Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Kir, zate danes nič zanimivega?

Kir, zate danes nič zanimivega?

Ti pridem pomagat?

Kako lepo pišeš ljuba! Ne veš kako mi pašeš, vedno bolj

Zakaj mi to delaš? Oh, ne morem se več zbrat, sam na sex mislim..

Pridi za boga in izdr*** hudiča!

Kako bi te napičil sedajle.ves sem že zrajcan,pridem in te primem za roko in odpeljjem v arhivne prostore in te posexam v vseh možnih pozah.Katere obožuješ?

Prihajam!

Hvala enako, ljubi moj!

Kaj ti delam srči? Še nič naredila nisem. Počakaj da pridem do tebe, potem pa res ne boš mogel misliti na popolnoma nič drugega kot name in sex.

čakam!

Vse možne.:)

Bom potrkal na tvoja vrata in te odpeljem…bi pasalo sedajle?

to že zdaj preveč…. Pejmo delat, da se mi mal uhladi

To se ne sprašuje, to se uleti in vzame, mmmmmmm!

Saj ne bi vprašal,ha,ha.Bi šla če bi prišel pote?

Imaš danes tangice,kako si oblečena danes?

Ah Kir, saj lahko delaš, jaz bi ga samo malo v usta vzela, polizala in stiskala. Ko bi pa nanjujnejše končal, bi se pa vlegla na mizo, razširila noge in ti ponudila mojo mokro muco.

Ko sexam mojo,mislim nate in vzburjenje je še mnogo večje.

Turkizne. Kostimček in štiklci

Tudi jaz ljuba! Si zamišljam – tebe na hrbtku na mizi, popolnoma golo… Pred mano je ves svet, ko ti nežno razprem ustnici, ko me pogleda tvoja prekrasna š***** in se z ustniocami potopim v vso odprtino… Ja, prišlo bi ti draga moja, tak orgazem bi doživela in čutila bi ga po vsem tvojem lepem teleščku… In to kljub mojim 5 kg preveč (ki jih morda niti ni toliko preveč, haha)
Poljubčka, delat moram!

In jaz bi te na mizi,vse bi letelo z mize dol,oba bi hropla,ti bi ječala,stokala in vpila od ugodja.Porival bi te kot neuničljiv stroj.Zraven bi ti cuzal stopala,gležnje,prste.

Ah fantje, nehajte pretiravat! Kaj pa če sem tvoja žena! :))))

Sexi,ni kaj.Kako bi bi se napopal v tvoje mednožje,kot klop bi se prisesal in sesal…sesal…

hmm, to bi lahko zašepetala le meni na uho…

Ni pretiravanje,to so želje,sanje …Si že mokra precej?Jaz ti jo izsušim s mojimi usti.

Srči, samo tebi zašepetam le to, da so turkizne tangice uradna verzija, da sem pa brez spodnjega perila, je pa samo zate!

New Report

Close