Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Kje kupujete maske ?

Kje kupujete maske ?

Jaz pošta, malo pod 10 EUR paket 50 kos. Je kje ceneje ?

V Mullerju sem kupila 3 bele iz blaga za 9€, nekaj smo dobili reklamnih pralnih, moz je dobil v sluzbi tudi iz blaga z logotipom, tri mi je zasila prijateljica, v Mercatorju sem spomladi kupila paket 50 kom za 8€, v prvem valu, ko je bilo hudo pomnjkanje mask, so nam pa trije prijatelji podarili po 10 mask za enkratno uporabo – uf, to je bilo takrat vrednejsen od zlata, smo jih imeli samo za posebne priloznosti! 😂😂😂

 

Pismo rosno, pa kaj se nam je zgodilo, da so nas vtaknili v te klinceve maske in nas posiljujejo s cepljenjem za eno klincevo gripo?!

Kam gre ta svet?!

Ne vlagam več niti centa v to sr. nje.

Maske imam pralne.

Denar, ki sem prisparala ker smo bili omejeni na regije mečem v svoj lonček za prihranke.

Ne konzumiram kemije preventivno, da polnim farmacijo.

Meni se moj lonček polni zame. In samo zame.

 

Pa kateri debil kupuje to sranje od nagobčnikov.

Narocim pri znanki, ker jih imamo tudi za firmo. Mask iz blaga ne uporabljamo. Uporabljamo kirurske obicajne, imam pa doma tudi tiste ffp3 s filtrom ,te so baje najboljse ker scitijo pred sarsom, tuberkulozo, drugimi virusi. Zdaj uporabljam tudi te, ce moram ven. Maske je treba redno menjat, ni dobro imet isto, ki si jo ze uporabil.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Mary nepr, 22.08.2021 ob 18:50

Narocim pri znanki, ker jih imamo tudi za firmo. Mask iz blaga ne uporabljamo. Uporabljamo kirurske obicajne, imam pa doma tudi tiste ffp3 s filtrom ,te so baje najboljse ker scitijo pred sarsom, tuberkulozo, drugimi virusi. Zdaj uporabljam tudi te, ce moram ven. Maske je treba redno menjat, ni dobro imet isto, ki si jo ze uporabil.

 

Meri glede na to da si pisala kako je tvoj mož zbolel in je še vedno bolan, tvoje profi maske le niso tako dobre.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Nevarne maske, 22.08.2021 ob 19:00

Meri glede na to da si pisala kako je tvoj mož zbolel in je še vedno bolan, tvoje profi maske le niso tako dobre.

 

 

Itak da niso. Samo drugega ni na izbiro.

Mary, kje kupuješ ffp3 maske?

Odgovor na objavo uporabnika
to pa me res zanima, 22.08.2021 ob 19:03

Mary, kje kupuješ ffp3 maske?

Narocim jih pri znanki.

Odgovor na objavo uporabnika
Maska609, 22.08.2021 ob 18:06

Jaz pošta, malo pod 10 EUR paket 50 kos. Je kje ceneje ?

V Bauhausu dobiš 50 modrih mask za enkratno uporabo za 2,99€!!

PREVERJENO !!

Odgovor na objavo uporabnika
goran976, 22.08.2021 ob 20:32

V Bauhausu dobiš 50 modrih mask za enkratno uporabo za 2,99€!!

PREVERJENO !!

Ampak tele dvomim da imajo oznako CE ali CEE. Kar pomeni, da proizvajalec ne jamči za skladnost s standardi. Zato so tudi tok poceni. In zato tudi ščitijo manj.

    Sicer pa, ne glede na vrsto maske, nič ne pomaga, če jih ljudje nosijo pod nosom, na vratu, tiste pralne jim pa skoz z nosa dol lezejo in si jih vsaki dve minuti z rokami gor na nos vlečejo. Dvomim, da si tako tudi roke na dve minuti umivajo, ko vlečejo maske gor. Ne vsi, da se kdo na mirno nedeljo ne razburi.

Odgovor na objavo uporabnika
Normalno, 22.08.2021 ob 21:01

Ampak tele dvomim da imajo oznako CE ali CEE. Kar pomeni, da proizvajalec ne jamči za skladnost s standardi. Zato so tudi tok poceni. In zato tudi ščitijo manj.

    Sicer pa, ne glede na vrsto maske, nič ne pomaga, če jih ljudje nosijo pod nosom, na vratu, tiste pralne jim pa skoz z nosa dol lezejo in si jih vsaki dve minuti z rokami gor na nos vlečejo. Dvomim, da si tako tudi roke na dve minuti umivajo, ko vlečejo maske gor. Ne vsi, da se kdo na mirno nedeljo ne razburi.

Po moje tudi Počivalškove serviete z navadno elastiko niso imele oznake CE ali CEE😂

Odgovor na objavo uporabnika
Miha970, 22.08.2021 ob 21:08

Po moje tudi Počivalškove serviete z navadno elastiko niso imele oznake CE ali CEE😂

🤣😆😆😂😂😂😂😂😅😅😅😅

Kupim jih v lekarni, kirurske. Ali pa v Sanolaborju.  Pralne maske se mi gnusijo, raje imam kirurske.

Meni se pa kirurške gnusijo. Pralne prekuhas in imaš vedno znova novo. Nežen bombaž ščiti kožo, medtem, ko je v kirurških nevarna snov in maska je popolnoma zadusljiva. Ne morem je imeti na sebi niti par minut. Dolgotrajna uporaba pri večini povzroča, rdečino eksceme in glavobole.

Odgovor na objavo uporabnika
Robi567, 22.08.2021 ob 18:31

Pa kateri debil kupuje to sranje od nagobčnikov.

A tebe spustijo kar brez? :))) jaz vseeno kupim enkratne in odvržem. So me že ustavljali. Se pa najde tu pa tam kak ki ne teži in je normalen. Ne verjamem v ta nateg, maske pa nosim ker nimam več živcev za pregovarjanje. Sodelavko so enkrat spomladi oglobili policaji, ker je kao žalila varnostnika v drogeriji zaradi nenošenja mask. Pa ni res, ker sem bla par metrov stran. Ni mi do tega, da zapravljam energijo za dokazovanja ker itak vsi komaj čakajo, da ti potegnejo iz tvojega žepa za proračun.

jaz tukaj 50 komadov nekaj čez 4€

https://www.lekarnar.com/izdelki/zascitna-maska-z-elastiko-iir-abena-50-mask

Odgovor na objavo uporabnika
Grenivka422, 22.08.2021 ob 22:37

A tebe spustijo kar brez? :))) jaz vseeno kupim enkratne in odvržem. So me že ustavljali. Se pa najde tu pa tam kak ki ne teži in je normalen. Ne verjamem v ta nateg, maske pa nosim ker nimam več živcev za pregovarjanje. Sodelavko so enkrat spomladi oglobili policaji, ker je kao žalila varnostnika v drogeriji zaradi nenošenja mask. Pa ni res, ker sem bla par metrov stran. Ni mi do tega, da zapravljam energijo za dokazovanja ker itak vsi komaj čakajo, da ti potegnejo iz tvojega žepa za proračun.

V večini trgovin ni varnostnika. V eni sicer je, a se mu prav tako ne da zajebavati in kregati z ljudmi zaradi nagobčnika.

Ljudje imajo ta nagobčnik pod nosom in je zato vseeno, če ga imajo ali ne, ker ni nič drugega kot modni dodatek.

Pa večina ljudi ima že poln kufer tega koronskega nasilja in nočejo še sami med ljudi vnašati sovraštva in si ustvarjati sovražnikov samo zato, ker mafija na oblasti to hoče.

 

 

New Report

Close