Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu KIR

KIR

Prvo bi ti s drhtečo roko odpenjal vsak gumbek na oprijeti beli bluzi,z jezikom bi ti drsel in te poljubljal po vratu,za ušesi,po grlu in ramenih,z drugo bi ti odpel modrček in z drugo zadrgo hlač,z krožnimi gibi ti bi cuzal in dražil bradavički,roke bi gnetle ritko,z jezikom bi ti rajcal popek in sexi trebušček,stegna ti bi gnetel z rokama in jih poljubljal strastno kot pijavka.Tvoje muce bi se lotil z ustnicami in počasi dražil ščegija vse hitreje,z različno rotacijo jezika,ko bi se bližal vrhunec bi ti nasadil svojega okamenelega junaka in nasajala bi se v vseh položajih,menjavala bi jih,potne kapljice bi preplavile najini vroči telesi…

Dve sexi ženski recimo in kasneje me vzameta medse…mmm.

no problem ni treba pisati 🙂

Srči, daj, daj, še, še, še,……ne nehaj! Bradavičke so napete in čakajo na tvoj jeziček!

Še eden bo sel čisto narajcan domov. Upam, da doma vsi dobimo svoje!

Mene si se očitno naveličala.Ok,čao

Kako ste moški hitro užaljeni. Obema sem odgovorila, tako da brez boja!

Do kdaj si v službi?

Cuzal bi jih kot pijavka.

Oh kako bi mi sedajle tvoje prelepe bradavičke pasale… da bi se napil tvoje lepote, se najedel tvoje strasti, naužil tvojega prekrasnega vonja…,
tako pa moram it domov! Še dobro, vsaj tam zagotovo dobim..

Lepo se imej in poljubčka ti pošiljam

Do pol štirih.

Sem se že bala, da si me zapustil brez poljuba. Tudi pri meni bi sigurno dobil, samo kar opravi svojo dolžnost doma. Potem pa se pridi k meni posladkat.
Poljubček tudi tebi!

Jutri se tipkava.Me veseli,da sva se spoznala.lep vroč pozdrav,čao!

Si še tu?Poljub

Ja. Čao!

Kar ne morem stran od tebe.Poljub

:)))

New Report

Close