Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu KIR…

KIR…

…si nas ne zelis vec…al si bil tako tepen..da ne mores? Nic vec ne ponujas svojega, hhhmmmm

Sva na morju, ležiš na brisači in jaz na svoji.Gledaš, kako se igram s svojo…prstki hodijo not pa vn, not pa vn, veš da si te noro želim. Vstaneš, prideš do mene in mi od zadaj zapičiš svojega GLOBOKO v mojo potrebnico, zakričim od užitka…počasi ga vzameš ven in me odneseš v morje. Še enkrat mi ga zariješ globoko, suvaš, nabijaš in jaz uživam, ker vem da ti paše/nama…kmalu bova na koncu…še malo in…upočasniš ritem in me počasi ljubiš naprej in jaz ljubim tebe.

kje si????

Hej, ni slabo, a se lahko mal grem voajerja? :-))

z lahkoto kr za borovcek se postavi

Sashen, nehaj ga kuriti, bo spet revež s trdim čez cel vikend;)))
Le kje je danes, če ga kaj poznam, ga bo če drugo ne, tvoje pisanje pojavilo na plan.

saši, to pa je že za skrbet! ki te je…madonca?

ma ves ga kr pogresam…kr zmankal ga je naenkrat

res ne vem…ampak tole je pa res cudno…bi najraj kr backo vprasala…sam tud nje ni..sta skupi????…sam je tema dans tuki gor…hhmmmm

Kako bo vesel danes,ko bo vse tole bral in videl kako ga pogrešamo, haha;)))))

Zaj sn pa že jezna…ki te je? :)))

Jaz ga bom po riti, nagi, digi digi dagi, sam da pride, bo vidu on hudiča, hihi.
Se mi pa bolj zdi, da nas mal zeza, izbral je taktiko tišine, da ga ja vse pogrešamo, on se pa muza in nas bere;))).Kir, ti kar ;)))

ti ga boš po riti, jaz po pimpeku!…hahahahahaah

packi mene sta pa kar izlocli…ampak res je ze cudno k ga ni…hhmmm….mogoce je na dopustu…al pa bolniski…

aha, ziher je na bolniški…mogoče mu je lulek zatekel…hahahah

New Report

Close