Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kikirikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Kikirikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ajmo gmajna, ura je pet in je cajt vstat in kej pametnega počet (kej pametnega sicer lahk tud še v postli in zato ni treba vstat), ampa, če jest ne morem več spat, ne boste ne tud vi :)))

Dobro jutro, sobotno jutro in soboten dan!

Jani ma danes obaveze :)))) cmoka punčkam, fantkom pa zauh, čeprov sem zdejle opazil, da češnje zopet cveto.

Aja, by teh way, kam greste na morje?

Dobro jutro g. petelinček :))))))))))

Sem si rekel Šaško – vstani……..še preden po petelin dvakrat zapel….pa je ratalo, je. Benti..vzdušje je res pomladansko s temi 22 stopinjami, manjka samo še vonj po raztrešenem hlevskem gnoju in preorani zemlji.
Žal je od vsega skupi le razčefukan vrtni baldahin in kaka polomnjena jablana zaradi vetra.

Mislil sem ga danes pospravit in odmontirat gugalnice ipd…pa se je pospravil sam :((((

Zauh Jani…..a ste pri vas tudi kej spihani ?

Lep Saško, da tako zgodaj vstajaš 🙂 Kdor zgodaj … da, dvakrat da :)))) Moram reči, da pr nas ni kakšnega vetra, vendar gor, višje na Gorenjskem divja prava burja… 🙂
Jaz mam danes spet pestro službeno dopoldne, tako, da… ne bo dolgčas :)) Pa ti? Šiht al doma 🙂

Lep dan, predvsem pa lep vikend 🙂

Jani

Šihtec, šihtec :))))

Kuči je moj net in pc tako umog, da me mine še preden se vse “naloži”.
Potem se priklapla pol ure, potem pa glih prideš gor, pa se sesuje al pc al pa pade linija.

Idealno za zdravljenje kakih odvisnikov al pa za si poslabšat nervno sliko.

hehehehe, no ja 🙂 jest mam doma vsaj PC dober :)))))

In do kdaj bomo delali dren na šihtu? Jest do tam ene 13, 14. ure :))))

Ja, to manjka, vonj po raztrešenem hevleskem
gnoju, pa en orenk sosed samo v majčki z vilami
in škornjami gor do kolen, pa …….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dobro jutro, fanta. Ko bi mene vsaj petelin dvignil
s postelje, sicer, zazdelo se mi je, da nekje med
tem meketanjem in tam zadaj oslovskim riganjem
slišim tudi ubogega petelina, ampak, prevladuje
kozje preganjanje!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Čau Jani , čau, Mariči, čau Saško.
Matr, šele zdele sem se zvlekla iz postle…

Čau vsem…..jaja veter divja,ruva vse živo..nč prijetno..še glave ne upam pokazat ven…Smo kar lepo notri na toplem..kdo je rekel da je zunaj prijetno spomladansko pri nas že ne..brrrr

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No, jez sem se do zdej drenou na branki, zdej pa še tuki do 12 ure, ampak ker imam še oporavaka, me ne bo več na net.

Gmajni lep vikend do tedna druzega, Saško.

Oki lep vikend..pa khm..glej da kakšna štorkljica potrka na vaša vrata…hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A tudi tebi se to dogaja , Saško . Ma , za znoret , nekaj
bi treba narest ! S temle škatlam .
Leeeeeepo soboto !

Mariči , …. gnoja imamo kar nekaj tam na koncu
štale , hahaha , “soseda” se pa sploh vidi ne ,
ker ves čas v kabini traktorja sedi .
Presneta tehnika ! Na , pa smo ob “lep pogled ” .

Ja zajčk , kako si ?

Na , glih frišno kuhan kafečk … te bo malo dvignil .

Hahahaha , eni pravjo , da utrujenost preženeš tudi
mogoče , če ….. peteršilj žvečiš . Mah , probi , nimaš
kaj zgubit . Meni so ga nekoč na enem kmečkem
turizmu cel talar narezanga naročil …. pa ni bilo
drugega učinka , kot režanje do nezavesti na ta račun …

Čau, Niobi **
Dobro sem spet :)) hehe, kaj je to čudno..kar maloo traja..
malce sem s šefom neta poklepetala in se mu pritožila nad povezavo in mu stokala zaradi nickov na srednjih, no zdaj bom pa cmarila kosilo ): pa se mi ne da..
a peršun praviš ? Ha, ha, ej, grozn :)))))ga pa imam kot edino zelenjavo na vrtu še ves, peteršilj, polno ga je, pa motovilc :))
Hej, bom ga pa res malo požvečila…
Kako si ti danes ?

Čau zajček :))) matr, šele zdejle sem vidu, da si tuki :))) nisem na svojem PC – u pa mi delajo mal težav tile rdeči zmazki :)))) Lep dan!

Jani

Hej, Jani haj !
Cmoka, sobotnega. Si za eno vožnjo ? :))))))))))))))))))))))))))

zajček, zdejle pa ne.. ma mi tiste žepne izdaje ne dajo miru in mi nabijajo v glavo.. že cel dopoldne :))) Se pa priporočam kakšen drug dan 🙂

cmoka.. žepnega :)))

oki :)) samo ej, morava pohitet, zna bit sneg :))
a prideš kaj zvečer sem ?

Aha vidva bi spet hajd v avtobus..a ne?
Hihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

uf ej

ne vem kako bo zvečer kej z avtobusom :)))))) mogoče, če bo žepni priročnik.. prazen :))))))))

OKI!

a bi ti me mal odgovoru..okol žepov..aaa?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

žepni priročnik je ena bukla o … hmmm a nej povem.. ok poslovnem komuniciranju, ki premore 500+ strani.. zato smo jo pač krstili za žepni priročnik, kene :))))

Lep dan!

Jani

New Report

Close