Najdi forum

Splash Forum Style.Over.Net Opravljivka Kiky family, še ena simpatična slovenska vlogerska družina

Kiky family, še ena simpatična slovenska vlogerska družina

Kako se vam zdi(jo)?

Pa kaj nimate svojih življenj, da morate gledati v intimo drugih ljudi? Nikogar, ki bi ga imeli radi in se ukvarali z njim? Vas nihče niti ne povoha, pa morate štuliti svoje rilce v tuja življenja? Je vaš svet res taka praznina, da vam dogodek predstavlja vsak prdec, ki ga objavi nek xy eksihibicionist, ki itak nima kaj pametnega ne povedati, še manj pokazati, in mora v hlepenju po prepoznavnosti razkrivati svojo intimo?

Kako simpatična? In kje je kakšna simpatična, da bi ta lahko bila “še ena”? Pišeš o vlogerjih, kaj ti ni jasno?

sem zdržala… samovšečni fotr (ves čas se čekira, kako zgleda v kameri) z neko pretirano in prisiljeno komunikacijo v štajerskem tonu… Glede na intro je vsaj otroček lušten.

Se en primer brezdelnezev + zloraba otrok

Vnaprej se opravičujem za izražanje, ampak a sem jaz edina, ki se ji zdijo tej vlogerji, influencerji, ipd. vsi po vrsti debilni? Način, kako govorijo, “pozirajo”, kaj snemajo, in tako naprej. No, vsaj tisti, ki jih zadnje čase limate kot primere na tem forumu.

Nisi!
Limajo pa sami sebe, ker ker normalen sploh gleda te podebiljene ljudi.

Bolano do skrajnosti. Tisti , ki se razkazujejo in tisti, ki si to ogledujejo.

Ok, da kopirajo posamezniki aka fantje in make up, v redu.

Da pa kopirajo in služijo z najbolj sprevrženimi tujimi zadevami, izkoriščanjem otrok za klike, je pa še večje sranje.

Samo še čakam kakšnega, ki bo reddit poste bral in vmes vrgel obupno montažo.

Zakaj ne kopirajo kakšnega z odlično produkcijo in odlično vsebino? Je preveč dela, ja.

Meni niso všeč, niso mi duhoviti, pač čisto navadna familija, brez nekih idej, kar imajo od idej, pa je prekopirano od tujih vlogerjev, ki pa nekateri so dejansko duhoviti. Ni pač vsak nadarjen za to, malo je dobrih na svetu, ki znajo vedno kaj zanimivega povedat. Pa vsi drugi slovenski vlogerji, ki jih poznam, so mi podobni.

Edina, ki jo včasih pogledam in vidim nekaj zanimivega na njej, je Mariah Dolenc, pa še to zato, je pač Američanka v Sloveniji in lahko vedno pove kakšno o razlikah med Slovenijo in Ameriko, pa še ona ima pogosto kar nekaj nezanimivega balasta poleg.

Mi gre na živce, da folk samo take najde, dobri youtuberji, ki imajo kaj pametnega v rokavu, so pa spregledani. Ali še slabše, vrženi v isti koš.

Tom Scott, exrub1a, Mark Rober…
Za kuharijo pa You Suck At Cooking. To so zabavni in zanimivi kanali npr. Ampak teh nihče ne kopira.

Kratko, jedrnato in še kako resnično.
Brezvezni lenuhi, ki na račun butaste raje brez lastnih lajfov, z objavljanjem svojih prdcev filajo svoj ničevi ego.

a misliš, da je komu res mar za te kikije…. sami objavijo link, po možnosti enega starega, ki ima največ ogledov, ker vejo, da gre na mon skozi veliko ljudi in če vsak klikne, se jim lahko naberejo ogledi, ki jim zvišajo rating. Po možnosti potem ta video še navajajo kot referenco pri prošnjah za sodelovanje. Sem tudi sama doživela, da so mi poslali eni fb statistiko izpred enega leta, kjer so imeli zaradi nagradne igre ogromen promet, kasneje pa po pet všečkov na objavo.

Ja, logično. Če ne bi šlo za debile, se tega ne bi šli.

Jaz gledam samo tiste youtube kanale, od katerih se lahko kaj naučim, četudi čisto malo. Od takih se mi zdi, da se ne morem nič.

Ja, logično. Če ne bi šlo za debile, se tega ne bi šli.
[/quote]

To ni čisto res. Finančno smo mi tu večji debili, ki brezplačno nekaj pisarimo, oni vsaj malo denarja pokasirajo. Čeprav njihove vsebine niso ravno nekaj zanimivega.

in oni,ki se ne prenesejo, a se dajo gledati,kot da se.
Kdo normalen se vse dneve snema in kaže drugim? Ekshibicionisti.
In ti, ki jih dnevno opazujejo? Voyeurji.
Torej……..psihopati.

a misliš, da je komu res mar za te kikije…. sami objavijo link, po možnosti enega starega, ki ima največ ogledov, ker vejo, da gre na mon skozi veliko ljudi in če vsak klikne, se jim lahko naberejo ogledi, ki jim zvišajo rating. Po možnosti potem ta video še navajajo kot referenco pri prošnjah za sodelovanje. Sem tudi sama doživela, da so mi poslali eni fb statistiko izpred enega leta, kjer so imeli zaradi nagradne igre ogromen promet, kasneje pa po pet všečkov na objavo.
[/quote]

Nah, tuje kopirajo. Objavljajo pa sebe povsod ja. Vsaj upam, ker so res faili tile naši, ki ne znajo nagruntat česa originalnega in zanimivega. Škoda. Potem pa folk misli, da je cel youtube tak, ampak ni.

Joj prejoj, za zdaj so še neškodljivi, otroček pa zelo luškan. Bojim se, ko se takšni ljudje brez kančka samokritike spustilo v politiko in že sov parlamentu ali pa na ministrskem stolčku. Želim jima zdravja, družinske sreče, pameti in modrosti ob pravem času ter vse dobro na njuni starševski poti.

A zdaj je pa že vsak luzerski pozer, ki bi še lastno mater prodal za pet minut pozornosti pri enako pobebavljenem folku, simpatičen?
Aja, pa tovrsten folk pisari raznim firmam za sponzoriranje. Iz teh fehtarjenj se da razbrati, da gre za polpismen folk, ki ne zna napisati par smiselnih stavkov, če pustimo ob strani, da je težko razumeti, kajo so se prebili čez slovenščino v osnovni šoli.

Ta otroček je na najboljši poti, da postane zafurana kreatura. Namesto da bi se stara dva ukvarjala z njim, se rajši ukvarjata z razkazovanjem. Otrok je zlorabljen za beračenje, le na malo bolj sofisticiran način.

Tudi če bi se trudila, ne bi mogla biti bolj antipatična. Kaj vse tlači našo zemljo. In potem se čudimo, da odrašča nevzgojena, sončkasta drhal, brez vseh manir. Saj ni čudno, če ima za mamo tako smotano spako, ki je že na prvi pogled avša s slamo v glavi, fotr pa samovšečni pe..ček, ki so mu najpomembnejša stvar v življenju tetovaže, in pa to, da bi špilal kvazi frajerčka. Recept za še eno zafurano familijo.

Odprla sem samo zato, da pripomnim, kako prozorna samoreklama … Se opravičujem, če je kdo to že omenil.
Da vas ni sram. Živite od egotripovskega razkazovanja in si drznete sami sebi reči, da ste simpatični. Nihče, ki se takole razgalja za denar, ker se mu ne ljubi delati, ne more biti simpatičen. Ko bo pa blog, vlog ali karkoli že odprla kaka pridna čistilka ali gradbeni delavec iz drugih republik, ki gara pri 40 stopinjah na soncu, jima pa takoj tudi nakažem 50 evrov, ne samo, da ju bom brala.



Žal, tole je pa negledljivo, brez vsebine, brez smisla… pogledala 5 min pa to sem se mogla prisilit.

Bogi otroci, ki bodo javno zrasli gor. Ene ultra slavni se trzdijo zaščitit otroke , drugi jih pa kar sami izpostavljajo. Nevem no, otrok še nima možnosti da bi se sam odločal in to je bruhhhh.

Tastaradva naj se pa snemata če jima paše. Nista pa nič extra. Pač familija, tako kot vi,mi…

New Report

Close