Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje dobim Tretinoin-Retin A

Kje dobim Tretinoin-Retin A

Meni so posiljko z ebaya zaplenili na postni carini 🙁
Sicer se mi cena 20€ ne zdi pretirana, saj imam eno tubo za cca 3 mesece (mazem obraz in vrat, 5x tedensko), torej 6€/mesec.
Poznam pa tudi dame, ki kupujejo znamko Obagi z enako formulo za 200€+.

Znamko vam lahko sporocim junija, ko kremice dejansko tudi dobim, cena 20€/30g.


Tudi meni se 20€ sploh ne zdi veliko za kremo. Vem, da je je npr. v ZDA ali UK cena teh krem zelo visoka. Gre se le za to, da določena krema stane v Grčiji ali Španiji nekje 3€ (tam se kupi brez recepta), identično pa prodajajo po 10 kratni ceni. Ali še več, odvisno.

Ok, javi znamko, ko boš lahko. Jaz bi jo kupila, če ni ravno iz tretjih držav.

Jaz sem si jo pred časom naročila iz države članice EU in ni bil problem, ker tam to prodajajo brez recepta. Je pa bil izziv naročit v njihovem jeziku in nasploh, da sem našla to stran. Ni bilo pa nič drugače kot če sem naročala kakšno kozmetiko ali kakšne druge stvari iz tujih lekaren (ponavadi ostajam znotraj EU, ker so stvari bolj regulirane).

Zdravo,

na kateri spletni strani si pa naročila tretinoin?

Živjo, imate še kakšno viška? Bi kupila.

Res ni nikjer spletne za nabavo Retina A v EU brez recepta, nekoč je v SLO bila, brez recepta Akro firma je delala. in od Leka Aknoten

Tretinoin 0.05{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kremice na voljo predvidoma konec feb 2021.

30g, exp date: sep 2022, cena: 20€
Rezervacija: [email protected]

Kremice dobis v Avstriji za dobre 3 eure v lekarni…
Pojdi do dermatologa..meni je predpisal beli recept…ves koliko jih dobis za 20 eur…tukaj nekatere sluzijo in se sprenevedajo

No pod katerim imenom in brez recepta?

Inla, katerega je mogoče kupiti v Avstriji? Bi rekla kolegici … Hvala!

Ko sem se preselila nazaj v slovenijo iz zda sem imela problem dobiti. Potem pa sem našla tole:
https://www.avibon.com/products/a313-pure-vitamin-a-50g
In mi v bistvu še bolj odgovarja.
Je francosko in dostavijo brez problema.

Kaj pa proti pigmentnim, imate s kaksno kremo dobre izkusnje, da jo lahko priporocite?
Vase izkusnje z laserjem za odstranjevanje teh lis?
Hvala.

C vitamin malo posvetli. Drugače pa laser ja. Pa res se izogibat soncu in vsak dan kremo z faktorjem uporabljat.

Za pigmentne madeže se lahko uporablja vitamin A, azelainska kislina ali hidrokinon (na recept). Nujna je uporaba sončne kreme, da to sploh deluje in da preprečiš nadaljnje madeže. Pogojno delujejo niacin, AHA kisline, salicilna, vitamin C.
Nivea ima eno kremo Lumia. V lekarni lahko dobiš tudi kakšen retinal od Avena.
Pri vsem tem je nujna uporaba UV faktorjev.

Imate morda retin A

Odgovor na objavo uporabnika
Inla, 05.01.2021 ob 19:23

Kremice dobis v Avstriji za dobre 3 eure v lekarni…
Pojdi do dermatologa..meni je predpisal beli recept…ves koliko jih dobis za 20 eur…tukaj nekatere sluzijo in se sprenevedajo

Zakaj meni v petih lekarnah v Celovcu ne uspe dobit tretinoina, lahko pa mi prodajo antibiotike? Lahko nekdo, ki je zgoraj napisal, da se dobi, napiše, po katerim imenom.  Prosim.

Odgovor na objavo uporabnika
feliksa, 19.07.2017 ob 18:34

Jaz imam 2 tubi kreme (30g vsaka) viska, tretinoin 0,05{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

Še Imate ksko to kremo z tretinoinom?

Mail [email protected]

Jaz mam eno kremo na recept, ampak za tega lahko vprašaš svojega zdravnika.

New Report

Close