Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Kir, zate danes nič zanimivega?

Kir, zate danes nič zanimivega?

Uf, podivjal bi! Sam ti imaš rada nežen sex. Potrebna pač prilagoditev…

ja, dobro razmisli:-))))

Srči, ti pa mene ne bereš dovolj podrobno, da misliš, da mi je všeč samo nežen sex. Nežnost že paše, kdaj pa kdaj, strasten in malo bolj energičen (da ne rečem grob) sex pa vedno!

Zakaj pa misliš da sedaj tako hitim?!?

Ne lažem Majčica!

Ženska,ki ve kaj hoče.

Sem že. Ostajam ti zvesta najdražji. Čeprav me puščaš na hladnem, se “klatiš” okoli, me odkrito varaš, si še vedno ti tisti, ki mi požene kri po žilah in me zadovoljiš v vseh pogledih.:))))))))))

Boš kar dezertiral mulko?

Pri Maji,ki je greha vredna ne bom dezertiral.

Saj nisi vsiljiv. Če se boš vedno takole umaknil, ne boš nikoli nič dobil.

Lahko si zamišljaš kakšen bi bil če bi te dobil tako! Bi te tesno objel, te dvignil in tresnil na posteljo!

Hecam se malo.Sedajle bi stopil k tebi v pisarno in te iodpeljal v arhivne prostore in bi se zaklenila notri in bi se strastno posexala do onemoglosti.Bi pasalo 100 na uro,seveda s tabo.

mmm, mi paše, da sva tako usklajena;))

Ah KIR, saj je vseeno. Samo da te lahko berem, pa sem že zadovoljna (za enkrat).

Ti bi jo kar metal,saj ni žoga!

Jaz tebe varam???? No, edino če rečeš varanju sex doma z ženo, a še takrat mislim nate! Ko bi vedela kolikokrat sem te že takrat..

ne pa zadovoljena!

Uf, doma pa že moraš pošteno porihtati, da ne bo kakšne hude krvi. Saj, važno da misliš name!

Kir vara non stop.

Meni tud, sam ne paše mi “trdota” v hlačah! Še malo, pa bo treba nekaj nardit…

Ah Ondi, Kir ve kako si me mora vzeti in da miša, da je malo bolj grob. Tresnil bi me na posteljo tako, da bi oba samo še bolj podivjala od strasti in bi obleka kar letela z naju.

Ti pa name takrat ko se ljubiš nič?

:-))))))))))))))

Tudi včasih. Čeprav še vedno čakam na tvoj jeziček, ki toliko obljublja, predvsem pa na tvojega okamenelega korenjaka, da se zarije vame……

Vedno srči, pa ne samo takrat. Ko sem v banji, v savni, pred tv,…… Moj dan brez tebe je pust in žalosten.:))

New Report

Close