Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kje je moj Sebi ???

Kje je moj Sebi ???

Da crknem od utrujenosti hehehe

he, he.. ne , ne , da mi obležiš v :)))))))))))))))))))))

v, med, na, nad…………..Kje?

UUU, vidva pa imata danes bogati besedni zaklad…no saj je Zajči res omenjala nekaj podobnega;))..no lepo kar uživajta naprej…pa saj sploh ni važno kako v…med …nad…glavno je da je…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Se pridružiš?

Ne upam…da ne bo zajček hud…nisem vsiljiva…se smejim…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Saj ne bo. V troje je…………

Ja v troje je res lepo…klepetati…no pa dajmo…samo se bojim, da bova kar sama…klepetala ne…zajčija ni…pa ti za začetek popam eno cmoko na lička…drugam ne smem, za lep dan, ti soncek kaj nagaja???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No, za začetek bo kar v redu ( na lice ). Pol pa tako nikoli ne veš hehehe
Lupčka

;o))

Vidva kar zajči ne bo hud !
Zajči bo vesel !

Lump…se smejim…ja začetek je tak…kakšen je konec…je pa res vse v zraku…;)).

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Vsi za zajčija, zajči za vse

Zajči hvala…sem nenehno pogledovala kje si in se bala…ampak saj vem, da je zajči tako dober kot sonček in da sva veseli, če se lahko z vsemi pogovarjava…cmoka zajči.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hura…tako je!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

cmoka sonči

Cmoka na cmoko nazaj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ampak, men se je ne da brati :)))))

Heja seba, maš pa voljo.. najprej z zajčkom, potem še s SončKom…. :)))))

In sedaj bomo očitno končali vsi…zajči je že odšla, Seba se je poslovil s cmokom…jaz pa še malo in tudi odsvetim za nekaj časa…pa ti Jani…do kdaj boš danes priden…no saj si vedno…ampak tako službeno.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja.. vidim da počasi mrkajo tuki… no tud jaz bom tukaj samo še nekaj minut, potem pa domov, kosilo, potem pa .. balance in konti in prevrednotenje in tako naprej… zanimivo popoldne me čaka :))) Pa se res že troštam spet mal .. balancirat :))))

SončeK, fajn popoldan tudi tebi pa… se beremo, ko bo spet tukaj tema in bo potrebno malo svetiti 🙂

Menim,da gre za nekoga drugega:-))Še misliš na njega?Moj nasvet:nič sms,nič mailov,akcija ali pa konec.Agonije se ne sme vleči v nedogled.

To je to in je tako !
Očitno je , da ti je nekdo nekaj povedal.
Je pa to tkole..
zajčkovo mnenje le…

Človek misli , da nekoga pozna če živi z njim dolgo let . Nima veze tuki al je lepo ali grdo tole življenje. z njim . Pa pride nekdo , ki ga poznaš le mesec dni , pa veš kot da ga poznaš že od nekdaj …čutiš tako..se skalkuliraš z njim do enda…
pa pol greva naprej..

se misliš ja ali ne….pa se disconektaš….pa evo tehnike nove :)) ti spet razgreje misli , se resetiraš…čez čas…če le ni novih šokov…tehnike…

in vzdržuješ stanje reseta kot jaz….
ni lahko je pa možno :)))

O Such a night !

New Report

Close