Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kilometrina na vagini

Kilometrina na vagini

Pozdravljeni, ali se samo meni zdi ali število partnerjev vpliva na razširjenost vagine, jaz sem jih do 25 leta obdelala že prek 100, sedaj mi pa fant toži da nima oprijema pri meni spodaj čeprav je nadpovprečno obdarjen. Ga sploh ne čutim, moram pa povedati da sva s prejšnjim partnerjem prakticirala fisting, tudi dvojni fisting zato se mi zdi da sem zdaj čisto preveč ohlapna spodaj, da me lahko samo še dve pesti zadovoljijo.

Odgovor na objavo uporabnika
Mlada punca, 25.05.2022 ob 13:25

Pozdravljeni, ali se samo meni zdi ali število partnerjev vpliva na razširjenost vagine, jaz sem jih do 25 leta obdelala že prek 100, sedaj mi pa fant toži da nima oprijema pri meni spodaj čeprav je nadpovprečno obdarjen. Ga sploh ne čutim, moram pa povedati da sva s prejšnjim partnerjem prakticirala fisting, tudi dvojni fisting zato se mi zdi da sem zdaj čisto preveč ohlapna spodaj, da me lahko samo še dve pesti zadovoljijo.

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Mora paziti, da ga med sexom nebo v tvojo črno luknjo celega potegnilo

nova
Uredništvo priporoča

Le ena na monu je ozke pičke ponos, ki je tojavno oznanila. Pssst,ne povem katera.😁

Pa te naj fuka z zgornjo glavo.

Naj parkira avto not. Nocoj je spet toča napovedana

Točno tako je. Z vsakim dodatnim partnerjem se ti za 1mm razširi, medtem ko se moškim njihov prijatelj z vsako dodatno partnerko za 1 mm obrabi. To je pač davek od užitka, kaj češ.

New Report

Close