Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek kje je…

kje je…

moja Žverčika

leta letijo - iščem stevardeso.....

Mislim, da kazen mora biti vzgojna…in se malo boš moral pogrešati…čakati…bo pa potem toliko lepše!!!

Žverčka…tudi jaz te pogrešam…kje si lumpa moja????

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kaj zdaj stokaš?Prej jo pa pet dni nisi povohal!
Ja pri meni je in tok fejst se imava,oh,žverči ne me praskat po hrbtu…………
Sp

hmmmmmmm

KAJ PA ČE BI SE MIDVA..opsssssssss….ok ti napišem…sedaj ko sva sama in nihče ne bere………

******************

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ne seri…bo potem spet hudič…če že morava dajva tako, da če ne veš ne boli…..

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

dragi moji, kljub temu, da je danes 1. april, sem naredila prvi korak k – samostojnosti…….
Bravo zame!

Cmoka na lička vsem

Ne bom ti nasedla, da veš, ti nisi meni…jaz ne bom tebi…jutri pa verjamem vse! Cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Vraga,pa kaj imamo nov “sanjski” par???? Kaj sem res toliko zamudila???
Joj,to me bo pokopalo….spet nisem na tekočem….šment

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

verjemi ali ne, jaz pa imam vseeno zadovoljstvo ob tem…
:-))

Sanjski?! Koga?!
Zdaj pa jaz najbrž sanjam….:-))))
trilči, bejž raje za knjige, saj znaš že kar med vrsticami brati, madona…:-)) Prvi april je danes, veš…

Jaz pa vem zakaj se gre,hihihihihihi!
Sp

da se kam priiiideeeeee, hahahahahahahahaha……..

In lepo toplo gnezdo naredi,samo zase in za male čmrlje,kajne?

Zdaj si pa nekam fejst mimo usekal, se mi zdi….
Ti mailam, prav?!

Jaz sekam mimo že…enih 25 let se mi zdi!Tako,da še en strel mimo pa res ne zmore zmotiti mojega velikega duha;-)))
Sp

Morda pa ti ga bo tisti preko maila….le preberi ga.

Odgovorjeno!Prebral moje in tvoje izstrelke za nazaj,pa si nisem na jasnem,kje si tako razumela,kot si v mailu napisala????
Sorry,res je tako,kot je v mailu odgovorjeno!
Sp

Tukaj:

sicer pa beri moj odgovor, prav?!
Cmoka na lička.

hmmmmmmmmm zanimiv namig……………….

ma imata vidva kaj več, kakor pa mi vemo…………..packe…………..

a je gnezdek res taki privlačni……

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ne morem več….se mi že kravžla…..aaaaaaaaaa…..vraga,…še tak znam komaj čitat,kajšele med vrsticami…:-))))))))))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

no vedno lepše……
enkrat ena prava pupika, ki ne komplicira………….

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

ja,če ti tako praviš….samo,koliko jaz vem,ženske vedno nekaj komplicirajo….:-)))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Izgleda,da sem repliciral na napačen post.Se izločim,pa se med sabo zmenta!
Sp

New Report

Close