolni mrk. Prej je nalagalo vse strani in downloadalo s hitrostjo 30-40 kB, zdaj? Zdaj pa z maksimalno 9 Kb. Vmes pa tema. Še da tu sem kak post napišem traja in traja in traja… Vmes pa 10x crkne vse skupaj. Pa ni virusa poleg. Samo en nadležni serviser, ki je tisti dan nekaj po naši razdelilni omarici mrdal… Da bi ga človek obeso!!! 😉

Torej: do nadaljnega me ni. No, sem. Ampak bolj tiho. Ker me pač poskušajo utišat ;). Pa do maila že nekaj dni ne pridem (ergo tudi odgovarjat ne gre)… Tako da: ne se jezit – bom vse nadoknadila, ko pride spet oni stric serviser in zadevo v red spravi. Če ne bom pa jaz njega v red spravila 😉 :)))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Pofakaj ga hudiča nesposobnega!
Da bo vedu,kaj so štajerske dekline!
😉

jaz se pa cudim zaradi druge tehnicne zanimivosti 😉 :

slucajno je bil isdn prikljucek izklopljen iz el. omrezja torej telefoni niso delovali
– preverjeno!

no fora pa je da v trenutku ko opazim, da isdn ni vklopljen ravno surfam na internetu
;))) !!

ne razumem kako to laufa… ma glavno da laufa 😉

ps: zna kdo razlozit..??

send $

Ne znam!Sem samo en bogi kozel.
Vprašaj klapo na forumu “Računalništvo”……pa brez veze,glavno,daa ti dela!
Še vedno boš šla na popravni od postanja!!!!!
😉

adijo…pa pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

New Report

Close