Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kitajska

Kitajska

Jaz lahko tebi le verjamem, da je on gajsten gorenjc! Jaz nisem razen tvojga mackona na nobenga drugega mislil! Prroblem je v tem, da nisi ti kakega drugega gorenjca zacahnala?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Zacahnala..hja,kaj naj rečem,kar vidim zacahnam..če ne drgač pa z globokim pogledom mmmmmmmm pol pa………

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

dragi Ježek,

naš zajček sploh ni sramežljiv veš … je zelo prikupni, smejoči zajček, ki se je meni zelo dopadel :)))) .. prav vsi so bili krasni :))) … ampak da ti vidiš tiste rdeče Nikitkine … škornje :)))) ejjjjjjjjj … uh … sem bila res čist navdušena :))))))

pozdravček,

B.

Na tem mestu se mojemu dragemu zajčku advokatu iskreno zahvaljujem :))))

Koštrunček je full vesel, ker je spoznal tako…. odkrito prijetne ljudi… se ni motil v svojih ocenah :))))

Jani pravi isto 🙂

Madona.. tega pa jest nisem videl….. ampak.. Nikita… smo izbrali tapravo šefico :)))

Jao ljudi, kako ste bili zlati danes, kar ne morem se prebit skozi vse poste.

Jaz imam polno poslovalnico Kitajcev, Rusov, Romunov in Yugičev, pa jih je treba porihtat, kasneje se bom vrnil in vse prebral, ter napisal še sam kako obnovo večera, kajti srce mi že cel dan igra od radosti, tako sem užival včeraj.

Zlati ste vsi, res !!!

Zajček, hvala za informacijo:) Lep večer in še lepšo noč.. samo za mojega odvetnika :)))))))

… ma Barbi, kaj rdeči škornji, kaj rdeči škornji, da ti
ježek vidiš tisto njeno rdečo glavčko, frizurco, ma ti je
ogenj, resnično pravi pravacati ogenj, res!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jani, saj veš kako je lahko: ona nekaj reče, on pa nazaj:
ja, ja, ja, in miga z glavo levo in desno, ja, ja, ja!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ti povem jaz, ježek. Naš Janči se je kar naprej in
naprej tako smejal, tako ga je zvijalo, kot bi ga žgečkal
po podplatih in tako ni mogel drugega, kot, no ja, smejati se, ne. Saj veš, včasih je obstajalo tudi tako “smejalno” mučenje in takrat človek ni sposoben za nič drugega. In ta revež tudi ne, zvijalo ga je kot bi imel gliste, bela cesta. In pol sva jedla še tisto pikantno zelje, no, ga je še žgalo vse, kot mene, pol je poskusil še tisto hudičevo pikantno zadevico iz čisto micene posodice in micene micene žličke, no pol je bil šele hudič, je imel usta uro in pol odprta in je zajemal zraka, zraka, zraka, vem veš, sem malo, ampak res čisto malo tudi sama probala, raj ti ne bi razlagala, kakšne občutke dobi človek, ki je tik pred zadušitvijo!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

živjo Brusko … mene pa še danes bolijo vse tiste mišice, ki so bile zaradi smeha včeraj več kot preobremenjene :))) .. res ste face .. vsi 🙂

čau!

B.

Red Hot Chili Pepper :)))))

Ne morem glih čist točno napisat.. ampak, PRIJATELJI IN PRIJATELJICE… hvala vam za prečudovit večer…. Bruce, tebi pa.. da ti danes ponoči ne bi po glavi rojili samo.. kitajci in zajčki :))))))

Jani zdej gre… spat :))) Nočko vsem!

hahahahahahahahahahaha she is really hot!!!! Punce, kej prida ne zaostajate za šefico heheheh

Marija, ampak, priznati je treba, da je omakca, kljub nevarnosti za zadušitvijo, bila odlična 🙂 Seveda da o zelju ne govorimo… O omizju pa sploh ne bi zgubljal besed 🙂 Fantastično… res… HVala vsem!

Jani še kar ne more it.. spat :))

Mene trga samo če se spomnim na tisti njegov ja, ja, ja 🙂 pa kimanje z glavo :)))))))) Res ste face … ej.. res:)

Jani ma še zmeri čist odprta usta:)

hahaha .. se ti še zmeri tista okrogla miza ‘vrti’ po glavi 🙂

Kot je reku Bruce…to bi moral met človek doma… naštimaš gor vse.. putrčka, kruhca, salamce, pršutka.. pol pa obračaš in si jemlješ dol.. kar pač paše.. v prostem času pa lahko ta “vrtiljak” služi za… otroke :)))))

Janiju se res neki.. vrti :))))

…. a veš Jani, tudi kaj takega za “odrasle” bi se lahko
dalo gor. Če bi recimo mene blo glih eno malo manj,
kot me je, ne da bi zdaj pretiravala, saj veš, ampak recmo
eno malo manj, pa bi se tako na sredino lepo usedla, pa
bi se rolala, pa rolala, pa rolala, heh,!

M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hvala enako, Barbara, tudi meni je bilo naddobro.

A dej, Jani, boš spal jutri, ku jest, he, he…..

Eeeeee, to si pa u nulo zadela :)))))))))))

Naše pupe resnično rulajo, res, vse kape dol.

Brus je vesel, da smo dečkoti v manjšini, pri takem asortimanu deklet :)))

Ja, ja, ja :))))))))))))))) ti moj Edrski meesič.

Pa še to.

Buh ne dej, da bi res imeli še kak špinel.

Sej bi bili še zdej tam :))))))))))))))))))

New Report

Close