Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kitajska

Kitajska

Dr. Barbara, hay, lep pozdrav tvojim nasmejanim očem!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ha ha ha … šnicli po kitajsko 😉

pri nas bo danes samo juhica in solatka .. pa cirkuuuus :)))

dober tek vsem !!

B.

Pri nas bo pa …….. nekaj čistega, nekaj malo
manj pikantnega kot včeraj, nekaj malo bolj
gostega, kot npr. tenstan krompir – ja, krompir
sem pa sinoči kar pogrešala, res!
Pol bo pa kupica belega (ne cvička, pa bi ga kar še, res!), pa tisti zvitki bojo, tisti …..
No, nekaj bo že, naše dekle me je pravkar vprašalo, če bo kaj kosila danes, ko se nihče nič ne smuka po kuhinji, pa ji pravim, da zagotovo bo, samo ne vem, ali bo to pozno kosilo, ali bo popoldanska malica, ali bo zgodnja večerja!
Gospodar pa samo čaka, čaka, čaka, spodaj gleda TV in čaka …… ne vem, če bo tudi kaj dočakal!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

A si videla, kako mi je Kitajka zlila vino v naročje ?

Oja, videla, pa sem pa tudi videla, kako je
Brusik to vino “kavalirsko” pivnal, pa brisal, pa…..
M

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

uh … pa še prav fino se je nasmejala zraven, kot da ti je naredila veliko uslugo .. samo ti je nisi želela izkoristit .. pomoč ti je bila ponujena .. da ti le ne bo kdaj žal, ko si jo tako odločno odklonila :)))

khm … samo naglas razmišljam :)))))

Ja, danes mi je že žal, da nisem dovolila Brusku, da bi popivnal ! Evo bila je priložnost, pa je nisem izkoristila.
Tako res velja tisto:
” PRILOŽNOST ZAMUJENA NE VRNE SE NOBENA !

zajček, ki ne izkoristi dobre prilike ( cepo ), pol mu je pa žal !

He, he, Mariči. Jaz pa sem takoj vedela, kaj naredit. Kaj spat! Kot it!!!

Lili, ki počaaaasi odhaja na svež zrak

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

..nč žal .. sej še pride prilika …

Zajči! Bomo tudi za naslednjič naročili kakšnemu Kitajčku, da te polije.

Včasih priložnost zamujena, vrne se še kakšna.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Če te pa ne bo Kitajček polil, ti bom pa jaz zlika kar
cel krigl piva v naročje, a prov, a? Ti sam rec, pa glej,
kdo ti bo takrat špilal kavalirja, na obeh straneh si jih
mela, bemti, na obeh, pa se nisi pustila ne polivat, ne
po……. heh, he, heh!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija, potem vendarle ni bilo tako…. dolgo rintanje v hrib :)))) Me veseli, da si varno prispela domov 🙂

Janija zanima, kako je s šefico in Sašom :))

hehe naslednjič pa pride na vrsto kak gajstn gorenjc….za našega zajčka.

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he muca, ne. Samo Saško !!

o, Bemti, to znajo delat le musketirji! Vsaka cast Brusiju! Danasnja mladina bi se sam rezala, tako Hedi, se bolj pa kitajki, mar ne?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Meni je navsezadnje kar prav, Lili.
Jaz grem zdajle na pivo, in to takoj…
Se beremo potem!

Hvala, Barbi, nisem vedel, da je zajcek res tako sramezljiv! Pa, saj sme biti, sicer ne bi bil zajcek! Ja, sicer pa drzi tvoja, priloznost izgubljena, ne vrne se nobena..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Varno jo je dostavil do sredine cilja. Domov je prišla srečno, za Bruska še ne vem. Ma saj dela danes ponoči, pa bo sam povedal. Mislim, da je bilo v redu tudi z njim :))

Nudim “change”! Tebi vse gajstne gorenjce, meni pa zajcka! Si za ?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Uf, pozabil sem, kaksno funcijo je sefica dodelila nasemu zajciju.. Sam, zdi se mi, da je nekaj v zvezi s forumskim Bandeljem, se motim?
Zajci, ma ne bit hud! Bemti, Brusi, je kaveljc, ce uspe vse to prebrat do jutra, razen ce nima super net dostopa! Ha,ha, si predstavljate seficino zmedo, ko pride jutri na forum?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Bemti, kostrunci, izdaj mi tajnost, kako ti je uspelo, da te nic ne vlacijo po forumskih zobeh?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Joj ježek,kaj si dons jedu..pazi se da te ne pridem iskat ke u bbbbbbb

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hja on je pa gajsten gorenc,kuga si pa mislu!!1A ne Koštrunček….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pa ne samo to. Koštruni je fejst fant, pa še advokata je imel s seboj dobrega! :))

Za kosilo sem imel auslezano puranovo bedro, priloga bucke in zelena solata.. Pa buteljka beli Chateau Muscon, Vino Brezice! Vino priporocam vsem , predvsem letnik 1997. Res, da so zamaski zaceli gniti, zato pa je “dobri sosed” prepolovil ceno! Bemti, vrhunsko vino za manj kot stiristo tolarjev! Pa, da si prste oblizes! Probajte in komentirajte!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

New Report

Close