Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kje je v Ljubljani kakšen bordel?

Kje je v Ljubljani kakšen bordel?

Good one! 🙂

Je gor malo višji nivo kot “avto”. Dekle po obisku vsake stranke preobleče rjuhe in ponmije po tleh. V sobi imaš tudi tuš. Umije se tudi ona po vsaki stranki. Je bistveno drugače, če je zadeva pravnoformalno urejena, kot pa pri nas kjer se še vedno igramo skrivalnice po Salomoncu in po blokih

varnost na prvem mestu

Je tu kateri od mojih ljubih strank tu? Na kakšne od vas se z veseljem spomnim…Trnovo

Ko sem to brala, sem mislila, da je hec. Saj ne da bi mislila, da tega ni, ampak tako množično in to v Šiški, pa tako poceni. Včasih je bilo nekaj govora o Lipi. Bi bilo res bolje, da se legalizira, pa da je bolj na nivoju.

pa tvoj žnabl pride?

Zakaj pa misliš da je toliko italijanov v LJ?

Ma ima svega u šiški. Samo pare.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.


[/quote]

Ti toplovodar že veš. Ti je dolgčas ker nihče tvoje teme ne komentira pa si se zamaskiru? LudiD folk te je že skapiru, da si ničvredna, neizobražena gamad.

….žena se doma v stanovanju prodaja. Vec ali manj priseljenke katere deci mislijo da jih imajo na “špagi”. Seveda v službo je ne pusti, oz. je niti ne dobi ker ne zna jezika, denarja ji ne da, domov ga ni po tedne…

Najbolj presunljivo je pa ko se iz sosednje sobe oglasi otroški jok. Zgodilo se mi je to zadnjič v Ljubljanskih Dravljah.

V to ciganarijo socialno ne grem niti zastonj.
[/quote]
Najdražji seks je zakonski.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

http://www.avanture.net
pod rubriko: Ona nudi spremstvo
Zdej pa biraj…

Brilejeva in je rusinja?

Pa daj nehaj me razkrinkavat noo. Tako vztrajno se trudim.

Ti toplovodar že veš. Ti je dolgčas ker nihče tvoje teme ne komentira pa si se zamaskiru? LudiD folk te je že skapiru, da si ničvredna, neizobražena gamad.
[/quote]

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

knof od gat

fizičnega več ni

Hey bizgoti, bordel je cela Slovenija in vsi drago plačujemo,…..-ampak ne nategujemo, temveč NAS nategujejo, bolj kot jamramo, bolj nas natepavajo, mi pa vse POGOLTNEMO, jebanje z vseh strani, res ,smo največji elitni svetovni bordel,…. če bi iz vsake take JEBE prišel naraščaj, uf, bi nas bilo več kot Kitajcev,….

In kaj dobiš za to ceno? ZS kako si tudi ti pameten in duhovit?

Rabiš kakšno potrdilo o prebolelosti ali kaj podobnega v pandemskih časih?

A ma kdo od brilejeva cifro oziroma kje se nahaja

Kje mas cifro

Iščemo punci v Ljubljana če koga zna kje naj daje kontakt

Grem samo v hotel, jacuzzy, masaža z oljem, mi jo poližeš, plačaš nen za 2 uri 50 eur ostalo na recepciji… Nusem poceni.

mas kontakt ?

Daš kontakt

New Report

Close