Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kitajska namerava povsem uničiti Bitcoin!

Kitajska namerava povsem uničiti Bitcoin!

Tuki že ne bom nič spraševala, dejstev tu ni, pravljic in spin-offov pa ne rabim.
Največ, ker tule doživiš so take vrste zavrnitve, kot si jo ti ravnokar serviral/a. “malo se pozanimaj”, “ti pa res nič ne veš o…” in podobno. Kar je vse skladno z opisom delovanja udeležencev priamidnih prevar iz članka,na katerega je bil tule link pred par dnevi.
Jaz sem svojo oceno te zgodbe naredila, zdaj pa sedim in čakam, da bo eksplodiralo. Medtem pa delam kaj drugega…


Ne vem če samo sediš in čakaš. Saj si vendar nekaj spraševala, torej te še vedno nekaj zanima. Ker se ti ne da mal pobrskat želiš, da bi ti tu nekdo v dveh stavkih razložil, kar se pa žal ne da. S svojim pisanjem kažeš, da nimaš dovolj znanja, da bi razumela tako kratek odgovor.


medtem, ko ti sediš bomo udeleženci v kriptah profitirali in izgubljali. .. naš – svoj denar – brez pumpačev v piramidah. ☺
Ker mi se igramo .. kot športniki … za zmago ali poraz ☺
btw: ko se je IT tehnologija začela razvijati tudi nihče ni pričakoval milijardnih prodaj računalnikov – še manj prodaje Windovsov ☺
ampak to je to – si upaš izgubiti 100€ ob možnosti, da zaslužiš 1.000€ ☺


Ne vem če samo sediš in čakaš. Saj si vendar nekaj spraševala, torej te še vedno nekaj zanima. Ker se ti ne da mal pobrskat želiš, da bi ti tu nekdo v dveh stavkih razložil, kar se pa žal ne da. S svojim pisanjem kažeš, da nimaš dovolj znanja, da bi razumela tako kratek odgovor.
[/quote]

No, vidiš, o tem govorim, nič dejstev. 🙂 Dokazovati pa meni ni treba ničesar. Je in bo dovolj analognih investicij, da se mi s čim takim ni in nikoli ne bo treba ukvarjati. Mene bolj zanimajo motivi in psihološki prijemi pri tej zadevi, to je pa vedno zanimivo proučevat.

o madona res kaj pa zdej???
JPMorgan išče Blockchain razvijalca :-))))) le zakaj bi ga rabili, če je pa to popolni nateg ??

https://jobs.jpmorganchase.com/ShowJob/Id/65514/Technical-Project-Execution-Manager-{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}E2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}93-(Blockchain)-Distributed-Ledger-Technology/
[/quote]

Če je nateg, bodo oni nategovali zraven, kaj pa drugega. Samo… a ni to v nasprotju z idejo te “valute”? Da se banke in borze zraven mešajo?
[/quote]

Taki kot si ti že v osnovi ne razumejo kaj so kriptovalute, ignorirajo dejstva in v vsem vidijo nateg namesto, da bi naredili selekcijo kaj je nateg in kaj ni nateg. To se potrjuje z vsakim tvojim prispevkom. Čez 10 let boš lahko brala svoje prispevke in takrat boš morda razumela.


Ne vem če samo sediš in čakaš. Saj si vendar nekaj spraševala, torej te še vedno nekaj zanima. Ker se ti ne da mal pobrskat želiš, da bi ti tu nekdo v dveh stavkih razložil, kar se pa žal ne da. S svojim pisanjem kažeš, da nimaš dovolj znanja, da bi razumela tako kratek odgovor.
[/quote]

No, vidiš, o tem govorim, nič dejstev. 🙂 Dokazovati pa meni ni treba ničesar. Je in bo dovolj analognih investicij, da se mi s čim takim ni in nikoli ne bo treba ukvarjati. Mene bolj zanimajo motivi in psihološki prijemi pri tej zadevi, to je pa vedno zanimivo proučevat.
[/quote]

tega imaš na netu več kot dovolj, na MONU boš to bolj težko preučevala, to ti pa res mora bit jasno.
če bi pa kaj več brskala na to temo, potem bi večino odgovorov na svoja vprašanja že dobila. Ampak kot vidiš, niti ne veš kaj sprašuješ, ne razumeš zadeve in potem težko tudi iščeš. Veliko linkov je že bilo v teh temah, če bi si vsaj 3 pogledala, bi že vedela zakaj gre, tako pa …

lahko začneš tukaj, naprej pa po želji, samo da te ne bomo potem spet brali, da ti noben nič ne zna razložit 🙂 Namreč da dobiš želen odgovor, moraš postavit pravo vprašanje.

https://www.youtube.com/watch?v=DeDagkFnzPw

New Report

Close