Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kje kupite čista eterična olja

kje kupite čista eterična olja

naročujem samo tule. Florihana smrdi…tule pa vse diši, da dol padeš… PRimer: eterično olje nerolija, sladke pomaranče…ponekod prav umeten vonj (recimo Florihana, Eteris,..najslabše pa seveda Organika!)

https://www.aroma-zone.com/

Vem, da je tema že stara, a se moram oglasiti.
Že dobro leto kupujem eterična olja Florihana (z kup certifikati), ker naj bi bila vrhunske kvalitete.
A meni se zdi, da nimajo tistega pravega prijetnega in izrazitega vonja … ampak nekaj ‘nedoločenega’ … in ja žal res smrdijo.
Sem iskala po netu ali je še kdo takega mnenja in opažanja kot jaz – da ta olja smrdijo in potem najdem tale post.

Sem pa zdaj na novo poiskusila EO Aromatica in moram reči, da je vonj res tisti pravi – izrazit, omamen, definiran.

Zal mi je za vsak €, ki sem ga namenila Florihani, ker niso vredni tega denarja. Žal.
Mene ne prepričajo več. In tudi tisti njihovi certifikati mi dol visijo, če to ni to!

… je hibrid. To ni prava sivka. Je pa vonj zelo prijeten in močen.

Pozdrav vsem
glede “sivk” ki jih kupimo pri lokalcih v dalmaciji. Eterično olje Sivke “Lavander” pomirja. Kar pa pogosto kupimo v dalmaciji je “lavandin”, ki je hibrid sivle, bolje uspeva, lažje jo je gojit, njigovi učinki pa niso pomirjanje ampak te predrami.

Vem, da je tema že stara, a se moram oglasiti.
Že dobro leto kupujem eterična olja Florihana (z kup certifikati), ker naj bi bila vrhunske kvalitete.
A meni se zdi, da nimajo tistega pravega prijetnega in izrazitega vonja … ampak nekaj ‘nedoločenega’ … in ja žal res smrdijo.
Sem iskala po netu ali je še kdo takega mnenja in opažanja kot jaz – da ta olja smrdijo in potem najdem tale post.

Sem pa zdaj na novo poiskusila EO Aromatica in moram reči, da je vonj res tisti pravi – izrazit, omamen, definiran.

Zal mi je za vsak €, ki sem ga namenila Florihani, ker niso vredni tega denarja. Žal.
Mene ne prepričajo več. In tudi tisti njihovi certifikati mi dol visijo, če to ni to!
[/quote]

Eno leto sem kupovala EO Florihana in njihove hidrolate. Ta EO niso ravno poceni in kljub vsem titulam, ki jih imajo …. so me zelo razočarala. Zdi se mi, da imajo čuden vonj.
Tudi po odprtju kmalu izgubijo ostrino.
Potem sem odkrila Pranarôm in to je čisto nekaj drugega. Čisto drug nivo. Veliko boljši.
Menim, da je Florihana precenjena. Jaz zagotovo ne kupim nič več od njih.

Tako je. Meni osebno lavandin, ki je tudi cenejši (10 ml = 6 €) diši veliko bolj izrazito in omamno kor prava sivka (10 ml = 12 €).

New Report

Close