Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Kje je bil najbolj strasten sex za vas?

Kje je bil najbolj strasten sex za vas?

No eno vprašanje spodaj, me je napeljalo na eno super izkušnjo, ki sem jo doživela, in sedaj me zanima kje se je vam zgodil vaš najbolj straste sex in s kom – ste takrat varali ali ne?

Moj je bil v kleti, in ja sem varala, ampak je pasalo:P

Moj je bil takrat, ko sm ga tu ze opisala, ko sem mislila, da sanjam in vse to podozivljam se danes, ko pomislim na uno noc-vecer…nisem varala.
Drugac pa je itak vedno moj seks–no najin..poln vsega…tudi strasti..ampak una noc je bila neki posebnega..priznam!

No pa smo spet tam vsi govorijo o sexu, jaz pa v službi ,kjer ni nič pametnega niti za pogledat do doma je pa še nekaj ur….najbolj strasten je težko reči kateri je bil, mi je pa ostal v spominu kot zelo strasten tisti, ko sem po savni stopila pod tuš in čez nekaj trenutkov za seboj čutila…ja ta je bil kr strasten mogoče zato toliko bolj, ker je bil nepredvidljiv in brez zadržkov…….

Nebi mogel rečt, ker jaz ne seksam, če ni strastno. Če pa pomislim kateri je bil, ko nisem mislil na nič drugega kot na f*u*k v pravem pomenu besede, je bil tisti, ko sem jo nabrisal med vrati ker ni bilo časa prit do postelje, njena sestra pa pisala domače naloge v sosednji sobi :-).

a v javni savni?? Al domači?

kar predrznop, ja ;-))))

hm… strastno je bilo na eni jasi v Savinjski dolini, kjer naju je presenetila ena lokostrelka… no, po mojem naju je presenetila, pa ostala sktrita dokler nisva nehala, ker se je takoj nato pojavila…

pa malo kasneje, ko sva hodila gola po gozdu in iskala primeren štor…

mimogrede… človek, ki si ga varala, si še z njim? Ali pa morda s človekom, s katerim si varala.

Vprašam samo zaradi statistike ;-)))))

:-), -mm, a ti to potem po Gaussu obdelaš krivuljo?

:-), prej bi rekel, da je merila v tvojo rit, vendar je ni in ni mogla nameriti, ker si bil preveč v elementu! 😉

Javni

Rada bi bila s človekom s katerim sem varala, če sem pa napisala mož, pa je menda jasno da ni bivši mož:))
Ja sm še z možem.

aha, seveda :-)))

he he he… ne ne, le preučujem malo obnašanje ljudi, da pol lahko tu gor
p(r)odajam svoje znanje o tem kdom, kako in zakaj vara(mo)
(:-P)

New Report

Close