Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kir

Kir

tango je zelo dober ples. eden po mojem mnenju najbolj strasten, zelo dobro se da igrati vlogo osvajalca in izvoljenke, kjer je dovoljeno upiranje, a na koncu se ponavadi ujameta 😉 bi kar tango izbral

Ti tako pozorno bereš poste ali si sodeloval na tistem postu pod drugim nickom? 😉

ne vem kaj imaš v mislih? vem kaj je poanta oz osnovni namen tanga in sem to malo vključil v ta post.

nikoli nisem pisal pod kakim drugim imenom, tako početje je zame neresno.

Ok. Nekaj se je zelo lepo skladalo z nekim drugim postom. Tango mi je lep, strasten,… ampak se nekako bolj najdem v salsi, mi je bolj sexi, lahko izgleda ful strastno (odvisno od kemije med plesalcema).

sploh ne vem o kateri debati se gre, ko jo omenjaš.

salsa. hmm stvar okusa in interpretacije. meni je najbolj erotičen ples tango. saj pri plesu prihaja do tesnega stiskanja, dvigovanja ženskih nog, sklanjanja ženske nazaj. bi lahko primerjal z stanjem ko se dva pogledata v oči in vesta kaj hočeta (brez nežnosti).

drugače pa je vsak ples zanimiv…

Kaj me pa boš srce,skrila pod mizo,njjammmm,al si mela kej druzga v mislih,,,,ni da razmišljam kaj bi počel tam,,,,, pod mizo,ajajajaja uufff

*********************************

Zanimajo me vsa področja,vizuelne in čutne narave,vsi grički in dolince,preko katerih se rad sprehodim ,in se zlijem z njimi v eno in edinstveno energijo.
Še posebej rad pa se poglobim v tiste votlinice kjer je občutek prvinskosti,skoraj tako močan da te popolnoma prevzame.

*********************************

Evo miška, sonček vzhaja, pa še jaz sem tukaj.
Samo ne znajdem se več v tem pragozdu :-))))

Srči moj!!!!! Dobro jutro. Ne veš kako sem te pogrešala. Ja v tem pragozdu se je našlo nekaj opic, ampak sedaj ko si tu, je vse v najlepšem redu.
cmok

:)))))))))))

Lep dan tudi tebi!

Očitno bo treba ves tro opic nekam v kletko zapret. Pa toliko novih je, da jih sploh ne poznam več. Sam bom moral pazit, da jih ne boš hodila gledat in dražit skozi rešetke:-)))

Poljubčka zate!

Hahahaha, zdaj ko si tu, je moje srce mirno in bom dražila samo še tebe.

In kaj če bodo zverinice renčale nate? Mater so te poljubčkali, pa sem komaj polovico prečekiral

Le pazi Majo.Včeraj so ti jo kar pogosto pecali.

napačni zaimek si uporabil 🙂

Ja Kir.Ni te bilo in so si jo kar privoščili.

Kar naj renčijo. Zdaj si tukaj ti in bo spet red, jaz pa samo tvoja.

Dobro jutro.
Cmok

Ne ga srati,a res.

kak se norega dela ;D

Pecali že, ampak ujeli pa ne.

Ne bom zgubljal nepotrebnih besed za neprištevne…Raje se posvetim dekletom.

Točno saj si trd oreh:-)

Ej pikica, čao!!!
cmok, cmok

Čao. Si ga dočakala?
Jaz tudi….:)))

New Report

Close