Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu KIR

KIR

Ah Ondi, kjerkoli, samo da je akcija!

Res si iz pravega vročega testa.Prihaja pomlad,sonce…

Mater muci, misliš da jaz ne čakam težko?

Mogoče. Poglej razliko med vama s Kirom. Kir se dela nedosegljivega in je zato toliko bolj zanimiv in ženske se mu vse napaljene ponujamo, on pa samo kuri in kuri, pa nič. Ti, odkrito poveš, da si me želiš spoznati in ne bom rekla, da si nezanimiv, ampak si na “hold” ker upam, da ti bom zanimiva še nekaj časa. Vmes pa še vedno “masiram” KIR-a da mi končno pove kdo je.

Pač sledim svojemu srcu in instinktu.

A tako ljubezen moja! Že prav, že prav!
Ne stoji mi več….

A ura?

Ljubiš akcije in adrenalin?

Ja srči, potem pa kaj naredi. Ti ne stoji več? Kaj naj pa naredim? Ni fino stalno z mokro okrog hodit!!! Če je zanimiv, še ne pomeni, da je tako zanimiv, da bi se mu prepustila tako kot tebi! Sicer je pa radovednost včasih dobro tudi malo krotiti. Kako že gre tista z radovednostjo in mačko? 🙂

Crkljaj me spet kot znaš le ti… Kako bi ga v rokico vzela, kako dala v usta, kako lizala…
Tisto o radovednosti in mači ne vem. Boš povedala

Curiosity killed the cat!

Maja ne razumem, imaš toliko spolnih fantazij, energije in vsega, doma imaš fanta/moža in tega ne “izkoristiš”? Meni je zelo čudno da ne more nekdo svojih potreb izživet z svojim partnerjem.

Samo to me je zanimalo kako to? Drugače pa uživajte

Kako bi te dražil in ti nagajal.

Že slišal ja.

Spremembe so kdaj dobrodošle.Ne moreš zmeraj jesti ene vrste juhe.Se preobješ.

Ti lahko jaz odgovorim?
Tudi jaz imam vse to doma, toda ne veš za tisto da je sosedova voda vedno bolj mrzla? Konec koncev določeni potrebujejo (mo) več..

Srči, prilepila bi svoje ustnice k tvojim, se s celim telesom privila k tebi, da bi začutila tvojo moškost. Med poljubljanjem odpenjala tvojo srajco, hlače. Ko bi mi uspelo s tebe potegniti zadnji kos obleke, bi te nežno, a odločno porinila na posteljo, se spustila na tvoje prsi, obliznila bradavice, jih nežno ugriznila in se spuščala nižje in nižje. Ko bi prišla do tvojega trdega kur*ca, bi nežno obliznila glavico, v roke vzela mošnjička, jih nežno masirala, z usti pa bi se spuščala po tvojem k….Želja po tebi vedno bolj narašča in ritem gibanja mojih ustnic postaja vedno hitrejši, ustnice vedno bolj trdo objemajo tvojega korenjaka. Obrnem se in ti ponudim svojo mokro muco. Z jezičkom se potopiš v moje slastne sokove, s prstom pobožaš nabrekel ščegetavček in v trenutku me pripelješ do prvega orgazma. Spustim tvojega korenjaka in si ga nežno poeljem v pič*ico, se nasadim do konca in ti kažem hrbet. Ti ležiš in medtem ko te jaham, me strastno masiraš po spodnjem delu hrbta in gneteš del, kjer me krasi tatoo. Nato vstaneš, jaz te še vedno jaham, zagrabiš moje joškice, jih gneteš, vlečeš,…..Poljubljaš me po vratu, tvoji poljubi so pomešani z ugrizi, ki me tako rajcajo, da me ob vsakem ugrizu spreleti, kako si spet našel erogeno cono za katero sploh nisem vedela. Vstanem, ti jo ponudim v stoje. Zagrižeš v mojo pi*ko, stiskaš mojo ritko in joškice. Potem počepnem, ga ponovno vzamem v usta in te pripeljem do vrhunca. Špricaš mi v usta, po joškicah, ne izpustim nobene kapljice, ker je tvoja sperma tako sladka! Stisnem se k tebi in obleživa zadovoljena in veva, da bova čez nekaj minut vse to ponovila.

no saj mene ne moti kar delate me je samo zanimalo kako to.

Ja bolj sladka hmm. drugačnega okusa oz nekaj drugega je res. Samo če se splača če imaš vse doma? No odvisno kako ima kdo definirano zvezo, kaj je zanj varanje oz če mu to ni problem.

Ne me narobe razumet, ne obsojam sem pač radoveden kako to da je tako “stanje”

Božansko,moj je tako otrdel,kot…super.

Tokyo, energije, časa, volje,…..Varanje? Vsak ima svojo definicijo za to. Dokler nič konkretnega ne počnem z drugim kot svojim možem, to zame še ni varanje. Če se ti to zdi varanje, kar počnemo tukaj, potem sem svojega moža prevarala že neštetokrat. Vsakič, ko v mojih spolnih fantazijah nastopa kdo drug (po navadi neznan moški) kot moj mož.

Nekateri so drugačni in ne razumejo.

ondi če bi me prebral bi videl da nisem mislil varanje to pisanje med vami. temveč morebitno srečanje z enim od vaju. Pa tudi srečanje ni varanje ampak konkretno sex.

to me je samo zanimalo.

Joj Majči kako lepo! Ja, zdaj bi te Majči, ta trenutek – kot ponorel bi se z ustnicami in jezikom lotil tvojega ščegetavčka, hlastal po tvojem prečudovitem telesnem soku, kot bi ga hotel okusiti zadnjikrat…. stiskal bi ti ritnici, lovil tvoje čvrste prsi….
Oh zakaj morajo ravno zdaj težit???

Ondi rad gledaš če dva seksata? hahahaha

Zavisi:

Jaz imam svojo terminologijo – eno je varanje, drugo skok čez plot… Sam o tem sem že prevečkrat

New Report

Close