Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kje je pa Razo?

Kje je pa Razo?

Kam jo je pa ta stisnil?A je šel smučat?Ni glasu od njega!Ni lepo,da je tiho že od petka.
Sp

Ja, tudi jaz ga pogrešam.
Ampak mislim, da se bo kmalu javil. Do takrat pa ena cmoka, kjerkoli že si.

pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Skupaj sva šla čez pekel, on se pa tud nč ne oglas…

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Veš kaj, mislim da se bomo morali res kmalu vsi skupaj srečati, da si naredimo še kaksno veselje, prijetno druženje in ne samo posamezne pekle…

Sharkon*, prosim en nasmeh, za soncka, poglej me, vidis ko ti mežikam???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaaaa, srečanje. Pa ne ravno za pustni teden – pri meni to malce dlje traja…:-))
Prav?”

eno uro ze na netu

kje pa si ti

leta letijo - iščem stevardeso.....

Tu!Nemo opazujem dogajanje!Mladega mesa pa od nikjer!
Fajn bodi
Sp

ma bos pa nazaj na starega presaltol….hiihihh
ga prej mal sesekljas pa v paco das…pa je pol dober….vsaj za nekaj casa…hihih

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Pa če si ga že prej en čas žvečil?A je recept isti?
Ne,ne bo šlo!
Sp

Pa se bojim, da sta vidva mako prestara za mlado meso…
pa bosta zmogla takšen tempo???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa se bojim, da sta vidva malo prestara za mlado meso…
pa bosta zmogla takšen tempo???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

IN POTEM VSE TIHO JE BILO!

:-)))))))))))))))))))))))))))))

HIHIHI
moram prebrati tisto knjigo vse o spolnosti za mlade……
da bom znal pravilno prijeti……ko pa ste ta mlade tak občutljive na določenih mestih…

cmok

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ja draga moja, saj ves, bi se morala malo potruditi, za tisto mlado meso, ki sta ga želela, pa ne vem, mogoče sta pa že preveč v letih in jima ni zneslo…Ali pa imata že tu vse kar potrebujeta in je bilo tisto mlado meso samo kar tako, kot nekaksna zacimbica za lahko noč….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Je bolje, da prebereš kaksno bolj “strokovno” knjigo recimo:kakšen je pravi moški…ali kako se osvoji pravo žensko…

cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ti bom poslal nekaj, da boš videla kdo je potem v letih…..

samo hipec….

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ni potrebe, saj sem danes vse prejela, tukaj imam, evo se malo in ti odgovore pošljem nazaj, ja priznam vreden si svojega greha, ni kaj in te lepe besede, ja pisati tudi znas, ampak prisepni mi se, pa znaš še kaj več ?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

čisto prav imaš…… kdo bi jih razumel, te dedce!
:-)))))

P.S.
Pa ne preveč začinjati, draga dečka, povzroča zgago!!! :-))

HHHA
KAJ PA ČE BI MALO NAMIGNILA….sem tak bogi nevedni, tako, da bi mi ena takšna prava učiteljica kar dobrodošla…….samo, da bi mi pol ne naredila, da svoj nik spremenim v …hmmmmmm…v ubogi……

no pa mi povej: kako se osvoji pravo žensko….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Dragi moj, imaš se za pravega moškega, zato je tole vprašanje nepotrebno, saj veš, saj znaš, samo prisepnem ti, ne mencaj predolgo, ker ti jo lahko prevzame nekdo drug, mater sem žleht v temle jutru.
Ampak taksen si ti, samo izzivas me, meckas in meckas, in verjemi, da me bo nekdo prav kmalu na hitro odpeljal stran od tebe in to je to, Saj je lepo čakati, ampak če se to vleče…..se kmalu lepega nekoč naveličaš.
Zato naredi kaj, da bom tvoja se naprej!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Točno tako!Predigra je potrebna,predolga pa ne,če ne pridejo drugi mački dokončat to,kar si ti z muko pripravil…hi,hi
Sp

Dobro jutro prjatu RZ kako life?

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

hojla šarkon

a si že stric???

leta letijo - iščem stevardeso.....

hmmmm in kako naj ti to prišepnem…..kje pa imaš ušesa……hihi

cmok

leta letijo - iščem stevardeso.....

danes se itak vidiva, saj velja, ali ne, ali bo zopet kaksen sestanek prekrižal najino druženje??? In takrat mi boš lahko šepetal kot vedno.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close