Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje ga spoznati

Kje ga spoznati

;))))))))))))))))

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Jaz tudi razmisljam, da je cas, da spoznam koga novega… zelela bi predvsem kaksnega zanimivega sogovornika 😊 pa bolj sproscenega in ne tako politicno aktivnega kot je recimo BTDM, ceprav se mi zdi, da je kar razgledan in zanimv clovek 😊
Aja, sem zenskega spola in v kristusovih letih….kdo zanimiv in predvsem neobremenjen za kaksen pogovor, kavo, kihano vino? 😊

Izredno prijazni ste. Sem precej starejši od vas. Kako bi se vi pogovarjali z mano…
preko kakšnega sistema me zanima…
Nahajam se v svoji sobi…


Ime mi je robert.
🙂

Najbolj me zanima, kje se nahaja pravljična zvezdica…

phantasy

🙂

Jazzka
🙂


Kaj se dogaja s svetom ne vem. Samo slutim, da se spreminja. Postaja drugačan. Ta tehnologija ga spreminja in prehiteva našo prvobitno naravno mišljenje in potrebe.

Išči v interesnih skupinah, ki ustrezajo tudi tebi. Če iščeš na silo, ne boš našla primerne partije.
Enaki hobiji in podobni pogledi na življenje so vezivo za prijateljstvo in možen začetek partnerskega odnosa.
[/quote]

Ta odgovor je najboljši in tako rekoč edina rešitev v tem soreminjsjočem se svetu.

srčno rad se normalno pogovarjam…

srčno rad se normalno pogovarjam…
[/quote]

Pravljična princesa mi znate vi povedati, kje se vi nahajate…
Robot me zafrkava…
🙂

🙂

Pravljična princesa…kje nahaja sebe bitje večnosti…
🙂

…vse je animacija…

Prekrasna prečudovita pravljična Princesa pri nas ste vedno dobrodošli…

S Princeso šale ni…

…ali mene pravljična zvezdica mogoče pozna…


Ti pa si glup sori…. kje lise da je imela brezglavo otroka? Kaj ce je oce otroka mrtev?? In ja mogoce je lahko buda bejba in lahko viha nos takim kretenom ki se danes ponunajo na sceni. Ce si to bedak ne pomeni da je tudi ona.

Pozdravljena. Sem samski fant, star 29 let iz okolice MB od kod pa si ti, če lahko vprašam? 🙂 Lahko se tudi kakšna druga javi za kak chat za začetek 😉

🙂

Ok. priznam, nisem normalen.

Joj draga moja sploh te ne razumem, da kaj takega napišeš pri 32 letih….tudi sama sem bila v tvojih letih, ločena že pri 26, z hčero. Nisem si sicer želela resne veze in novega tipa… hodila sem ven, neobremenejno, se dajala dol, ko mi je pač pasalo… nisem verjela v spoznavanje prek interneta… in pri 33 se mi je zgodilo prav to.. spoznala sem tipa na Kupidu… iz heca… in ratala je velika ljubezen, ki traja že mnogo let…tako da bodi odprta za prav vse opcije.. in ne išči obupano.. najprej imej rada sebe in svoje dete, potem je čas za moške in ko ne boš obupana bo prišel… od nekod že,.. obstaja pa tudi neka nova stran Tokee, ki jo snameš preko googleplaya in probaš… več opcij več možnosti…

New Report

Close