Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kje dobro odstranijo zobni kamen

Kje dobro odstranijo zobni kamen

Ljubljana in okolica. Grosuplje, Domžale.

Pilih beton 👍

Dravlje, Smrtnikova ulica. Ampak je ful drago.

Odgovor na objavo uporabnika
Manya804, 09.05.2024 ob 07:33

Dravlje, Smrtnikova ulica. Ampak je ful drago.

A Alma Knez? Nikoli več na Smrtnikovo, higienskega minimuma NE dosegajo, fuj!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnooo, 09.05.2024 ob 10:31

A Alma Knez? Nikoli več na Smrtnikovo, higienskega minimuma NE dosegajo, fuj!

Pardon, Vilma Knez je, ne Alma.

Še kakšen predlog. Hvala.

Moj zobozdravnik. 70€

110€ – ortodontija Herman- zraven leclerca

Modri zob

Ma ne morem verjeti kaki socialci ste. 70 EUR za 1x na leto da se ti odstrani zobni kamen je odločno predrago. Ampak za čike pa majmuni vedno imate, oziroma pokadite za 2x toliko denarja čikov na mesec….

Jebo vas.

Sprašujem kje dobro naredijo.  110 se mi pa zdi drago. 70 je pa sprejemljiva cena. Meni je zobozdravnik to prej naredil v ZD, sedaj pa pravi, je nov, da nima dobrih mašin, da imajo privat boljše. Se pa meni nabira samo spodaj. In je čiščenje trajalo 10 do 15 minut. Je bilo pa 18 evrov za spodaj.

Če bi bilo samo to. Pa še implantant 1800 evrov , pa še par pregledov letno po sto evrov . Se kar nabere, če hodiš samoplačniško.

Ustna higiena, Anita Globokar Sejdič s.p.
Cikava 38a, 1290 Grosuplje

A nimate svojega zobozdravnika? Pa čiščenje zobnega kamna 1x letno je osnovno vzdrževanje zob.

Zato pa tako popizdim na mamografijo, na vsa Svit, na vsa BREZPLAČNA cepljenja, vključno z otroškimi, ker so popolnoma nepotrebna in škodljiva, ampak za to, kar ne potrebuješ, to skoraj rdeči tepih pogrnejo, samo da prideš…

Ampak zobje, TU JE ENA OSNOV ZDRAVJA, ZOBJE!, za to pa plačuješ ko majmun!

Zaradi tega se pojebem na DORA, na SVIT, na vsa cepljenja!

Lej, zobi’ so važni, jebem vam Dora, Svit in vsa cepljenja.

Omogočite ljudem dostop do ZDRAVIH ZOB! Eh, a tukaj pa ni denarja, ker to so samo storitve, ni farmacevtskih pripravkov za drage denarje!

Modri zob Ljubljana ali Modri zob Kranj. Cenik imajo na spletu. So strokovni in natančni.

Odgovor na objavo uporabnika
pikimepiki, 09.05.2024 ob 21:59

A nimate svojega zobozdravnika? Pa čiščenje zobnega kamna 1x letno je osnovno vzdrževanje zob.

Zato pa tako popizdim na mamografijo, na vsa Svit, na vsa BREZPLAČNA cepljenja, vključno z otroškimi, ker so popolnoma nepotrebna in škodljiva, ampak za to, kar ne potrebuješ, to skoraj rdeči tepih pogrnejo, samo da prideš…

Ampak zobje, TU JE ENA OSNOV ZDRAVJA, ZOBJE!, za to pa plačuješ ko majmun!

Zaradi tega se pojebem na DORA, na SVIT, na vsa cepljenja!

Lej, zobi’ so važni, jebem vam Dora, Svit in vsa cepljenja.

Omogočite ljudem dostop do ZDRAVIH ZOB! Eh, a tukaj pa ni denarja, ker to so samo storitve, ni farmacevtskih pripravkov za drage denarje!

Jebiga – nekateri zobozdravniki v javnem ZD preprosto tega ne delajo – dajo vizitko svojega kolega ustnega higienika in te napotijo lepo k njemu, da mu še prijateljsko delajo biznis.  In ne mi pisat prosim, naj zamenjam zobozdravnika v javnem zdravstvu –  privat ne mislim hodit, ker mi ni treba, je ta javni čisto OK za moje potrebe, samo noče pa čistit zobnega kamna , to pa moram drugje 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 09.05.2024 ob 22:17

Jebiga – nekateri zobozdravniki v javnem ZD preprosto tega ne delajo – dajo vizitko svojega kolega ustnega higienika in te napotijo lepo k njemu, da mu še prijateljsko delajo biznis.  In ne mi pisat prosim, naj zamenjam zobozdravnika v javnem zdravstvu –  privat ne mislim hodit, ker mi ni treba, je ta javni čisto OK za moje potrebe, samo noče pa čistit zobnega kamna , to pa moram drugje 🙂

Res Je. Zobarja v ZD tega ne delajo,čeprav je to samoplačniško. Sem malo gledala cenike samoplačniški in nadstandardnih storitev vZD in niso enake pri vseh. Eni  ZDimajo nižje cene. Naš ima višje.

Cepljenje je zelo pomembno, presejalni programov pa tudi. Zobarja ima vsak, samo potrpežljivost moraš biti, da prideš na vrsto. Večina ljudi itak hodi k privat zobarjem in ustnem higienski. Li je plačljiv.

New Report

Close