Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kje je naš Bugs Bunny ?

Kje je naš Bugs Bunny ?

Zajček moj mili, a danes pa tebe
nekam sili? Si slabe volje, nisi za
med nas, nisi za noben špas?

Nikar, zajček tako, bo še bolj hudo!

Ah, saj vem, kaj porečeš zdaj!
Ko se una tam naprdne, mora
vse da mrdne! Ne, pa ni tako,
le pogrešamo te močno, hudo?

Daj, javi se kaj, in z nami zaigraj,
na citre, na orgle, na strune
življenja, ki nam ne daje izpolnitve
našega hotenja!!

Si bomo popestrili ta ljubi dan sami,
kar nas pač je tu gori!

Morda prikličemo še uno parško
pohoto, če le zabrenkamo na pravo
noto!

Pol se bo pa usulo iz nas, da nas
bo slišala še naša mala vas!

Zajček moj mili, čvelčka prijazna,
muca domača, Nikitka preljuba,
mišonček bonbonček,
Jani naš sonček …………..
Lisjaček junaček ………….
pa ježek ježek, ponočnjak….

Štumpi, to mi deli, to mi deli ……… spet imam notri tvoj CD in spet sem čist mehka. Le zakaj si mi ga dal? Le zakaj si mi ga dal? Pa če si mi ga že dal, da bi te vsaj videla ne, bemtiš! Zdej sem pa spet čisto out! Ko bolezen mine,

uf, sorry, nimam več idej, ne spelje se mi več !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

uhhhhh tole je pa hudo…

hudo

hudo

hudo dobro

hudo dobro+in še enkrat

dobroooooooo

napisano!!!JESSSSS!!!!
Naj živi Mariči!!
P.s. ja je hudič ja če vidiš črnega vraga..hahahahahah

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mariči,

ocena 5+.

Danes sem bral v prilogi Dela Ona razpis za najboljšo
žensko zgodbo. Tema je rojstvo. Kaj ko bi ti kaj napisala?
Pa bi mi glasovali zate.
Pa nagrade so super – Kanarski otoki, Pariz, Rim.
A ni vabljivo.

Mišon

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Aha mariči se strinjam ajdi…dej no…ti tko lepo znaš..pomedi jih v koš!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hvala vama za spodbudo, grem prebrat v
ONO, kakšni so pogoji!
Bemtiš, danes me res razganja!

Dejmo, prikličmo še ostale, da se nam
odrola !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kukuc Mišoni….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

he men se res rola…v glavi vrti se…..jupie..dons bo treba nekej ušpičit!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mišon, sem prebrala, pa nisem še zrela
za tak podvig. Je pa res, da bi človek
o tej lepoti, o tem nepozabnem, o tem,
kaj rojstvo je, kaj se v človeku dogaja,
ko ga pričakuje, kaj dva človeka z nastajanjem tretjega doživljata, o bog, kaj vse se da o tem pisati, kakšna občutja podoživljati.

Zdaj, ko nekaj Lili in pa Muca skupaj spravljata, me kar trenclja. Lili, daj povej že no, ti reci JA, JAZ PA ČAKAM, in ko bom to prebrala, da bo prišlo iz tvojih ust, oh, se pardonjeram, izpod tvojih prstov, bom skočila u luft!
In, muca, ne mi zamerit, ti si me enkrat že nategnila, točno za prvega aprila, se spominjaš! Zdaj si pa tej prečudoviti novici, kateri bomo botri kar vsi gmajnarčki, kar ne upam verjeti!

Lili, izjasni se! A je bil svetilnik tisti, ali ni bil!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Lili čaka, ampak NE ČAKA ŠE :)) kapiš?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Aha.Pa kdaj zaboga bo čas , da nardiš test ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Vsak dan me življenje testira, dragi mišon. Drugega testa ne potrebujem :)) Ko bo čas, se bo vse razkrilo.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

heheheh

Ja Marija vem da sem te….tko v šali…ampak mi je blo koj žal…tako lepo si se razveselila,men je blo pa potem tezko priznat da je hec….je bil p prvi april ja…
sej čist tko na uho…Veš muca bi imela velik velik otrok…če bi…če bi…sej veš…ker pa ni pa nč..bo že! Mam dosti dva….Lupčka moja,ki sta mi vse!!!

Ko bi zdejle vidla tamlega polhka,kako ga pobira..Kako ritko v luft moli, na trebuščku nogice ima čist skrčene k sebi pa tista dudika v ustih..ehhh to se splača gledat,vidit in uživat!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Oja, muca, se še spomnim tega vidika
njihovega zadka … oja, in tako lepo je
to videt, da te kar po trebuhu požgečka,
kajne?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

jep!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Marija, mislim da se premalo ceniš.Če kdo zna pisati si to ti.
Rime pisat ni problem, proza pa ni tako enostavna.

Kaj pa če bi za svojo dušo napisala in nam prpopala na forum?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Dej Mariči, daj napiši en sestavek in ga pošlji. Tako lepo znaš pisati in razmišljati, da ti nagrada gotovo ne uide. Če pa ti, bo pa nagrada tvoje pisanje za tiste, ki bodo to prebrali.

Navijam za…

No, Mišon, morda pa to res ni slaba ideja,
samo za nas? Bomo videli, če se mi bo dušca
kej ofnala?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ojla, Pandica, tudi tebe smo izbezali
iz luknjice, kako si deklič? Me prav
veseli, da se te spet bere! Pandica,
jaz pa le mislim, da polagate prevelike
upe v moje kao sposobnosti! Ampak ne zdej razumeti, da tako pišem oz. govorim, ker si želim vašega tistega pisanj: pa ja, sej znaš, pa ti si dobra, pa to in ono. Ne, ni to to. Me je pa zadeva zaintrigirala in zna biti, da bom poskusila, če bom, vas bom obvestil. Oki, doki, a prov, a?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

He, he Mariči, zajček je še vedno v gmajni. Samo luta……je gmajna velika, pa neki iščem….

lupčka Mariči in ostalim!

+1 se ve za koga :))

Marija… tole je pa blo.. erste klase :)))

Ja , mislim tudi jaz , da stisni do daske in probaj – saj pravijo , da probat ni greh .
Če si pa še nagrajen , no , kam lepše !
Sigurno bomo glasovali zate.

Nikitka ima še predlog – napiši in nam pošlji v korekturo , recenzijo , umjetnićki dojam , sej veš , druge oči lažje presojajo kot lastne

oooo Mariči .. talenta ti ne manjka … kar tako naprej 🙂

poglej kaj dela zajči … mislim da se ima prav lepo s svojo ljubo čebelico :)))))

Zajči, dokler je sonček kar uživaj na travniku … 🙂

B.

Joj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

cmoka, barbi !

Joj::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Barbi, Barbi, pliiiiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzzzzz,
še meni pokaži, eh, se pardonjeram, še
meni povej, kako to nardiš, dej no dej,
pliiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

joj ;)))))

vračam tri cmoke 🙂

B.

New Report

Close